2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar benim bebeğim 27+2 iken yani dün 1kg50gr ölçüldü sizce nasıl, minnoş mu, bu diyet inşallah etkilemez bebeğimi tek endişem o
Haftasına göre uyumlu bence doktorum bir kağıt vermişti orda kg ve haftaları karşı karşıyaydı bulursam o kağıdı atayım sanırım int. De var gayet normal canım

Ben de senin gibi çok rahatım canım uzun yol yürü, gez, iş yap ağır kaldır.. ama kanama geçirdim bir gün önce daha dikkat edelim aman zaten salgın var her yerde annemler hep hasta şu son zamanlari dinlenerek geçirelim

Canım geçmiş olsun acaba usutmus olabilir misin bı yerde ceyranda kalmış olabilir misin o şekilde beniim tarif ettiğin gibi ağrım olur

Benim ki kuzum. 28 haftalıktım ama bebek 28 değildi. 24-25 di
Canım şuan yoğun bakımda zaten kızların dediği gibi orası kritik bölge ve şuan zaten arya kuzumuz da entübe haldedir erken doğumda kilo ve ciğer gelişimleri nedeniyle yoğun bakımda oluyorlar bir kaç haftaya ciğer tamamlananında görevini yapınca yavaş yavaş entübeden çıkar aspiratör solunuma geçer burundan hava verirler sonra zamanla onu da bırakıp kendi ciğer işlevine bakarlar o zamana kadar da inşallah kilosunu tamamlamış olacak

Ayyy yoğurt yoğurt yoğurt başka bişey yok bide patatessiz bezelyesiz susuz yemek ne yaa allah yardımcın olsun valla bu resmen açlık diyeti
Dün patatesli bezelye yiyen ben buna üzüldü
Canım senin doktor kontrolün bugün kaçta

İnşallah kuzum inşallah gerçekten yoğun bakım çok değişik bir yer dün gördüm öyle bebişleri. Çok masumlar çok. Allah ım hepsine şifa versin

Kizlar 27 haftamdaykm ve kahverengi akintilarim var daha onceleride yasadim bunu ama bisi olmadi yani cocukta sorun vs yoktu yasayan var mi bu seklde
Benim oldu canım kendimi zorlandigimdan diye düşünüyorum Dr kontrolünde hiçbir sıkıntı yoktu geçti çok şükür sürmedi

Sormaaa . Bir de diyor ki gör bak dediğim çıkacak. Eğer erkek olursa ne alcan bana bildiğim için diyo. Ben de hiçbir şey almıcam sen benim oğluma ne alcan onu düşün dedim djdjs
Benim kv de eltime ilk hamileliginde aynisini demis karni sivri diye erkek erkek demis hatta erkek bebek battaniyesi falan almis mavi sonuc gül gibi kızzz ama guzel cevap vermissin heee

Kuzum nasılsın ağrın sızın ne durumdasin

Tamam kuzum. Sütüm biraz daha artttı ama yine de kullanayım. Eve çıkınca poşet dolsun en azından diyorum
Kuzum zaten ilk zamanlar mideleri minicik sen hiç onu endişe etme kafana da takma günler geçtikçe sürün yoğunlaşacak 2-3 güne görürsün artmış olacak ilkten su gibi gelir sonra yoğunlaşmaya başlayacak zaten şimdi eve geçince hastaneye süt götürmek içni bol sağım yapacaksın ya o da kanalları iyice açacak daha aktif gelecek sütün bir de süt sağarken stres olmamak gerekiyormuş ay sütüm az geliyor ay gelmiyor diye düşünmemek için süt sağma makinasının biberonuna çorap geçir biberona bakma sağma bitene kadar müzik dinle güzel bebeğini düşün ona sütünün şifa olacağını düşün sağarken hormonlar çok etkileniyor

Benim oldu canım kendimi zorlandigimdan diye düşünüyorum Dr kontrolünde hiçbir sıkıntı yoktu geçti çok şükür sürmedi
Cok korkuyorum.cpm.sukurki hareket ediyor ama etmese strestlenecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…