2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
V bizimde kusma yok burun bogaz aşırı sekresyonlu. Cigere inmemis şükür ama crp 7 cikti antibiyotik tedavisi aliyor suan kuzum

Eklentiler

• 171899378116182994231055247503.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 69
Her beslenmede mama veriyorum ben bu sürdürülebilir değil ki pek
Canim dr brown aldim ben.onun premature yenidogan icin falan basliklari var.yenidogan alabilirsin.benim 60 ligi 40 dkda emiyordu.ben 3+ basliga gectim hatta akisi cok yavas kaldi son 1 haftadir..

Yok yahu ben de oyleydim onla ağladım hep , cidden çok zor ağlayarak uyuyo ağlayarak uyanıyordu. Psikolojim bozuldu doktora bile gittim hasta mı diye. Ama zamanla azalıyor. Kundakla uyutmayı dene, olmuyorsa gündüz göz önündeyken yüzüstü uyutmayı dene ben öyle çözüm buldum. Asla sırtüstü yatmıyor bebeğim yani yatırdığım an çığlık kıyamet. Şimdi emzirdikten sonra uyutuyorum ve gözümün önündeyse yüzüstü yatırıyorum o da biraz dinlensin diye, gazına da iyi geliyor.

Canim dr brown aldim ben.onun premature yenidogan icin falan basliklari var.yenidogan alabilirsin.benim 60 ligi 40 dkda emiyordu.ben 3+ basliga gectim hatta akisi cok yavas kaldi son 1 haftadir..
Bakim canım ona da teşekkür ederim

Canım benimkide inan öyle birde kaşını çatıyor hey Allahım diyorum hiç memnun değil

Yemin ederim aynı şeyi düşünüyorum bizim ki gülünce deliriyorum o derece az gülüyor onun ki full gülüyor bizimki hep ağlayarak uyanıyor gülerek uyanan bebe var mı gerçekten
Ne gülerek uyanması canım bakarken bile kaşları çatık donuk donuk bakıyor

Kızlar sabahtan beri çocuk uyuyor emzirmek için uyandiriyorum onda bile uyanmıyor emiyor geri uyuyor.. kafayı yicem az kaldı ya.. göz kapağı falan şiş cocugun
Canım sık sık emzir 3 saati bekleme saat bası vermeye çalış çok zor Allah iyiliğini versin su mu versen biraz yazık ınsan kıyamıyor

Canım sık sık emzir 3 saati bekleme saat bası vermeye çalış çok zor Allah iyiliğini versin su mu versen biraz yazık ınsan kıyamıyor
Yok canım su ile ilgili bir durumu yokta çocuk çok kötü ben ne güzel bol uyusun işte uslu olsun ağlamasın vs diye aklımdan geçirirken aslında bunların hiçbirini istemediğimi çocuğumun neşesini özlediğimi farkettim.. Beni ugrastirsin yorsun ama böyle başında çaresiz beklemiyim içim yanıyor elimden bir şey gelmiyo acile götürdüm değişen bir şey olmadı çocuk gazını bile çıkartmadan yatıyor altına yapmıyor gerçekten iyi değilim moralim çok bozuk

Ay valla daha iyi hissettim ya en azından bu hislerde yalnız değilim. Gerçekten birisi gelip çocuklardan biriyle diğerinden fazla ilgilenirce bile batıyor bana kaldı ki ben ikisine de aynı ölçüde davranmaya çalışıyorum oda beni yoruyor birinin gazı diğerinin sendromu bitmiyor. En azından biraz şöyle bi 1 yaşına gelse oturup oyun oynamaya en fazla kavga filan ederler gider ayırırım diyorum böyle biri eşikte biri beşikte daha zor oluyor. İnşallah şu içimdeki mutsuzluk ta biran önce geçer

Noldu birden bu çocuğa nazara filan mı geldi acaba bi nazar duası filan aç. Şuan nasıl ? Belki biraz uyumaya ve öyle atlatmaya ihtiyacı vardır sen yine beslemeyi ihmal etme sütün şifa olsun inşallah

Kızlar gündüzden beri müthiş bi gaz sancısı yaşıyorum öyle böyle değil mideme kramp şeklinde giriyor iki büklüm kalıyorum resmen gaz sıkışması. Her sancı vurduğunda da oğlum birden çığlıkla niye ağlayıp kızarıyor onu anladım. Ne yaptıysam çare olmadı gaviscon karbonat maden suyu nane çayı ekşi- tatlı şeyler filan yok geçmiyor bi ara acile gideyim dedim en sonunda aklıma geldi kimyon çayı yaptım inanırmısınız direk kesti. Ne sancı kaldı ne kramp ne gaz.

Biz acaba bu gaz damlaları filan boşuna mı uğraşıyoruz yap kimyon çayını ver rahatlasın çocuk. Cidden mucizeviydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…