2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
2 gündür sürekli emmek istiyor süt kalmiyor artık bu sefer de sinirleniyor bıraksa süt üretilecek de üretime zaman tanımıyor ki
Kuzum doktora sordum benimki de sürekli aranıyor doktor sadece süt için değil her ihtiyacında emmek ister dedi gazı olursa daha çok ister dedi gaz durumu nasıl

Benimki iki eliyle sıkıyor tırnak geçiriyor sinirini gör sonra da kendini tırmalıyor yüzü çizik çizik oldu
Bende Bitek benimki kendine zarar veriyor sanıyordum sürekli yüzünü çiziyor saçını çekiyor

Arkadaslar bebeklerinizi nasil uyutuyorsunuz allah rizasi icin bana bi anlatin ben uyutamiyorum bebegimi 18.gundeyiz surekli memede durmak istiyor ancak cok dalarsa besigine alabiliyorum yoksa direkt uyaniyor, siz nasil uyutuyorsunuz?

Bence de bir denenebilir pakette en az olandan alıp ben memnunum açıkçası 1 aylık 2 numara kullanıyoruz güncel kilosunu yarın öğrenicez ama 4.5 felandır sanırım

Arkadaslar bebeklerinizi nasil uyutuyorsunuz allah rizasi icin bana bi anlatin ben uyutamiyorum bebegimi 18.gundeyiz surekli memede durmak istiyor ancak cok dalarsa besigine alabiliyorum yoksa direkt uyaniyor, siz nasil uyutuyorsunuz?
Ben beşikte sallıyorum

Kuzum doktora sordum benimki de sürekli aranıyor doktor sadece süt için değil her ihtiyacında emmek ister dedi gazı olursa daha çok ister dedi gaz durumu nasıl
Gazlı bir bebek bizimki de öyle demişti gazlı bebekler daha çok kilo alır bu yüzden demişti

Kız bizimki cisli bezde uyumaz bende değiştiriyorum seninki öyle nasıl duruyo
Kız cidden birkez işeyince değiştiriyomusunuz? Gecede kaç kere bez değiştiriyorsun onla uğraşılır mı habire ya maksimum 3 kez bez değiştiriyorum ben bir gecede yeterli oluyor. Çok işiyor ya bir kez işeyince hemen değiştirsem ne gece uyuyabilirim ne gittiğim yerde gezebilirim herhalde 20 dk da bir bebek bakım odasına filan dönerim

Ben gunduz 2 saatte bir, gece de 3 saatte bir falan degistiriyorum valla...her isemeye benimkine bez dayanmaz:)

Ben her uyandığında bakıyorum bezin durumuna göre degistiriyorum bir kereden ziyade bez sismisse uyumuyo ama bir kere az isemisse degistirmiyorum çok işe mecbur o bez onu rahatsız ediyo

Moro refleksine sinir oluyorum çocuk her seferinde tam uyuyacak sıçrıyo ne güzelde uyuyacak ya bunun çözümü yok mu cidden siz napiyorsunuz????

Her emzirmede değiştiriyorum içim rahat etmiyor bazen bezi dğiştiriyorum yenisini bağlıyorum ona yapıyor bir de onu değiştiriyorum çiş yapınca kızarmıyor kakada kızarıyor bizim de bilmiyorum ben mi pimpirik yapıyorum yoksa normal mi 1 numara bitti 200 tane 2 numarada bir paketi bitmek üzere 180 tane iyi mi çok mu az mı kullanmışım bilmiyorum

Ben 1 haftada 1 numara bezi 200 adet kullandım sanirim şu degistirdigim an işeme altına yapma vs olaylarindan da dolayı..
Birde buzimki emerken kaka yapıyor her emzirmeden sonra illa degistiriyorum bi tek gece emerken kaka yapmıyor garip bi şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…