2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Cnm evt rahım agzı iyi ise sokmuyor ama ben girdım nst ye eve yeni geldım. Az nfes alim anlatcam
Onlara gore normal bunlar..

Bende de hafif oldugunu soyledi doktor tasikardiyi 1 gubde 3 defa olmus cihazla takip edilmistim. O yuzden ciddi degil diyip yolladi Kalp doktoru.. Troitte var bende preklemsi olma riskimde varmis kan sulandirici kullaniorum vs surekli gidemiorum ama doktora hem tek gitmek zor hemde buraya gelin geldim yol iz cok bilmiom korkuorum cekiniorum Rabbim yardimcimiz olsun

AA normalmiymis öyle göbüşün olması, maşallah bebise kocaman olmuş ayy ne güzel baş aşağı dönmüş darısı basimizaaa farklı hissediyormusun kuzum hareketlerini aşağı dönünce

Ahahhahaa doktor iyiymiş ya güvenmekten başka çare yok kuzum normal diyorsa normaldir takma sende boşver dinlen tabi yorma kendini
Yüzüğüm bir süre sonra sıkıyor artık takamiyorum.ayakalarim da çok ayakta kalınca şişiyor gözle görülür şekilde bazen bikeklerim de dahil şişiyorum
Bende her yerim şiş, yüzük artık uzun zamandır takmıyorum eşim çıkar yoksa ilerde çıkaramayız demişti gerçekten geçen demiyim dedim heveslendim serçe parmağıma bile girmedi
Ay da kaç defa gidiyorsunuz hastaneye kizlar ?
2 hafta da 1 gidiyorum canım aksi bir durum olmazsa

Benim doktorum da skntili cok donuk biri degisemiorum da suan baska bi doktoru bekliorum gecmek icin ama korkuorumda bisi olursa acil gitmek zorunda kalicam

Tiroid taşikardiyi tetikliyor zaten, bazen nama kılarken oluyor köyü oluyorum, kan sulandırıcı bende kullanıyorum canım, bilmediğin yerde olmak daha zordur tabii ama ihmaldr etme, bende tek başıma gidiyorum hastaneye, eşim çok erken çıkıyor evden ve uzakta, şu zamana kadar tek gidebildim bakalım inşallah bundan sonra da başedebilirim, hepimiz sağlıkla hayırla vakitlice kucaklarımıza alalım
selam kızlar benim bu gaz sancısı bugünde geçmeyince acile geldim nst keyfisi20dk beklicez inşallah bir ley çıkmaz daaa

yaaa çok güzel haberler sağ salim kucağına alırsın inşallah canım

Çok şükür canım, ya Şafii şifa olcak
Hep güzel haberler alalım

Maşallahhhh ya çok mutlu oldum Kızımız güçleniyor. Git gide kilo da alacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…