2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ne güzel inş bizimki de düzelir ne sıklıkta gidiyorsun kontrole
İnşallah düzelir canım. Bu defa doktorum ölçmeden azalmiş dedi bir işkillendim ama zaten devam ediyorsa da yapacak bir şey yok 3 haftada bir gidiyorum artık 30li haftalara gecince ama iki haftada bir çağırdı bu hafta çalışır raporu almak için tekrar gideceğim bakalım

Düzelmiştir Dr öyle söylediyse. Senin haftan ileride epey güzel haberler alırsın umarım

Bende zor kılıyorum oturarak kılsam bile ona bile zorlanıyorum.Amin canım Amin.Allah bize yardım etsin
Bn gebeliğin başından beri oturarak kılıyorum cnm. Kaza namazlarımıda kılıyorum.
ALLAHIN gücüne gtmesin hem vakit namazı hem kaza namazı zorluyor. Şimdi sadece farzları ve kazaları kılıyorum

Bn gebeliğin başından beri oturarak kılıyorum cnm. Kaza namazlarımıda kılıyorum.
ALLAHIN gücüne gtmesin hem vakit namazı hem kaza namazı zorluyor. Şimdi sadece farzları ve kazaları kılıyorum
Bende hastanede yatdım sonra başladım oturarak kılmaya ilk zamanlar çok kolaydı bana karnım geç çıktı bende..şimdi kasık ağrıları en çok zorluyor beni birde ilk gebelik olunca korkak oldum çok haraketli olmuş artık çok yukarıya bazen kalkıyor..kaza namazlarım çok bende her defa 2 tane istiyorum kılmaya bazen olmuyor.

Haftasonu yasakmış kuzum. Yani biz ararız dediler. Ben de rahatsızlık vermek istemiyorum. Aklım orada tabi ki ama. Önce Allah a sonra doktorlara emanet yavrum
Yarın göreceksiniz inşallah güçlü minik savaşçını

Haftasonu yasakmış kuzum. Yani biz ararız dediler. Ben de rahatsızlık vermek istemiyorum. Aklım orada tabi ki ama. Önce Allah a sonra doktorlara emanet yavrum
Biz de seninle yarının güzel haberlerini almayı bekliyoruz daha da güzel yarınlar olacak

Kızlar bebeğin hareketlerini kasıklarımın daha da aşağısında hissediyorum normal mi bu ya bu kadar aşağıda olması hiç normal değil bence

Kızlar sert tekmeler başladı mı sizde de? Kaburgama yediğim tekmeler çok acıtıyor. Bir de sağ tarafıma artık neyi bastırıyor çözemedim ama öyle kuvvetli itiyor ki ben de dışarıdan itiyorum çok acıyor diye resmen birbirimize dokunuyoruz sanki o kadar bastırıyor ki ben itince anca geri çekiliyor acaba itmemin ona zararı var mıdır

Bence bi zararı yoktur. Sonuçta 7 kat aşağıda :)

Reactions: The
Kızlar bebeğin hareketlerini kasıklarımın daha da aşağısında hissediyorum normal mi bu ya bu kadar aşağıda olması hiç normal değil bence
Cnm bnde bazen çok asagıda hıssedıyorum ama sadece orda değil, bnım şuan geneli göbek deliği hizasında.
Sen hiç göbek deliğinin orda hıssetmıyormsun hepmı asagıda?

Cnm bnde bazen çok asagıda hıssedıyorum ama sadece orda değil, bnım şuan geneli göbek deliği hizasında.
Sen hiç göbek deliğinin orda hıssetmıyormsun hepmı asagıda?
Değişiyor bazen yukarda bazen aşağıda ama bugün çok aşağıda hissettim

Bence bi zararı yoktur. Sonuçta 7 kat aşağıda :)
Sanki hemen derimin altında gibi ya bu nasıl 7 kat bazen çok acıtıyor valla inşallah sağlıkla kavuşuruz ama ben 40a kadar beklemek istemezdim herhalde ya. Sağlıkla 36da gelse diyorum çok ağrım oluyor devamlı hiç rahat değilim sol tarafım çürüdü omzumun ağrısı artık geçmiyor o tarafa yatmaktan. Sırt ağrılarım çok fazla hele ki kaburgama dayanınca off çok fena. Sürekli çarpıntım oluyor çok zormuş gerçekten annelerin hakkı ödenmezmiş. Dün ilk defa bir dışarı çıkayım dedim otursam rahat değilim yürüsem rahat değilim başladım ağlamaya çok zorlanıyorum ben. Bir şey olacak diye bir yandan ödüm kopuyor bir yandan çok canım acıyor

Tam beni anlattın sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…