2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kuzum iyi pişir bir şey olmaz içleri çiğ kalmasın ya da çiğ hamur tadına bakma benim eşim pişirmeden önce çiğ hamur yer mesela değişik bi tip öyle yapma sen pişir😄
Kız öyle deme bende çok severim ama kek hamuru hahah bunu yemem 😂😂

Kız öyle deme bende çok severim ama kek hamuru hahah bunu yemem 😂😂
Ben Bi kere kek hamuru yemiştim 4 aylıkken ama azıcık 😂
Ay kusura bakmayın inanın bilmediğimden endişe ettiğimden sordum hakkınızı helal edin 🤦🏻‍♀️
Afiyet şifa olsun kız, yiyin tabii helal olsun ne demek, artık eskisi gibi değilim alıştım galiba 😬 oğlanlar çikolata yerken canım hiç istemiyor mesela 😂

Bende siveno roll on almıştım beyaz tişörtlerimi hep koltukaltlarını sararttı , bende baktım siveno deterjana kokusuzdu ama almadım , unıbaby yenidoğan sarı kapak aldım o da kokusuz ama yıkayınca temiz kokusu var , beğendim ben , pembe kapak unıbaby yumuşatıcı da aldım onu kullanmadım yenidoğan kıyafetlerine zararlı olur mu bilemedim daha
Ben bir de sivenonun biberon temizleyicisini de almıştım daha kullanmadım ama inşallah o bari iyidir. 🙈 Ben kullandım yumuşatıcı çamaşırlar zamanla sertleşiyor gibi geliyor yumuşatıcı kullanmayınca bir de zaten bebek için üretilmiş o yumuşatıcı ben kullandım ama kullanmayan da çok kişi var artık kim içine nasıl siniyorsa öyle yapsın 🤗

Amin canım amin💖Sizin kaçıncı hafta acaba? Evet bulantı gerçekten çok kötü bir haftadır bende öyleydim dün ilaç verdi doktorum onunla en azından biraz da olsa rahatlarım
Bana ilk zamanlar ilaç da işe yaramıyordu gece 2 tane düzenli olarak içince işe yaramaya başladı çok zordu ayy hatırlamak istemiyorum 🙈 şu an 30+2 deyiz biz 🤗 şimdi de bel ve sırt ağrılarından çekiyorum hiçbir pozisyonda rahat edemiyorum ama Allah'a çok şükür ki zorluğu da olsa iyi ki diyorum hep inşallah hepimiz zamanında sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize 🥰

Niye yşyemeyesin ki anlamadım? Krep malzemelerinin hepsini ayrı ayrı tüketiyoruz zaten.
Ben de anlayamadım A Ashleyyy 😂 krebin içine bilmediğim ne girebilir diye düşündüm. Dünkü B Buddy x in anlattığı mozaik pasta yiyebilir miyim diyen kıza döndün be yavrum 🤣

Ben de anlayamadım A Ashleyyy 😂 krebin içine bilmediğim ne girebilir diye düşündüm. Dünkü B Buddy x in anlattığı mozaik pasta yiyebilir miyim diyen kıza döndün be yavrum 🤣
Kız internette okudum da toksoplazmadan dolayı sıkıntı yaratabiliyormuş o yüzden iyi pişirmek gerekmiş tereddüt ettim linçlemeyin beni hahah 🤣🤣

X