2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay cok sinirleniyorum ya. Kardeşim bebeği yapan biziz, eşimle karar vermişiz sevişip yapmışız. Bakacak olanda biziz. Bırakın ismine de biz karar verelim. Ya ben başka isimler önermelerine önceden olsa bir şey demezdim o zaman ismi belli değildi. Ama artık isminin belli olduğunu söylemişiz, kocamla oturup karar vermişiz. Höç böğönmödöm demek ne demek. Sana soracaktık isim koyarken
Amann canım Onların demesiyle isim koysaydın ooo salla he he de geç ben öyle yapıyorum 😄 eşimin kuzenleri 3 yılda bir arıyor dün aradılar isimleri ne ay öyle ikiz ismi mi olur uyumlu koyun ay tek isim olmaz 2 isimli olsunlar biz böyle karar verdik diyip güldüm birini ben Annesi birini babası koydu dedim sustu zaten hani biz anne babayız artık size naş demekti 😄

Süt çok faydalı bir şey değil, bu konuda doktor görüşleri değişiyor artık. Sütü fermente halde içmek öneriliyor, yoğurt kefir vs.
Çok sık tüketen biri değilim zaten 9 haftalığım hiç içemedim binde bir içerim zaten çokta sıkıntı olacağını sanmıyorum ama teşekkürler yorumun için ☺️

Maşallah sağlıkla büyüsün bebiş 🥰 nasıl içebiliyorsan öyle yap ben açıkçası ilk zamanlar aman aman beslenemedim daha doğrusu beslendim ama hep çıkardım 4 kilo vermiştim serumla kendime geliyordum 🙈 çok zor haftalar Allah yardımcın olsun 🤲🏻
Amin canım amin💖Sizin kaçıncı hafta acaba? Evet bulantı gerçekten çok kötü bir haftadır bende öyleydim dün ilaç verdi doktorum onunla en azından biraz da olsa rahatlarım

Ben kaçırdım o zaman 😅 saol kuzum ☺️
Walla cnm doğum parası son 12 aylık brüt ücrete göre hesaplanıyor. Benim 3-4 aylık bordrom olmuş olcak dogumdan once yani ben az para alablırım.

Ne alırsam artık yapck bısey yok. Sigortam ödenıyorya o yeter. Braz prımlerımin üstune tamamlamak öncelikli amacım

Valla öyle birde kv diyorki maske taksın hiç demiyor oğlum taksın🤦🏻‍♀️
Al kendi doğurduğuna sen bak de 😂😂
Kız zaten nefesimiz daralıyor ne maskesi karantinaya al sen onu vallahi bulaştırma kendine çok zor geçmek bilmiyor 😏

Amann canım Onların demesiyle isim koysaydın ooo salla he he de geç ben öyle yapıyorum 😄 eşimin kuzenleri 3 yılda bir arıyor dün aradılar isimleri ne ay öyle ikiz ismi mi olur uyumlu koyun ay tek isim olmaz 2 isimli olsunlar biz böyle karar verdik diyip güldüm birini ben Annesi birini babası koydu dedim sustu zaten hani biz anne babayız artık size naş demekti 😄
ayyyy herkes haddini bilse hiç böyle şeyler olmayacak aslında. Gerçekten bazen sadece biz varız diye böylr yaptıklarını düşünüyorum

Al kendi doğurduğuna sen bak de 😂😂
Kız zaten nefesimiz daralıyor ne maskesi karantinaya al sen onu vallahi bulaştırma kendine çok zor geçmek bilmiyor 😏
Yok canım o kendini zorlamaz🥴grip yokta şükür ateş ve boğaz ateşide dün acilde bir iğne vurmuşlar şimdilik yok şükür valla nasıl sinirlenmişim kendisine çıplak geziyor🙄

ayyyy herkes haddini bilse hiç böyle şeyler olmayacak aslında. Gerçekten bazen sadece biz varız diye böylr yaptıklarını düşünüyorum
Ağzı olan konuşuyor misali canım ben artık öyle bakıyorum hani bir şey demek için diyor beyin süzgecinden geçirmiyor söyleyen kişi o yüzden çok üstüne düşme he he inşallah de geç 😄 ben kimseye söz bile vermiyorum geliriz gideriz siz gelirsiniz 40 uçurmayı bizim evde yaparsınız falan diyor eşimin teyzeleri inşallah bakarız o vakit bi gelsin diyorum ucu açık bırakıyorum gelin gidin geliriz demiyorum çünkü unutmuyorlar ama sen öyle dedin derler 2 gün sonra o yüzden ucu açık bırak eşimi de tembihledim ben kimseye söz vermiyorum gidip gelme konusunda sende verme annen de vermesin benim ve çocuklarımın adına kimse söz vermesin zaten yıllar sonra Allah nasip ederse ne zorluklarla kavuşacağım bir de kapı kapı gezdirmem evime de giremez kimse diye net çizgimi çektim biraz da duygu sömürüsü eşim okey oldu görev başarılı 😄

Kızlar krep yiyor musunuz çok canım çekti ya yesem nolur ki

X