2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Evet sanki 2 dakika once aglamamis gibi sakin sakin duruyor. Ne zamn geçeck bilmiyorum. Artık geceyi korkuyla bekliyorum

Kolik le gaz sancisi ayni sey mi

Mesaji nasil yapiyorsn canm

Mesleğin ne merak ettim. Ben de haksızlık görürsem duramam. O yüzden ortamda soğuk rüzgarlar esiverir bazen

Atıştırıyor demek sıpa bunu bildiğim iyi oldu emzik tuttu çok seviyor şükür. Çok açken emziği ağzından çekip atıyor

Naturali denemedim. Bizim de bez bitmiş. Eşim 3 no almış sleppyi yanlışlıkla.bugün Yeni paket alana kadar bunu bağlayacam. Kalıpları biraz küçük idare edecem. Sızmaz inşallah

Canım benim çocuklarım 12 ve 8 yaşındalar her işlerini kendi yapıp bana yardımcı oluyorlar, benim zorlandığım ev işleri yemek yapmak, malum evde 3 erkek var, bebiş biraz büyürde rahatlarım sanırım abileri daha iyi oyalar, Rabbim seninde yardımcın olsun kolay değil elbet, bu süreçlerde geçici Allahın izniyle sen bebeğinin minnoş hallerini bol bol öpüp kokla, zaman çok çabuk geçiyor, o minnoş haller özleniyor, yaş aralığı az olanlar cidden zor

Canım öyle deme ben Eds sistemi sayesinde şu an emziriyorum bebeği
Kuzum ama setin sütün baya vardı, ondan eds ile biberona alışmadı ben asla eds yapamadım mesela, Paris’in 10 cc 20 cc çıkıyor kuzum Bu esnada bebiş çok aç kalabilir çünkü onun bebişi bir hafta kadar bizden büyük, eds bence ilk zamanla yapılmalı

Canım o gün küstü fazla sonra hemen yatirmadim emzirdiktrn sonra 20 dk falan dik gezdirdim tuttum yatarken hep yukselltyim biraz da emzirme aralığını arttirdim düzeldi gibi çok şükür

Merhaba,benim bebegimde de aynı durumlar var siz tam olarak nasıl bir diyet uygulayınız acaba yazarsanız çok çok mutlu olurum

Canım Bazen pamuk gibi misler gibi emiyor uyuyor , kendisi iyi olunca ben de rahatlıyorum ben onun için sikintilaniyorum gazi mi var ağrısı mi var diye sikintilaniyorum bu sefer bütün gün kolumda sırt bel kol gidiyor her türlüde opmelere doyamıyorum kokusunu hiç unutmak istemiyorum ciğerparemin, hani o yüzden dedim birden çok bebesi olan nasıl bölünüyor nasıl yetişiyor

Kızlar aranızda 7 Mart ve öncesi doğum yapanlar var mı bebekleriniz atak haftasında neler yapıyo

Elbette zor oluyor, diğer çocuklara daha az vakit ayırıyorum eskisine göre, bu da bir süreç zamanla herşey yerine oturacak
Bizde de tıkanıklık vaar, uyurken çok etki ediyor, uyanıyor falan baya sıkıntılı düzelir inşallah

Kızlar bebeklerin burnunu nasıl açıyorsunuz?

Önerdiğiniz memnun kaldığınız burun aspiratörü var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…