2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bana ilk zamanlar ilaç da işe yaramıyordu gece 2 tane düzenli olarak içince işe yaramaya başladı çok zordu ayy hatırlamak istemiyorum 🙈 şu an 30+2 deyiz biz 🤗 şimdi de bel ve sırt ağrılarından çekiyorum hiçbir pozisyonda rahat edemiyorum ama Allah'a çok şükür ki zorluğu da olsa iyi ki diyorum hep inşallah hepimiz zamanında sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize 🥰
Aminn canım maşallah sana da sağlıkla gelsin minik😍🧿 ne zorlukları var insanın aklı çıkıyor bir şey olacak diye oladar güzel bir duygu ki dün ilk defa bebek görünümünde gördük parmakları ayakları vardı mucize gibi ☺️💖

Bu arada hepinize muhteşem bir yıl geçirmenizi dilerim. Biz Nisan grubu olarak kutlaştık. Ama bir ayağım da burada. Umarım harikulade bir yıl olur hepimiz için. 🙏 Sağlık, mutluluk, bereket dolu olur.🎄🎄🎄 Bebişlerimizin doğacağı yıla giriyoruz az kaldı 🥰💕

1704015770810.png

Walla cnm doğum parası son 12 aylık brüt ücrete göre hesaplanıyor. Benim 3-4 aylık bordrom olmuş olcak dogumdan once yani ben az para alablırım.

Ne alırsam artık yapck bısey yok. Sigortam ödenıyorya o yeter. Braz prımlerımin üstune tamamlamak öncelikli amacım
Evet kuzum beni de başlatacak eşim suanki piyasada dengesizliklerden dolayı bekliyorduk malum sigorta odemeleri yüksek oluyor eleman falanda var bide benimki yük olmasın dedik artik doğumdan sonra inşallah

Kızlar dün kadının biri ‘’oğluşun ne zaman doğacak’’ dedi. Yok kız yalnız benim bebişim dedim . Mümkün değil bu oğlan , öne doğru sivrilmiş gitmiş baksana diyor djdjsjsj teyzecim detaylıya girdik her şeyine bakıldı diyorum . Allah bilir diyo djdj ay bi de erkek doğuruyormuşum 😂😂
Hahahah O Oylesinwbirisii bence bunlar bir çete 😂😂😂😂

Bu arada hepinize muhteşem bir yıl geçirmenizi dilerim. Biz Nisan grubu olarak kutlaştık. Ama bir ayağım da burada. Umarım harikulade bir yıl olur hepimiz için. 🙏 Sağlık, mutluluk, bereket dolu olur.🎄🎄🎄 Bebişlerimizin doğacağı yıla giriyoruz az kaldı 🥰💕

Eki Görüntüle 3361304
Amin canım.Dediğin gibi hepimiz bu yeni yılda sağ salim bebişlerimize kavuşak🙌🏻🙌🏻 çok çok güzel sağlıklı mutlu bir yıl olsun bebişlerimize bakınca yüzümüz gülsün🙌🏻🙌🏻🥰🥰

Ayy kizlarr bizim doğum zami belli oldu ben 30-35 olur diyordum 24 bin oldu ayy çok sevindim 😂😂 ama mesai dışı +4 bin artık ordan gol yersek yapacak bişey yok 😂😂
24 bine mi sevindin vay gidi kadim şehir İstanbul vay gözünü seveyim 😂🤣 hadi hayırlı olsun o zaman 😁

Eki Görüntüle 3361304
Sağlıkla mutlulukla huzurla bereketle vakitlice güzellikle kolaylıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi yeni yılın en güzel hediyeleri bizim için miniklerimiz yeni yılımız şimdiden hepimize kutlu olsun 🎄🤲🏻😇🧿🥰

Kızlar ben de doktor batağına düştüm yaa. Özelde doğum paketim olmasına rağmen bir de gittim 10 gün sonraya devlete randevu aldım. Ne olacak bu merak 😂
Sen bensin başlarda bende öyleydim de şimdi yapmıyorum devlete gideceğim ayın 10 unda 1 ay olacak oğluşumu görmeyelii iyi sabrettim 😏

Sen bensin başlarda bende öyleydim de şimdi yapmıyorum devlete gideceğim ayın 10 unda 1 ay olacak oğluşumu görmeyelii iyi sabrettim 😏
Ama ben bu zamana kadar hiç böyle bir şey yapmamıştım 😁 ilk kez içime böyle bir şey yapma isteği düştü. Bahane olarak da en son gittiğimde rahim ağzı uzunluğu 35 mm çıkmıştı, devletteki de baksın falan filan bir şeyler buldum kendime işte 🙊😁

X