2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
40 yaşımda doğum yapıcam canım, bi daha hamile kalıp doğurmak 42 olur sezeryanda o biraz geç oluyor sanki. 41 de farklı değil gerçi ama nispeten işte
Evet 2 seneymiş ama beklemeyenler çok fazla kişi var bence normal doğum olsa bile en güzeli bir kaç sene beklemek gönül öyle ister rahimde güzelce toparlansın kendimizde

Benim doğum ücreti 78 normal, 90 sezeryanmış. İnşallah normal olur 😢 kalan embriyoları da kullanarak Allahın izniyle 2. çocuğu istiyorum bi an önce sezaryen olursa 2 sene daha beklemem gerekecek o da yaştan dolayı sıkıntı olur. :KK43:
Canım hangi hastane bu ?

2 defa rahimde bıçak batması gibi, oyulur gibi bişey oldu. Çok sertti. Normal mi bu ,yaşayan var mı 🥺
Bende de oldu 2 defa. İkisinde de korktum epey, çünkü gerçekten çok canım acıdı. Ama sık tekrarlamadi çok şükür en sonkinin üstünden bir iki hafta geçti.

Sanki hemen derimin altında gibi ya bu nasıl 7 kat😭 bazen çok acıtıyor valla inşallah sağlıkla kavuşuruz ama ben 40a kadar beklemek istemezdim herhalde ya. Sağlıkla 36da gelse diyorum çok ağrım oluyor devamlı hiç rahat değilim sol tarafım çürüdü omzumun ağrısı artık geçmiyor o tarafa yatmaktan. Sırt ağrılarım çok fazla hele ki kaburgama dayanınca off çok fena. Sürekli çarpıntım oluyor çok zormuş gerçekten annelerin hakkı ödenmezmiş. Dün ilk defa bir dışarı çıkayım dedim otursam rahat değilim yürüsem rahat değilim başladım ağlamaya çok zorlanıyorum ben. Bir şey olacak diye bir yandan ödüm kopuyor bir yandan çok canım acıyor
Gerçekten yaşadığımız şeyler hiç kolay değil kuzum ama bebişlerimizin kokusunu duyunca bu günlerin unutulacağını hatırlayıp sabret az kaldı diyorum bende ☺️☺️ insanlar hamilelikte düzenli spor falan yapıyor ağzım açık dinliyorum söylenenleri :) ben daha düzenli yarım saatcik yürüyüşe bile başlayamadım henüz . Salonda mutfağa bile karnımı tutup ‘ayhhh,,uyhhh’ diye gidiyorum :KK70:

Kızlar selam umarım hepiniz iyisinizdir size bir kaç sorum olucak açıkçası pimpirik değilim olmamak için uğraşıyorum 🫣 28 haftalık hamileyim bebişim 26. Haftada daha bi hareketliydi sanki şu son 1 haftadır hareketlerinde azalma hissediyorum. Hareketlerini her gün muhakkak hissediyorum o ayrı bi konu sadece bi tık azalma diyebilirim. Hatta gece yan yattığımda ya kolu ya bacağını gezdiriyor göbeğimde 😂 takıldığım şey öncesinde bi tık daha hareketliydi şimdi yavaşladı açıkçası biraz aklıma takıldı 😟

Kızlar sert tekmeler başladı mı sizde de? Kaburgama yediğim tekmeler çok acıtıyor. 😢 Bir de sağ tarafıma artık neyi bastırıyor çözemedim ama öyle kuvvetli itiyor ki ben de dışarıdan itiyorum çok acıyor diye resmen birbirimize dokunuyoruz sanki o kadar bastırıyor ki ben itince anca geri çekiliyor acaba itmemin ona zararı var mıdır
Benim başladı canım çok acıtıyor öyle yapınca da 😅

hangi acıbadem canım bir de prof falan mı ben daha fiyat almadım 😵‍💫 sezeryandsn sonra 2 sene bekleme süresi mi var bana 6 ay sonra denemeye başlayabilirsin dediler 😞
Atakent Acıbadem en son canım 50.000 di ama aralık ayında sormuştum. Ama zam gelecek demişlerdi, bende memorialde olacağım acaba orası ne diyecek 🫣

Kızlar selam umarım hepiniz iyisinizdir size bir kaç sorum olucak açıkçası pimpirik değilim olmamak için uğraşıyorum 🫣 28 haftalık hamileyim bebişim 26. Haftada daha bi hareketliydi sanki şu son 1 haftadır hareketlerinde azalma hissediyorum. Hareketlerini her gün muhakkak hissediyorum o ayrı bi konu sadece bi tık azalma diyebilirim. Hatta gece yan yattığımda ya kolu ya bacağını gezdiriyor göbeğimde 😂 takıldığım şey öncesinde bi tık daha hareketliydi şimdi yavaşladı açıkçası biraz aklıma takıldı 😟
Bebegın suyunu kontrol ettırdınızmı

X