2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
kız bana hiçhir şey yapmadsn geri gönderdiler ya..bi mide yanması için ilaç yazdırdım bide idrar yolu enfeksiyonu icin ilac vermis bu kadar. Kıza soruyorum gaz sancısı olabilir mi diye olabilir diyor aşfşsiwşfşf çaresibi de söylesene..Boşuna gitmiş oldumm

Aaa hemşire çantasına ıslak mendille bez de mi koymamız gerekiyordu ben bilmiyordum bunu. Bez dediğimiz temizleme pamuğu değil mi
İzlediğim bir kaç videoda pamuk ve ıslak mendilde koyuyorlardı canım beni eğer ihtimale karşı koyayım gerek olursa alıp kullanırlar diye düşündüm bilmiyorum ki bez altılarını beslemek için kullanılan bez koydum bir de

Gaz sancısından 2 gün boyunca ağladığım dönem hastaneye gitmedim çünkü yapabilecekleri hiçbir şey yok kendi evde ilkel yöntemlerimde mideme masaj yaptım evde yürüdüm su içtim başka ne yapılır ki 2 güne anca geçmişti

3 gün oldu benim bugün hastaneye gitmek için telşala kimliğimi arıyordum o sıra geçmiş sancım duramıyordum yoksa

Sitede yok sanki göremedim
Vall ben artık e bebekten internetten sipariş vermeyi düşünmüyorum 25 aralıkta yaptığım alışveriş yok sipariş sistemlerine düşmemiş siparişim iptal olmuş sistemsel ama kartımdan 2 bin tl çekilmiş o zaman sıkıntı olmamış hergün arıyorum daha ücret iadesi olmadı karta , bankacı olmasam yicem de dedikleri yalanları işletiyorlar paralarımızı iade olacakta ne zaman bakalım

Tabi ki kuzum. Ama ona yaklaşmıyorum acır karnım diye. Çocuğum da şokta tabi niye sevmiyor beni diye
Yanınıza almakla da çok iyi yapmışsınız hareketleri çok ani oluyor , evet canım biraz karnını koru ne olur ne olmaz seveyim diye acıtıyorlar geçen ben düşüyordum nerdeyse atlıyor insanın üzerine

Anladım canım ben de ekleyeyim içine o zaman benim kızım eksik kalmasın

Ayyy terbiyesizler. Ben hiç kontrol de etmem mesela verdiğim siparişi. Onlara ben gibi müşteri lazım dhdjshsh

Paket vermiyor hastanem. Doğum zamanı kaç para olursa onu vereceğiz. Bide her gittiğimizde muayene ücreti veriyoruz
Sende benim gibisin aynen özel hastene ama doğum paketi yok muayene olmuş 2 bin tl doğum güncel fiyatını yarın öğreneceğim yarın özel de görüş günüm benimde

Kızlar hastane çantanıza kendiniz için havluda koymayı unutmayın
Canım sezeryan da havluya gerek oluyor mu duş alabiliyor muyuz ? Ben hastaneye sordum 2 gün yatırıyoruz sezeryan dediler ona göre kendime havlu koyayım mı
Anladım canım ben de ekleyeyim içine o zaman benim kızım eksik kalmasın
Diye diye bavul sadece bebeklerin eşyalarıyla doldu

Sende benim gibisin aynen özel hastene ama doğum paketi yok muayene olmuş 2 bin tl doğum güncel fiyatını yarın öğreneceğim yarın özel de görüş günüm benimde
Cnm o 40.000 tl olan doktorun anlaşmalı oldugu hastanede küveze girerse ücretszmiş, bugun onu sordum

Doktor cok zam yaptılar, kımse orayı tercıh etmıyor, dığer özel hastaneyi tercih edıyor dedi. 22.000 tl imiş orası. Nrdeyse yarı yarıya dedi.
Ama orayla ılgılı pek iyi seyler duymadım, ay napsam çok kararszım

Canım sezeryan da havluya gerek oluyor mu duş alabiliyor muyuz ? Ben hastaneye sordum 2 gün yatırıyoruz sezeryan dediler ona göre kendime havlu koyayım mı

Diye diye bavul sadece bebeklerin eşyalarıyla doldu
Kuzum bende oğlumda iki gün kaldım bana duş alabilirsin demişti doktorum bence al bitane benim ayaklarım çok şişmişti duş iyi gelmişti

Benim kizceye bi kac tane takim aldim bi tane mont aldim dolaptan kurklu gormen lazim o kadar sugar ki tuylu tuylu 2 tane külotlu corap aldim besigi var birde anne yani besigi aldik.. Bebek arabasinida dolaptan aldim normal fiyati 8999 tl olan seyi 3 bin kusure aldim masallah bir kusuruda yok senin oglusun mu olcakti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…