2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Hastane tipi süt sağma makinası kiralayan var mı kızlar sütüm azalıyo gibi onu denemek istiyodum

Çok geçmiş olsun,eğer CRP çok yüksek değilse ve ateşi yoksa uyumasinda sakınca yok ,sen emzirmeye devam et,ateşine dikkat et,uyuması daha çabuk toparlanmasini sağlar...

Valla bende deniyecem şimdi,ben daha gaz damlası kullanmadım,çok küçük ve tahlillerinde sıkıntı var diye doktor şimdi kullanma demişti...kimyon çayını nasıl demliyosun

Yemek yapacak zaman bulamıyorum siz iyi yiyiyorsunuz he bende mi sıkıntı var acaba
Yemek yapamadığım için atıştırmalık yiyorum ben de işte kuru meyveler kuruyemiş falan sabah kahvaltıyı 12 de ancak yapıyorum akşam bazen yiyorum bazen yiyemiyorum yine de hiç zayıflamıyorum bünye meselesi bence ben zaten normalde de çoook zor kilo veriyorum deli gibi spor yapıp sıkı bi diyetle ancak olur benim iş

Cnm Merhaba ikimizin 11 ağustostu gebelik başlamgicimiz . Atak haftalarinii nasil hesapliyorsun ? Bu hafta mesela kacinci haftamiz ?

Kizlar benim bebek 11 de gece uykusuna geciyor ? Bir bebek için geç değil mi ? Gün içinde uykular hiç bir saati bulmuyor

Cnm Merhaba ikimizin 11 ağustostu gebelik başlamgicimiz . Atak haftalarinii nasil hesapliyorsun ? Bu hafta mesela kacinci haftamiz ?
Hiç hesaplamadım canım ya harika haftalar kitabını aldım ama okumaya zaman yok. Herkes burada 5. hafta atağından bahsetti mesela ama ben hiç hissetmedim bu zamana kadar geçirmiş olmalıyız, benimki zaten sürekli memede kalmak istiyor, yatağında hiç uyumuyor sadece üzerime yatırınca sürekli pışlarsam uyuyor 10 dkda bi uyanıyor hiç dalamıyor. Yani her günümüz atak gibi geçiyor bizim.

Bizde son iki haftadir öyleyiz. Gecelerinde öyle olmaya başladi

Bizde son iki haftadir öyleyiz. Gecelerinde öyle olmaya başladi
Doğduğundan beri öyle benimki, sadece sarılığı varken uyuyordu o geçince uyku muyku kalmadı. Gece uykusuna 11 de geçiyor demişsin benimki 2-3 gibi geçiyor 3 te artık sinirlerim tepeme çıkıyor zar zor uyutuyorum sonra 1.5 2 saatte bi emmeye kalkıyor sabah 7-8 gibi de tamamen uyanıyor

Kolik bebek mi acaba ?

Kolik bebek mi acaba ?
Doktor koliğe yakın dedi ama tam kolik demedi. Ağlamıyor çünkü uyanıkken öyle etrafa bakınıyor biri onunla konuşsun istiyor laf dinliyor tek derdi uyumamak 40 dk meme emecek sonra bi 20-30 dk uyanık kalacak sonra yine emecek öyle istiyor

Ayy bızımde öyle gündüz kalabalık istıyor. Yeğenlerim onunla oynuyunca direk rahatlıyor uyku moduna gecıyor evde beş dk beş dk acaba bız mı uyutamıyorux

Dar ağıza mamayı nasıl boşaltıyorsun hep etrafına gidiyor bende
Ay hicc sorma evolvia marka kucuk boy almistim gecen.icindeki olcek ayni degil.dar agizli.onu sakliyorum.buyuk boy mamada bile o kasigi kullaniyorum:)

Valla bende deniyecem şimdi,ben daha gaz damlası kullanmadım,çok küçük ve tahlillerinde sıkıntı var diye doktor şimdi kullanma demişti...kimyon çayını nasıl demliyosun
1 tatlı kaşığı tane kimyonu bi bardak sıcak suda 5 dk demliyorum az bişey bebeğe ayırıp gerisini içiyorum. Biraz daha ılıdığında çay kaşığıyla da ona veriyorum.
Dün annemde tane kimyon yoktu normal kimyonu demleyip tülbentten süzerek geçirdim içtim öyle de oluyor

O tarz işlemlerin spor ve beslenmeye dikkat etmeden işe yaradığını görmedim hiç ya biz abur cuburu kesmeliyiz ilk başta ben de yemeği öyle çok yemiyorum ama gün içinde bebişle uğraşmaktan elim hep öyle şeylere gidiyo. medusaa nın önderliğinde leslie yapalım evde

Yapin tabi yaa 69.7 ile basladim 67 ye dustumleslie candir.aksatmadan hergun 2 mil devam

Leslie bi dönem yapmıştım ben bide direk 3 milden başlamıştım 45dk filan sürüyor galiba yanlış hatırlamıyorsam şimdi Medusa hatırlatınca bende bi yükseldim yapsam mı diye. İkisinin uyku saatine denk getirmem lazım daha rahat olur sonra walk walk walk ben maşallah yemeği de ekmeği bana bana yiyorum aburcubur zaten iyice içine düştümmmm aaaaa evlerden uzaaaak yemek değil bu bana tuzaaaak mahvoldummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…