2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
3. 4. Aydan sonra bebekler kendi alanlarında yatmak istiyormuş sanırımm o zamanı bekliyorum ben öyle umut ediyorum

Bize de hemen başla dedi doktor. 7. Gün başlamıştım sağlık ocağının verdiği damlayı. 3-4 gün kullandım ve çok gaz yaptı sabaha kadar uyumadı süt içmedi tuvaletini yapmadı sabah acile gittik lagman yapıldı öyle düzeldi. Sonrasında bıraktım 2-3 gündür vermiyorum şuna için iyi. Pazartesi doktora götürcem belki başka marka önerir. Siz sağlık ocağının verdiği damlayı mı kullanıyorsunuz

Merhaba anneler. Bebeğim 19 günlük oldu. Doğumum kolay geçti şükür 12 de sancılarım başladı 2 de bebeğim kucağımdaydı. Dikişlerim zor oldu. 5.5 kadar doğum haneden çıkamadım. Hastahanede 2 gün kaldım. Bebeğim sıcaktan vücudunda kızarıklıklar oldu kontrol amaçlı 1 gün fazla yattık. 2. Gece sütüm geldi ama ilk andan beri göğsümü tutmadı. Mecbur sağarak verdim sütümü şırıngayla. 4-5 gün o şekilde devam ettik. Şırıngayla ağzından akıttığı için biberona dönmek zorunda kaldık. 3 kez emzirme danışmanına gittim sadece 1 kere memeyi tuttu diğerlerinde tutmadı. Ağlayarak ya memeyi ittiriyordu yada uyuyup kalıyordu mememde. Her biberon öncesi sonrası ortası sürekli memeyi demedim tutmadı. 2. Hafta göğüs ucuyla vermeye başladım. Şuan o şekilde emiyor. Sütüm yetiyor şükür. Bazen hiç mama vermiyorum bazen 1-2 kere veriyorum sakinleşsin diye. Sağlık ocağının verdiği damla gaz yaptı bebeğimde. Lagman yaptırdık o şekilde düzeldi. Siz hangi markayı kullanıyorsunuz

Pierre cardin bizimki çok pratik güzel

Kızlar daha önce mezoterapi yaptıran yada bilgisi olan varmı? Göbeğe yaptırsak etkili olur mu

Kraft kenya bizimki. Çok memnunum gayet hafif ve az yer kaplıyor

Kizlaar sanirim ben regl oluyorum.cook hafif bi kanama geldi sabah.simdide adet oncesi olan o sancidan var belimde ve rahimde...aranizda olan varmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…