2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İn şa Allah canımBenim doktorum su fazlalığından diyor bu ağrılar çünkü kardeşimde bu ağrıları çekmiş sudan dolayı..dua ediyorum artmasın yeterki normale dönmesine hiç inanmıyorum bundan sonra..

İnşallah artmayacak kuzum sen dikkat ediyorsun elinden geleni yapıyorsun

Bir tek benim doktorum su fazla olduğu için diyet vermemis resmen tekrar gittiğimde durum aynıysa başka bir doktora görünecem bunun için
Benim kardeşimede doktor diyet vermedi sonlara yakın iyice suyun içinde yüzüyordu çocuk..doktorum diyor diyet yapmasan artar..sen sor istersen başka doktora

Benim kardeşimede doktor diyet vermedi sonlara yakın iyice suyun içinde yüzüyordu çocuk..doktorum diyor diyet yapmasan artar..sen sor istersen başka doktora
Burda da çoğu kişiye diyet taviseye edilmiş o yüzden aklıma takılıyor. Doğumu nasıl oldu kardeşinin

Burda da çoğu kişiye diyet taviseye edilmiş o yüzden aklıma takılıyor. Doğumu nasıl oldu kardeşinin
Kendi doğurdu çok rahat oldu sorunsuz sadece çok ağrısı oluyordu iğne bile vuruyordu suyundan dolayı ben o duruma düşmek istemiyorum kendi iğnelerim yetiyor bana

Çatı ağrısı tam olarak nerede oluyor canım. Benim sağ iç bacak tarafında vajina kemiği hep yürürken ayaktayken ağrıyor 1 aydır.

Bak ben bunu sipariş etmek istiyorum hastaneye burda ama 50 adet bence seninkilerin fiyatı çokta iyi
Ay çok güzelmiş bende böyle birşey istiyordum iyi denk geldi
Hastaneye bir soracağım bende doğum paketinde var mı yokmu bılmıyorum ama bende böyle çikolata düşünüyorum

Olsun kuzum abartı yemiyorsun zaten afiyet olsun

Kendi doğurdu çok rahat oldu sorunsuz sadece çok ağrısı oluyordu iğne bile vuruyordu suyundan dolayı ben o duruma düşmek istemiyorum kendi iğnelerim yetiyor bana
Öyle gerçekten artık kılarken de zor oluyor kanama da yasayinca sadece farzları kilabiliyorum çok yuruyunce zaten hep altta Baski ağrı var. daha kötüsü olmasın ağrılar gecer inş

Öyle gerçekten artık kılarken de zor oluyor kanama da yasayinca sadece farzları kilabiliyorum çok yuruyunce zaten hep altta Baski ağrı var. daha kötüsü olmasın ağrılar gecer inş
Bende zor kılıyorum oturarak kılsam bile ona bile zorlanıyorum.Amin canım Amin.Allah bize yardım etsin

Benimki başka bi ağrı galiba o zaman . Bana suyun fazla demedi doktor hiç ama ağrılarım hiç geçmiyor canım
Senin kaçıncı kaftan canım bazen varislerden de olabilyor orda senin söylediğin gibi bacak aramda ağrım oluyor bir baktım damar çıkmış varis de çıktı bacaklarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…