2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Hamilton aldım kendi kendine katlaniyor küçük ve güzel hafif.. üstüne başka marka ouset koydum hatta öyle kullanıyorum zaten 3 ay sonra pusetlik işimizde kalmaz

B

Ben sorarım ben cevaplarım
Tam olarak öyle oldu emziren anne kısmını sonradan farkettim 10-12 seansta bölgesel ciddi incelme oluyomuş filan özel hastanelerde de yapıyolarmış güzellik merkezleri beni korkuturdu zaten neyse gerek yok başka bahara kaldı
Benim hiç
Bir bilgim yok canım cahılam o konularda biraz hangi göbege senin göbüş mü bebek göbüşünemi
ikiside bebikten kalan az bi göbeğim var ama kiloluyumda gerçi benim kilo daha çok alt tarafta hamilelikten öncede kilom vardı ama göbeğim yoktu. Hazır dedim bunlarda diyet listesi de veriyormuş hepsi bir aradan çıkar filan da olmuyo baksana

Zayıflıcaz zayıflıcaz girme hiç öyle şeylere her şeyin çözümü pis boğazımızı tutmak

Zayıflıcaz zayıflıcaz girme hiç öyle şeylere her şeyin çözümü pis boğazımızı tutmak
Tutamıyorum sorun orda hele aburcubur yemeye bi alıştım ki sorma gitsin bari dedim buna başlarsam en azından para verdim eşim bi değişim bekler diye kendimi motive edebilirim diye düşündüm ama yok yani. Aslında hamile kaldığımı bilmeden önce spora yazılmıştım daha öncede özel spor hocasıyla çalışıp 7 kilo kadar vermiştim sonra tekrar yazılıp üçüncü gün hamile olduğumu öğrenince devam etmedim haliyle. Neyse kutsal pazartesi başlıyorum yapcaz artık bişeyler

Valla gidebilecek imkanın varsa hiç durm git kuzum en güzelii. Benim kv ile iletişimim yok .annemin evi de kalmama uygun değil hemde aşırı sıcak klima yok. Kendi evimdeyim ama yardım eden yok maalesef. İlk 40 gün bile doğru düzgün yardım görmedim. Çok kısa bi süre annem yardım etti ama bizde kalmadı hiç. Eşim de akşamları perti çıkmış halde geliyor. Yemek yapıp bulaşığı toplayan varsa o bile yetiyor . İmkanı olan gitsiiin annesine kv sine :) kv si iyi olan gitsin tabi kafayı yedirtecek cinstense gitmemek daha doğru

Öncelikle maşallah diyeyim doğum çok kısa ve rahat olmuş bu iyi. Bebek memeyi tutmuyorsa banyoda birlikte banyo yaparken emzirmeyi deneyin çok etkili diye bi paylaşım görmüştüm instada. Banyo serin değilse bi denenebilir sanki. Bir de sağlık ocağının verdiği d vitamini bizde de gaz yapmıştı. Wellcare kullanıyoruz temiz içerikli sağlık ocağının verdiği kadar olmasa da bu da gaz yapıyor. Ocean kullanıp memnun olan da var o da temiz içerikli. Fısfıs şeklinde olduğu için kullanması da daha rahat.

Kizlaar sanirim ben regl oluyorum.cook hafif bi kanama geldi sabah.simdide adet oncesi olan o sancidan var belimde ve rahimde...aranizda olan varmi?
Herkes neden erken regl oluyor ya ben ilkinde 7. ayda olmuştum emziren anneler geç olur aslında ama burada olan epey var gibi. Bakalım benimki ne zaman gelecek

Biz ocean kullanıyoruz o da gaz yaptı bi süre kestik sonra tekrar başladık tüm d vitaminleri gaz yapıyormuş doktor öyle söyledi gündüz vermek lazımmış

Evet onu kullanıyorum. Yani öyle bir takipte bulunmadım gaz yapıyor gibi bizim yediklerimiz de etkilediği için olan gaz sancılarını normal görüyorum yani. Her çocukta farklı etki ediyordur ama.

Teşekkür ederim deniycem

Evet onu kullanıyorum. Yani öyle bir takipte bulunmadım gaz yapıyor gibi bizim yediklerimiz de etkilediği için olan gaz sancılarını normal görüyorum yani. Her çocukta farklı etki ediyordur ama.
Yediklerimede dikkat ediyorum ama gaz olayı zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…