2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bezin ön tarafı çişle dolu doluu olmadan değiştirmiyorum ben (erkek bebekte ön taraf doluyo arkası kuru ) gece de elimden geldikçe değiştirmiyorum en fazla 1 defa uykusu bölünürse uyanıyır uyumuyor. Kala yaparsa bekletmiyorum ama

Çiş göstege yeri dolduysa değiştirirsin canım. Kaka yaptıysa pişik olmasın tabi onu değiştirirsin hemen

Bizim arkada ille az da olsa kaka oluyo gıcık bi durum

Bebegin nasıl oldu şimdi

İyi bari ben de çok mu kullandım diyordum ben emzirmeden önce değiştiriyorum emerken bir şey yapmıyor Allahtan

Bizim arkada ille az da olsa kaka oluyo gıcık bi durum
Ahahah gaz çıkarırken kaçıyodur o da benimki de bazen çok büyük gürültülü bi ses çıkarıyo ahaa diyorum kesin kaka yaptı ne varsa çıktı içinden. Bezi bi açıyorumki minnacık bi kaka. Ortalığı ayağa kaldırdığın şey bu kadarcıkmıydı diyorum

Bu arada ben bu gece ince bi tulum giydirip tek kat müslim örterek uyuttum sabaha karşı çok üşüyor üstünü açmış oluyor diye kuzum

Ahahahhahaha aynısı oluyor biliyor musunbi hevesle açıyorum ohh ne güzel kakasını yaptı diye küçücük kaka surpriyle karşılaşıyorum
Şuan bebeğinin sağlığı yerinde mi canım
Ayy keşke şu soğuklar burda da olsa biz klimayla yola devam

Benimkinde gösterge yok ki elliyorum yumuşaklık varsa bezde değiştiriyorum
Hangi marka kullanıyorsun ki
İyi bari ben de çok mu kullandım diyordum ben emzirmeden önce değiştiriyorum emerken bir şey yapmıyor Allahtan
Ben onu da denedim emzirirken yapiyo diye altı pisse bile emzirince değiştiriyorum şu 3 numara bezden işte 56 adet miydi içinde unuttum 3 4 günde bitiriyoruz

Bebegin nasıl oldu şimdi
Sanki bi tık daha iyi gibiydi akşam . Elimden geldikçe emziriyorum. Gün arası dahs iyi belli olur. Ama şaşırdığım bisey var. Mormalde evde yarım kol zıbın giydirirdim. Göğsü ensesi elleri kolları sıcak olurdu. Şimdi aynı şekilde giydirdiğimde göğsü ensesi elleri soğuğa yakın ılık oluyor bunun sebebini bilmiyorum

Çok şükür daha iyi olmasına sevindim insan mahvoluyo.. Allah allah neden acaba

Canım sen şimdi bu damlayı kullanınca kakasi düzeldi ama buna rağmen yine sut diyeti yapmaya devam edecekmiş?Aynı sorun bende de var

Hangi marka kullanıyorsun ki
Ben onu da denedim emzirirken yapiyo diye altı pisse bile emzirince değiştiriyorum şu 3 numara bezden işte 56 adet miydi içinde unuttum 3 4 günde bitiriyoruz
Prima aktif bebek aynen yoksa hem emzirme öncesi hem sonrası baş edilmez hay maşallah sen benden de betermişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…