2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aynen bak gerçek nedenim bu da olabilir özgürlük. Bununda bi etken olabileceğini gösterdiğin için teşekkür ederim canım.
Geçen alışverişe gittik tam olarak dediğin gibi denemek istediğim çoğu şeyi deneyemedim oğlan huysuzluk yapmadı ama kızımın uyku saati geçtiği için o eziyet etti bu sefer. Birini gönüllesen biri eziyet ediyor illaki.
Ama bu özgürlük isteme durumu beni kötü anne yapmaz dimi yani sonuçta anneyiz ama insanız da bazen duygular karışabiliyor

Sağacak kadar süt çıkmıyor ki artık. Bi dönem 10 paket filan atmıştım onlar duruyor. Acil durumda yada süt kesilirse hasta filan olduğunda içiririm diye saklıyorum

Benim bir hafta yogun bakimda kalmisti bebegim o donem baya sagim yapmistim onlar var buzlukta onun disinda suan sagim yapacak vakit olmuyor bazen memelerim cok sisince biraz bosaltip emziriyorum ama onlarda hep cop oldu

Ben sagiyorum çok olduğunda ek gıda döneminde yogurt yapicam suanlik beslemedi daha kimse ben hep meme verdim

Yaa bi doktora götürseydin keşke bir şurubu felan var mı ki verir belki

Ben sağmıyorum vaktim olmuyor. Öyle bir durum olursada mama verilebilir ama olmaz inşaAllah.
Eğer benim olma durumu var diyosan sağıp atabilirsin

Hangi marka kullaniyordun birde neden kestin neyi farkettin
Senin dediğini almıştım Nurse harvey miydi öyle bir şey ya dışarı çıkmıştık yanıma almamışım gün boyu vermedim sonra akşam da vermedim baktım çocuk kendi çıkarmaya başladı gazını daha mutlu oldu o damlayı kullandığımdan beri hiç durmadı huyu değişmişti resmen bak 2 gündür kullanmıyorum çok şükür kendi çıkarıyor gazını kakasını da yaptı damla çok kötü yapmış onu anladım hepsinş bağırsaklara biriktiriyor bence damla öyle olunca çıkaramıyor sürekli ıkınıyordu çatlayacak gibi

Çok ağladığında gözünün kenarında biraz oluyo kirpikleri ıslanıyo
normal ağlamasında çok uzun sürmeyince dökmüyor ama dimi bizşmki öyle çok fazla uzun ağlamıyor da kısa ağladığında da hiç görmedim kanalı mı tıkalı diye düşündüm

Ben 3-5 tane attım ne olur ne olmaz diye benimki her emmede tek meme emiyor diğeri eğer çok doluysa sağıyorum yoksa sağmıyorum

normal ağlamasında çok uzun sürmeyince dökmüyor ama dimi bizşmki öyle çok fazla uzun ağlamıyor da kısa ağladığında da hiç görmedim kanalı mı tıkalı diye düşündüm
Yok kısa küçük ağlamalarda dökmüyor canım bazen bitmiyor bizimkinin ağlaması artık ağlamaktan katılıyo o zaman döküyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…