2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
25 aşağı olunca sıkıntı sanırım onuda zaten yatıyorsun sorun olmaz Allahın izniyle.Diyetinede devam et zaten az kaldı.Kaç kilo çıktı bebişin?

Kizlar merhaba yarin 28 hafta olucam. Yarin haataneye yatisim var kan uyusmazligi ignesi yapilicak. Ultrasona giricem 24+4 de 715 gr demisti acaba sizin 28 haftada kilosu kaçti yarin soruyum bakiyim.

Canım çok geçmiş olsun. Maalesef fena salgın var. Benim ilaçsız geçmiyo. Ciğerlere inmeye başlamış. Bugün antibiyotik verdi bana da doktor "klavunat" diye. Açıkçası ben de tedirgindim ancak kendi doktoruma sordum. İÇebilirsin sorun yok dedi. Yani hamilelikte de kullanılabilen antibiyotikler varmış. Kullanan arkadaşlarım var. Çok şükür bir sıkıntıları olmadı. Hatta ben yakalandığımız hastalıkların bebekte bir sıkıntı yaşatmayacağını sanıyordum. Aksine vücuttaki enfeskiyon oranı artınca bebiş için de sıkıntılı olabiliyormuş. Yani bazen hamilelikte ilaç kullanmak daha iyi doktor kontrolünde.

Hepimiz bir an önce atlatırız inşallah

Vajinal baktı canım. Artık rahim ağzının kısalması beklenir dedi. Ama genelde 32 den sonra bekleriz dedi, ama korkma 25 altı bizi tedirgin eder dedi.
Cnm bu haftadan sonra dıkkat edıcez rahım agzı uzunlugu kısalmasın dıye.
Kilosu kaç cıktı, 1 hafta öndemi cıktı şekerden dolayı?

3-4 gun geride değilmiydı, sanki öyle hatrlıyorum.

Bir daha böyle diyene "siz hassas kantar mısınız" de geç. Takılma bence sen de artık. İnsanlar ayarsız.

Kizlar saka gibi ya daha 1 ay önce 283 tlye almisim kuponumda vardi 233e falan gelmisti daha dur 3 gun gecti yilbasini bu ne zam yaa Allah gercekten yardimcimiz olsun

Eklentiler

• IMG_1272.png
    240,4 KB · Görüntüleme: 97
Hep onlar haklı, en uzağa da onlar işiyo.

Aynen canım sanırım ben abarttım biraz daha frenlemeye çalışayım kendimi

Onların da ailemiz olduğunu kabullenmek lazım ama bende pek mümkün olamadı 2 buçuk yıldır umarım bu konuda daha sağlıklı düşünebilirim senin gibi :) iyi kötü her konuda yorumunun olması sıkıcı maalesef . Ama eşim de hep ‘’duyma he de geç ‘’ diyor çünkü yıllardır bu şekilde yapmış kendisi artık alışmış. Ama benim ailemden pek alışık olduğum bir şey değil ne yazık ki , çocuk gibi sürekli bi telkinde bulunma yoktur bizim ailemizde . Umarım alışabilirim kulaklarımı tıkamaya :)

Kız benim kv dünyanın sersem önüne bir defa bile bana kızım demedine güzel işte tatlı tatlı konuşuyor seninlekendi kızınada kızım demez yani o kadar soğuk birisi
Tatlı dilli olması çok güzel gerçekten. Asla kızamıyorum ama kızamadığım için kendimi bitiriyorum böyle de niqu

Valla böyle okuyunca ileride ki gelinimden korktum kız ne güzel kadın benimsemiş benim çok hoşuma gider açıkçası ne güzel bir kayinvalide o kadar da şaaapmayin iki üç sene sonra kendin diyceksin anne kızına iki saat bakta bı nefes alayım

Cnm bu haftadan sonra dıkkat edıcez rahım agzı uzunlugu kısalmasın dıye.
Kilosu kaç cıktı, 1 hafta öndemi cıktı şekerden dolayı?
3-4 gun geride değilmiydı, sanki öyle hatrlıyorum.
Evet canım, 4 gün geriydi, şimdi bir hafta öne geçmiş evet şekerden dolayı. O yüzden haftaya tekrar görecek. Kilosu 1400 canım

Kizlar ayakkabilarim olmuyor ne onerirsiniz terlikle dolassam hastaneye vs utaniorm disarida da gezilmez oyle

Merhaba diyor teyzeleri parmaklarım da nasıl şiş artık hiç inmiyor nerdeyse, az kaldı az bakalım sona doğru gidiyoruz

Yaaa çok güzelsiniz analı kızlı

Hep onlar haklı, en uzağa da onlar işiyo.
Bugünkü asabi halin çok güzel afra ortalığı yakıp yıkıyosun yine djsjsjsj

Sabah abimle sohbet etmiştik biraz . O da aynı şeyi diyor abicim kv’n ile aranı iyi tut vallahi sen kendin götürceksin anne biraz vakit geçirin bende bi dolaşayım diye diyo

Hayır kuzum 29+1 sata göre 4 günde geriden di şimdi 30+1 çıkıyor
Olsun kuzum bende 30 haftalıkta bu kadardırdım doktorum bana dedi 1 hafta geri ve ireli sorun diğil bende hep korkuyorum ama öyle diğince rahat oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…