2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım haftalarımız ilerledi rahim de bebek de idrar torbasını sıkıştırıp eziyormuş nerdeyse. çabuk dolduğu için biz sık sık idrara çıkıyoruz , çok tuvaletimiz geldi sanıyoruz ama gittiğimizde az bişey oluyor. Çünkü kapasitesi o kadarmış artık Instagram'da bi kadın doğum doktoru böyle anlattı çok mantıklı geldi bana

Süt gibi görünüyor ama tam emin olamadım bende artık faliyetemi geçtik acaba

29+6yız canım

Akşam erkenden uyuyakaliyorum 12de uyandım aha da gram uyku tutmuyor sabahlar olmasın

Ben daha hiç uyumadım, uyuyamıyorum 7de de kalkış hoff yarın doktora soracağım nolur bana bir şeyler verin de uyuyayım diye
Her gece mesai bu alıştırıyor vücut kendini galiba.
Bi çaresi varsa bize de söyle kız sen sabah da uyuyaman

Her gece mesai bu alıştırıyor vücut kendini galiba.
Bi çaresi varsa bize de söyle kız sen sabah da uyuyaman
Diyorum ya 7de ayaktayım bir de. Korkuyorum uykusuzluktan bağışıklığım düşecek diye. Alıştırmasın falan yaa daha şimdiden. Başa gelince çekilecek zaten, uyumak istiyorum şimdi

Diyorum ya 7de ayaktayım bir de. Korkuyorum uykusuzluktan bağışıklığım düşecek diye. Alıştırmasın falan yaa daha şimdiden. Başa gelince çekilecek zaten, uyumak istiyorum şimdi
Ben Alıştım alışacağıma diyosun haklısın

Reactions: The
Kızlar eşimin yoğun isteği üzerine aldığı hastane çıkışı geldi
Ay nolcak bunların fitbol sevdası.

Benimki de Gs'lı. Arada damarına basıyorum. Çocuk ne isterse o takımı tutar, baskı kurmayacağız diyorum. Sinirleniyo Üstelik bizimki kız bebiş. Diyorum bakmışsın FB'li damat getirmiş bir gün, her şey olabilir

Ay kızlar muayenem var birazdan. En son muayeneden bu yana kendime hiç iyi bakamadım, çoğu zamanım aç geçti hatta gündüz yemedim oğlumla ilgilenmekten vs. Bebiş az kilo aldıysa uzulcem
Hiç üzülme olsun haftasıyla uyum olsun o bile yeter güzel haberlerle gel

Reactions: The
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…