2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
canım ben de yaşamadım ama ben gaz damlası kullanmıyorum Holle mama bizde gaz yapmadı anne sütü zaten azıcık içiyor sağım yapıyorum 10 cc ile başladık 5. gün 20 ye çıktı

Burun aspiratoru de kullaniomusun canım rahatlatirdi

Yine tecrübeli annelerden desteğe ihtiyacım var doktor kilo alımı iyi olduğu için geceleri uyandırma dedi, ben de dün akşam bıraktım. Uyanana kadar bekledim. Uyudu ama 8 saat açlık süresi oldu. Kendisi rahatsız olmadı ama benim memeler doldu tabi. Şimdi ben geceleri bu kadar uzun süre emzirmesem süt azalmaz mı? Arz talep dengesi değişti sonuçta

Canım ben artık evde de kollarım serbest olsun diye slinge koydum biraz rahatladım ,oturuyorum da ama çok oturunca ağlıyor , kizlar sling iyiyimis ya rahat ediyor insan, dışarı çıkarken de , altını değiştirip güzelce emzirince 2 2buvuk saat rahat edebiliyorum sonra mikirdanmaya basliyor

Yaa kuzum sen de mi burdaydın teşekkür ederim, çok şükür çok çok
Normalde normalde ben Nisan grubundaydım kuzum ama Afra üyeliğini silince buradaki kızlarda arada yazışıyorum malum gaz sorunumuz başladı Bizim de belki çözüm yazan birileri vardır diye öyle TOKİ'ye girmiştim sen nasılsın

Aaa afra iyi mi? Bebekle ilgili sıkıntı yok değil mi? İnşallah. Yaaa senin bebiş doğdu o zaman gaz sorunu bile var. Maşallah maşallah sağlıkla büyüsün kuzum. Ben iyiyim canım, daha çok yeni benımm gebeliğin, keseyi haftaya göreceğiz Allah nasip ederse ❤ böyle heyecanlar kaygılar içindeyim. İnşallah hepimiz sağlıkla hayırlısıyla atlatırız bu günleri

Yaa inşallah canım benim Rabbim hayırlı huzurlu hamilelik gecirmeni nasip etsin afra biriyle tartışmış sanırım üyeliği pasifti en son bende gorebilmeyi isterdim yeniden

Bence fazla canım, evet dediğin gibi arz talep meselesi bir de gece beslenmesi büyümede güzel rol oynuyor ilerde kesersin ama şimdi en azından 4 saat 4 saat bölsen daha iyi olur hem de göğüslerindeki doluluğu da alır bebek. Bebeği uyandırmadan teklif edebilirsin. Bu arada maşaallah bebişine

Her gece 8 saat uyuyacağını düşünmüyorum, bu gece takip et bakalım

Sağ ol canım cevabın için peki alt değiştirme gaz çıkarma da yapacağım değil mi yine 4 saat 4 saat olunca

Her gece 8 saat uyuyacağını düşünmüyorum, bu gece takip et bakalım

Burada 4.aya kadar kademeli demiş canım, ama benimkiler emzirme bitene kadar gece beslenmesi yaptı. Gerçi bir yerden sonra alışkanlık oluyor P PembeBiKuzu
Tamam anladım çok teşekkürler ben 4 saat 4 saat böleyim o zaman şu anda 40'ı çıkmadı henüz

Sağ ol canım cevabın için peki alt değiştirme gaz çıkarma da yapacağım değil mi yine 4 saat 4 saat olunca
Ben gece eğer kaka yoksa değiştirmiyorum artık sleepy bio natural 2 no kullanıyorum sabah son çişte bazen sızdırıyor. Gazını da 5 dakika dik omzumda tutup yatırıyorum genelde gaz çıkarmıyor yine yatırıyorum.

Tamam anladım çok teşekkürler ben 4 saat 4 saat böleyim o zaman şu anda 40'ı çıkmadı henüz
40ı çıkmamış bebek için 8 saat açlık bence çok çok çok uzun . Benim kızımın da ilk ay kilo alımı çok iyiydi. 2.ayda gündüz emzirme aralığını 2saatten 4 saate çıkardım ve bir anda kilo alımı düştü. Şimdi yine 2 saate düşürdüm. Bu arada bebişiniz için çok sevindim. Bol sütlü günlerimiz olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…