2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Öyle yapacağım kuzum inşallah benimki de hemencecik iyileşir. Belim kopuyor kardeşimi çağıracağım bu halde kendime de bakamam ay iyi olur inşallah ya.🙏🏻 Ateş olursa yatış yaparım deyince bir korku oldu
Bizim ateşi de vardı ama 38i geçmemişti şükür. Korkma kuzum ilk hastalığı olduğu için çok tedirginsin anlıyorum ama bebisler genelde bizden bile çabuk iyileşiyorlar. Daha cook hasta olacaklar. İnşallah çabucak iyileşir minik🤍

Maalesef kuzum artık ağırlaşıyorlar da onlar iyi olsun da ben kendi ağrımı unuturum. Hastaneden geldik bebeğim grip oldu kendimi boşverdim o yüzden ateş takibi yap dedi 38i geçerse yatış yaparım dedi zor nefes alıyor çok tıkalı. Şimdi ilaçlı buharını verdim ama iyi olmadı aynı 😥
Çok geçmiş olsun canım hem sana hem kızına, bol bol emzir, şifa olacak ona ❤️

Merhaba kizlar 56 günlük ikizlerim var cildi bugün böyle acaba neden böyle olur bilginiz var mı korkmalimiyim
IMG_20240422_171832.jpg

Kızlar acil yardım edin kayranın ateşi çıktı 37.7 bu ateş ölçeri kullanıyorum kulağını ölçtüm 40 çıktı ne bu doğrumu ödüm koptu

Kuzum sabaha göre çok daha iyiyim ağrım var ama bebeğimin hastalığı olunca kendimi unuttum. Baktım bebeğimin burnu akıyordu aspiratörle çektim sarı sümük ateşi de 37ydi hastaneye götürdüm grip olmuş, eşim hastaydı uzak durmasına rağmen bulaşmış. Doktor 38 olursa getir yatış yaparım dedi 2 gün sonra tekrar görmek istedi çok garip nefes alıyor çok korkuyorum 😥
Kuzum sakın korkma 37 Ateş normal bol bol emzir inşallah en kısa zamanda atlatır ilaç falan verdi mi

Alıştı ki ne alıştı. Ama gerçekten benden kaynaklı değil yani durmuyor yatarak 🥲
Bilemedimki ben benimkide yatakta ağlıyor acaba kardeşimin cocuklarını zamanında çok uyuttum ondanmı nedenmi bilmiyorum sabırla bekliyorum ama çok fazla ağlarsa kucağa 10 dk alıyorum yürümüyorum yerimde piş piş Edib geri yerine koyuyorum

• Beğen
Reactions: The
Ateşi çıktı kayranın canım 🥹
Ben yazıcaktım sana bizdede çıktı nasıl ağladim kardeşimi hemen aradım sakinleştirdi beni..birde ilacı verdim 1 dk bile olmadı kustu sonra bilemedim ne edeyim yeniden vereyimmi ya yok..gördüm kalkıyor yeniden verdim o zaman kusmadı şimdi bekliyorum yeniden ölçücem..

Ben yazıcaktım sana bizdede çıktı nasıl ağladim kardeşimi hemen aradım sakinleştirdi beni..birde ilacı verdim 1 dk bile olmadı kustu sonra bilemedim ne edeyim yeniden vereyimmi ya yok..gördüm kalkıyor yeniden verdim o zaman kusmadı şimdi bekliyorum yeniden ölçücem..
Siz ikinci ay aşısı mı oldunuz canım ?

Canım sende mama kullanıyorsun dimi
bugün başladık canım biz de, 1 aydır doğum kilosunu yakalayamamış bile 😞 kan idrar tahlili verdik karın usg istedi 5 mayısta vereceğiz. sütüm var günde 10 bez değişiyoruz hem çiş hem kaka oluyor, bebek çok keyifli neden böyle oldu anlamadım durup durup ağlıyorum mahvoldum

X