2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benim bebe gibi sevmeye gelenler oluyor ne zaman gelsem uyuyor diyor bende akşam gelde şov yapsın diyorum

Hiç gelmesemiydik keşke anlamadım neden akıllı durdular gittigimiz yer çok serindi havası iyi
Geldi desem evde de klimada hep sıcaktada tutmuyoruz ki hep orda kalasım geldi inanki bugün yine imanımı gevretti
Valla bende bi an orda mı kalsaydık dedim akşam 6-12 arası normalde iyi uyuyor sonra sabaha kadar uyku yok. Tatilde neredeyse full uyudu dün ilk eve geldik hiç uyku yok. Akşam 6-12 arası da uyumadı dedim oh iyi döngüyü böylelikle kırmış oluruz gece uyur en azıdan diye. Gecede uyumadı genel olarak uyumadı yani hadi uyumuyon bari bakın biraz sağa sola sessiz sessiz. Oda yok illa ağlıcak. Eşimde şehir dışında bizi eve bıraktı çıktı direk. Dün tatil sonrası mikemmel bi gün yaşadım bugünde altta kalır yani yoktu ama olsun

Ay ben aburcubura çok düştüm bu aralar ya ağzım hiç boş durmuyor sürekli tatlı arayışındayım

KIZLAR KAFAYI YICEM..
Bebekte ateş yok ama genizde bir hirilti var cocuk atamıyor o hirilti her zamankinden değil tıkıyo bebeği burnunu bugün 6.kere temizledim rahatliyo gibi oluyo sonra qyni devam napicam ben

Tam olarak aynı durumdayız:\
Benimki de 1 ay olacak üç güne... Neyse yapacak bir şey yook sağlıklı olsunlar da

Bu arada gaz damlası kullanıyorduk çocuk mahvolmuş gaz damlasını kestik kendine geldi çocuğum danla kullanıp hala gazı olan bir denesin kesmeyi

KIZLAR KAFAYI YICEM..
Bebekte ateş yok ama genizde bir hirilti var cocuk atamıyor o hirilti her zamankinden değil tıkıyo bebeği burnunu bugün 6.kere temizledim rahatliyo gibi oluyo sonra qyni devam napicam ben
Benimkinde de aynı hırıltı var nasıl atıcaz bilmiyorum tapotman masajı vardı işe yarar mı bilmem ama

Benimkinde de aynı hırıltı var nasıl atıcaz bilmiyorum tapotman masajı vardı işe yarar mı bilmem ama
Bizimki o her zamanki hirilti değil bu hastalık hiriltisi cocuk tıkanıyor artık sayamadım kaç kere burnunu actigimi ne kadar acsamda o hirilti 5 10 dk sonra yine aynı ama her seferinde de sulu sümük çıkıyor mahvoldum çocuğa bir şey olcsk diye

Canım benim ne kadar yardımcın da olsa sana muhtaç birileri var ve çok savunmasızlar bu sayı sende çarpı 2
İllaki özgürlüğümüzden gidiyor. Mesela ne kadar jakuzide keyif yapsan da beben ağladığında çıkıp emzirmen gerekiyor tamamiyle rahat olmamak bizi mutsuz ediyor.
En basitinden avm giderken alışveriş yaparken bile insan rahat olamıyor 5 kıyafet deneyeceğine 3 deniyorsun ağlamadan işini bitirmeye çalışmak yorucu oluyor. Tat vermiyor. Bebişin ağladığında bakıcın baksa da aklın onda kalıyor.
O yüzden kendine yüklenme hiç hepimiz bence benzer duygular yaşıyoruz.
Yetememe duygusu, bir şeylere yetişememe duygusu hepimizde var. Geçmesi ümidiyle

Valla canım benim hiç bilmiyorum ki her biri farklı bir şey söylüyor. Hangisi daha doğru tartışılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…