2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İyi yaptın canım öyle mis gibi kalır , sonradan hangibirinle tekrardan uğraşacağız çünkü 🥰🥰 kuzum sana döktürün kaçıncı hafta bebişleri alalım demişti
32 den sonra bebeklerin kiloları aralarındaki fark çok açılırsa biri beslenememeye başalrsa tehlikeye atmam 32 den sonra direk alırım dedi kuzum şuan şükür farkları en son 80 gr dı doktor 200 gr ve üzeri olmadığı sürece sorun yok her 2 hafta bizim için artı dedi ama benim içimden bu ay sonu doğum olacak gibi hissediyorum 🤷🏻‍♀️ 33 hafta oluyor ay sonu Allah büyük onlar için hangisi sağlıklı olacaksa kucağınıza alıp evimize getirmek hangi yolsa o şekilde gelsinler inşallah 🥰

32 den sonra bebeklerin kiloları aralarındaki fark çok açılırsa biri beslenememeye başalrsa tehlikeye atmam 32 den sonra direk alırım dedi kuzum şuan şükür farkları en son 80 gr dı doktor 200 gr ve üzeri olmadığı sürece sorun yok her 2 hafta bizim için artı dedi ama benim içimden bu ay sonu doğum olacak gibi hissediyorum 🤷🏻‍♀️ 33 hafta oluyor ay sonu Allah büyük onlar için hangisi sağlıklı olacaksa kucağınıza alıp evimize getirmek hangi yolsa o şekilde gelsinler inşallah 🥰
Amin amin canım tabi sağlıkla gelsinler her hafta hergün bir avantaj kuzum , güzel güzel aynen büyüsünler biraz daha acele etmesinler 🥰🥰

Sanki hemen derimin altında gibi ya bu nasıl 7 kat😭 bazen çok acıtıyor valla inşallah sağlıkla kavuşuruz ama ben 40a kadar beklemek istemezdim herhalde ya. Sağlıkla 36da gelse diyorum çok ağrım oluyor devamlı hiç rahat değilim sol tarafım çürüdü omzumun ağrısı artık geçmiyor o tarafa yatmaktan. Sırt ağrılarım çok fazla hele ki kaburgama dayanınca off çok fena. Sürekli çarpıntım oluyor çok zormuş gerçekten annelerin hakkı ödenmezmiş. Dün ilk defa bir dışarı çıkayım dedim otursam rahat değilim yürüsem rahat değilim başladım ağlamaya çok zorlanıyorum ben. Bir şey olacak diye bir yandan ödüm kopuyor bir yandan çok canım acıyor
Gerçekten aynı ben 😌 rabbim hepimize sağsalim vakitlice kavuşmayı nasip etsin 🤲🏻🙏🏻 bu aralar otursam ayrı dert yatsam ayrı dert yürüsem bambaşka dert. Gerçekten artık TLC ağır yaşamdaki insanlar gibi nefes alıyorum nefes nefestim yemek yerken ağzım açık yiyorum çünkü nefesim yetmiyor kesiliyor nefesim zor demek istemiyorum bu günlerimize de şükür ama isyan anlamında değil sadece gerçekten kolay değil hiçbirimiz için ama onlar eve gelince eminim hepimiz çiçek bahçesi olacağız ❤️

Bn gebeliğin başından beri oturarak kılıyorum cnm. Kaza namazlarımıda kılıyorum.
ALLAHIN gücüne gtmesin hem vakit namazı hem kaza namazı zorluyor. Şimdi sadece farzları ve kazaları kılıyorum
Canım zorlanıyorsan oturarak kılsan? Babam oturarak kılardı dizini bükemediği için.

Haftasonu yasakmış kuzum. Yani biz ararız dediler. Ben de rahatsızlık vermek istemiyorum. Aklım orada tabi ki ama. Önce Allah a sonra doktorlara emanet yavrum
Ayyy yarına az kaldı 🥰 kızçeni göreceksin. Zaten Allah korusun kötü bir durum olsa orada da olsan müdahale edemezssin. Çok şükür hemşire ablaları el bebek gül bebek bakıyorlardır. Bu arada 29 haftalık oldu demi 🥰🧿

Kızlar bu arada doktorumun anlaşmalı olan hastanelerinde öğrendim dün doğum fiyatlarını normal doğum 35bin , sezeryan 42 bin olmuş içinde sadece bir günlük yatış ve refakatçi ücreti bir de ilk bebeği kontrol eden çocuk doktoru muayenesi içindeymiş.
Kaç paradan artmış canım biliyor musun?

Kızlar bu arada doktorumun anlaşmalı olan hastanelerinde öğrendim dün doğum fiyatlarını normal doğum 35bin , sezeryan 42 bin olmuş içinde sadece bir günlük yatış ve refakatçi ücreti bir de ilk bebeği kontrol eden çocuk doktoru muayenesi içindeymiş.
Bizde de aynı cnm durumlar doğum ücreti normal sezeryan aynı 45 bin TL olms doğum yapasım kaçtı 🤨😒

Benim doğum ücreti 78 normal, 90 sezeryanmış. İnşallah normal olur 😢 kalan embriyoları da kullanarak Allahın izniyle 2. çocuğu istiyorum bi an önce sezaryen olursa 2 sene daha beklemem gerekecek o da yaştan dolayı sıkıntı olur. :KK43:

Benim doğum ücreti 78 normal, 90 sezeryanmış. İnşallah normal olur 😢 kalan embriyoları da kullanarak Allahın izniyle 2. çocuğu istiyorum bi an önce sezaryen olursa 2 sene daha beklemem gerekecek o da yaştan dolayı sıkıntı olur. :KK43:
Kaç yaşındasın canım?bende 2 düşünüyordum yaştan dolayı ama bu kadar zor olduğunu bilmiyordum

Kızlar bacaklarda kaşıntı yaşayan var mı her gün değil ama arada bir acayip kaşınıyorum yara oldu kızardı heryerim cildiyeye gitsem krem kullanabilir miyim ki zararı olur mu bu akşam da ayak parmak arası kaşınmaya başladı mantar falan diyor nette 😣

Kızlar bacaklarda kaşıntı yaşayan var mı her gün değil ama arada bir acayip kaşınıyorum yara oldu kızardı heryerim cildiyeye gitsem krem kullanabilir miyim ki zararı olur mu bu akşam da ayak parmak arası kaşınmaya başladı mantar falan diyor nette 😣
Şeker varmıydı sende kuzum?

Ne kadar pahalıymış o öyle ya 😵‍💫 hele ki normal doğumda 78 bin verecek ne yapıyorlar ki, çok şaşırdım

Senin yerine mi doğuruyorlarmış sorsaydin 😡

X