2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kız ne güzel 30 sun yarın başlarda ne güzel geçiyordu zaman bu 2. Trimester hiç geçmiyor sanki 3. Trimesteri hiç düşünmek bile istemiyorum
3.trimester çok garip bende aşırı ağlamayla geldi bugün kuru bakla yemeği yapacaktım anneme tarifini sordum . Neyse baklaları haşladım bi baktım üstünde kurtlar yüzüyor. Aradım annemi ‘eee ayıklamadın mı baklayı’ dedi. Ben ilk defa yapıyorum niye söylemiyorsun ya diye yarım saat ağladım djdjsjsj

Benim bugün 29+6 . Her gün ‘’ay çok ağırım’’diye geziyorum evde azönce duştan çıktım kızlar ve cidden banyoya niye sandalye koymadım diye sorguladım . Duramıyorum ayakta ben .d
ben oturarak duş alıyorum artık Bu sefer de bebe içeride rahat mı acaba diye düşünüp duruyorum ayaktayken sıkıntı yok

Benim bugün 29+6 . Her gün ‘’ay çok ağırım’’diye geziyorum evde azönce duştan çıktım kızlar ve cidden banyoya niye sandalye koymadım diye sorguladım . Duramıyorum ayakta ben .d
Canım oturarak duş almak iyi değil zaten enfeksiyon riski oluşturur. Oturarak duş aldığında ister istemez şampuanlar ve kirler akıp vajina tarafında birikiyor oturduğun için ve duş bitene kadar ister istemez orada kalıyor e su harici ne değerse değsin o da enfeksiyon yapıyor o yüzden ayakta devam bence

Tabi haklısın canım da hastaneye gittikçe bişeyler çıkıyor gibi geliyor bana . Şuan hafif olduğu için gitmeyi düşünmüyorum . Ama gitmek isteyene de mani olmayayım tabiki riske atmamak lazım .

Tabi canım haklısın ilerlese giderim mutlaka ..

ben oturarak duş alıyorum artık Bu sefer de bebe içeride rahat mı acaba diye düşünüp duruyorum ayaktayken sıkıntı yok
Kıııız oturarak almamak lazımmış bak .

İyi oldu bunu öğrendim kuzum cidden zorlandım çünkü bugün ay duşta resmen dik duramadım böyle eğilerek aldım yaa .

Kıııız oturarak almamak lazımmış bak .

İyi oldu bunu öğrendim kuzum cidden zorlandım çünkü bugün ay duşta resmen dik duramadım böyle eğilerek aldım yaa .
Sadece kaydırmaz bir şeyin üzerinde duş almak lazım zaten kısa süre kalmak daha iyi duşta ben de bu aralar zorlanıyorum bir de kapı açık eşim evdeyken duş alıyorum ne olur ne olmaz diye

Aa gerçektenmi benimde o ebatta bir takım var onu çöpe gitti diye koydum kenara olmaz diye ilk tecrübe olduğu içinde ne bileyim dedim şimdi hastanede rezil olmayayım olmazlar falan canım
Kuzum benim oğlum 3360 doğdu öyle olmuştu yeni doğan aldığım takımlar büyük geldi bacaklarını da çok yukarı çekiyor zaten yenidoganlar yarısı boşta kalıyordu sen yine yedek olarak bulundur istersen yanında bende 3 takım goturucem biri o olacak
Canım maşallah prensese senin zaten geç döllenme aslında haftası ile uyumlu çıkıyor bakteri enfeksiyondan değilse neden yüksekmiş ilaç verdi mi? Şekerin de yüksek çıkmış baya eve cihaz al istersen bı takip et dikkat edince nasıl düşüyor mu diye. Oyy çok pahalı ya bakalım benim hastane ne kadar zam yapacak

Ahh ahh tahlılde lokosit sıfırlandı ama benim sıkıntılar çoğaldı. Özellikle son 3_4 gundur, gece gunduz full wc deyım. Bi gdıyorum dediğin gbi çok çok az yapıyorum.

Agrı yanma yoksa bısey demıyo doktor bugun sordum. Lokosit azsa bısey demiyor, tahlıl nezmn yaptrdın en son, bn ayda 1 yaptrıyorum. Ayrıcada oturdugunda baskıdan kalkamıyorum. Özellıkle su içmessemnoluyor bu. Çok kasık sancısı yapıyor, dedim bugun doktora, bn enfeksıyondan oldugunu dusunuyorum dedim. Tahlılın guzel çıkmıştı dedi. Gayet normal dedi enfeksıyondan olmasa bıle.

Aynı seyleri yasıyoruz, wc derdım buyuk

Tabi haklısın canım da hastaneye gittikçe bişeyler çıkıyor gibi geliyor bana . Şuan hafif olduğu için gitmeyi düşünmüyorum . Ama gitmek isteyene de mani olmayayım tabiki riske atmamak lazım .
Cnm bnde oyle dusunuyorum. Al bugun tokluk şekerıne baktrmasaydım bılmıcektım boyle bıseyi.

Öyle böyle haftalar gececek.
Okdar antıbıyotık ilaç kullandım yine var yine var

Bende sola dönük uyuyorum ama uyanınca hep sırt üstü uyanmışım , artık hamile yastığı kullanmanın zamanı geldi galiba

Cnm bnde oyle dusunuyorum. Al bugun tokluk şekerıne baktrmasaydım bılmıcektım boyle bıseyi.

Öyle böyle haftalar gececek.
Okdar antıbıyotık ilaç kullandım yine var yine var
Aynen öyle bi de şuan bizim için en tehlikeli yerler hastaneler.. mikrop bakımından . O yüzden her durumda hastaneye koşmamak gerekiyor bence ..

Cnm bakteri normalmiş bağırsakta. Sorun teşkil etmezmiş. Ustunde bıle durmadı. İlaçta vermedi bunun için. Bugun kursta baskıdan oturdgum yerden kalkamadım.
Şeker makınesi alsammı bılmıyorum. Bı yerden bulmam grek. Çok yıyorum bu yuzden oluyor. Açmalar, börekler, tatlılar, meyveler...
Dikkat etmesem cıkmıcak şeker bnce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…