2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Uykusunda gaz sancısı geliyo heralde ıkınıp sıkılıyo küçük küçük ağlayıp geri susuyo uykusuna devam ediyo hiç uyanmıyo ama. Sizde böyle bi şey oluyo mu olduğunda müdahale ediyo musunuz kucağa alıyo musunuz ben uykusu açılmasın diye ellemiyorum ama gözümün önünde de sancı çekiyo gibi oluyo vicdanım sızlıyo

Bebek yükleniyor kuzuuu böyle birçok kişi hamile kalıyormus korunmaya bak sen

Ben basladim diyet ve spora .evde leslie yapiyorum.birde sunu buldum ilk defa bugun denedim.biraz zor ama yarim saat gunluk katlanilabilir 2.5 kg verdim basladiimdan beri(2 hafta)
Kaydettim canım
ben adanaya geldim de bebek çığlık çığlığa kaldı balkondan içeri sıcak fön makinesi açmışlar gibi . Çocuğa tek zıbın giydirdim klima açık üstünü ince pike örttüm

Canım bu bende de var lohusalıkta kendımızı sıkmıs olabılırmıyız depresyon konusunda bende kucucuk çocuğuma bağırıyor buluyorum kendımı sussana artık dıye sonra da içim acıyor onu ne zorluklarla buldum oturup bıde buna ağlıyorum şunu anladım herşeyi vakti zamanında salmak gerekıyormus kendımı lohusalıkta neymıs deyıp psıkolojımı hep yuksek tuttum suan yuksek tutamıyorum

Beğenmemiş gaz damlasını iyi ki vermemissin her çocuğun beğendiği farklı oluyormuş bende başka marka denemistim aynı dediklerin oldu nurse iyi geldi

Ne güzel ben sağacak zaman bulamıyorum hep isyanda
Geçen gece az uyandı sabah gögüsüm şişmişti sağdım o sırada hemen bi de e bebekten promalt diye bi şey içtim o mu o kadar şişirdi anlamadım ama iyi oldu saçımı boyatıcam da bikaç aya o sıra kullanırım diye düşünüyorum

Kesinlikle yapmaz hepimiz bebekten önceki hallerimizi özlüyoruz.
O zamanlar kafamızın estiği gibi gezerken şimdi tuvalete gitmek için bile birine muhtacız.
Aslında lohusalıkta bu oluyor yani bebekten önceki halimizin yasını tutuyoruz :)

Ben yan çeviriyorum canım

Bide bebeğin kakasını yapamıyor diyodun sanki şimdi nasıl düzeni

Almıyorum sadece karnını hafif ovalıyorum üstünü örtüyorum uyuyor dediğin gibi

Bizde zorda kalırsak mama artık yapacak bişey yok öyle uzun uykusu yok ki olunca da şaşırıyoruz ne yapacağımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…