2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayy benim de öyle ya. 28+6 da 1250 çıkmıştı ve makat geliş bir dahaki kontrolde dönmezse normal doğum olmaz dedi . Ama döner bence yaa. 35 de falan da dönebiliyormuş dimi tecrübeli annemiz?

Ayy benim de öyle ya. 28+6 da 1250 çıkmıştı ve makat geliş bir dahaki kontrolde dönmezse normal doğum olmaz dedi . Ama döner bence yaa. 35 de falan da dönebiliyormuş dimi tecrübeli annemiz?
Neden olmazmış ki . Bi daha ki kontrol kaçıncı haftada . 34. Haftaya kadar rahat dönüyorlar yazıyardu uygulamanın birinde

Yaa inşallah döner canım hayırlısıyla. 3 hafta sonra muayeneme kadar döner inşallah, son zamanlara kalırsa stres olurum bennnn
Bebeği doğum pozisyonuna getirme egzersizleri var canım ben eğer ki son zamanlara kalabilirsem inşallah ve bebiş doğum pozisyonunda değilse o egzersizleri yapmayı planlıyorum bakalım sen de öyle yaparsın ama inşallah gerek kalmadan o pozisyona gelir

Reactions: The
Sağol kuzum. Umarım iyi oluruz

Amin kuzum amin inşallah. Rabbim kimseyi bunla sınamasın kimseye evlat hasreti, evlat acısı vermesin

Ya canım ben böyle yorum yapan doktorları nedense sevemiyorum ya sezeryancı gibi geliyor. Benim doktorum bebeğim yan yattığı için sezeryan ihtimalini dile bile getirsem öncelik doğal doğum diyor bu haftalarda normal pozisyonunu değiştirmesi daha erken yorum için diyor ve 29+0dım bu yorumu yaptığında

Canım bende dünden beri aynıyım, yanma yoksa korkma yazmış doktor anlamadım bende. Ama o baskıyı bebek hareketine bağladım ben, hamileliğin başından beri çok çektim idrar yolundan. Bol su iç, ve kızılcık varsa onu ye canım

The ay ne güzel sevindimm yememene rağmen gayet iyi maşallah bu seferki hedef kaç makat gelişli olmasını hiç sıkıntı etme benim yeğenlerimin ikisi de makat gelişliydi oğlan 36 da kız 38 de döndü

Reactions: The
Ay kızlar muayenem var birazdan. En son muayeneden bu yana kendime hiç iyi bakamadım, çoğu zamanım aç geçti hatta gündüz yemedim oğlumla ilgilenmekten vs. Bebiş az kilo aldıysa uzulcem
Almıştır almıştır, onlar bizi sömürüyor
Maşallah gayet iyi, benimki de makat gelişi, ama ondan önce başaşağıydı dönüp duruyor içerde gerçi benim için doğum pozisyonu almasa daha iyi malum sezeryan olacağım, plesanta ne durumdaymış, ben her gittiğimde soruyorum
İnşallah kuzum, dua edin inşallah bebeğim biraz daha büyüyebilsin karnımda. Daha çok küçük
Canım inşallah şu cuma günün yüzü suyu hürmetine, herşey çok güzel olur sizin için, hep iyi doktorlarla karşılaşın

Diyorum ya kuzum ilkinde bu haftalarda dönmüştü benim yani o yüzden bilemiyorum ama döner inşallah

Bu sefer 2 kg canım hedefim ama bir sonrakine 31 hft olacağım tam. Yani nerden baksan 1 ay falan var 2 kg olması lazım en az yok şimdiden sıkıntı etmiyorum kuzum döner inşallah

Valla hiç sormadım canım eğer sıkıntı olsaydı söylerdi plesentada. Çünkü öncekilerde yukarı çıkmış demişti. Tek düşündüğüm şu oldu rahim ağzı uzunluğu 35 miş. Normal dedi ama bir öncekinde 41di. Hani azalıyor mu falan diye düşünmedim değil.

Benimde 26haftada doğum pozisyonundaydi sonra 28de ters dönmüştü gelişimi 29 haftalık ckmsti 1300 gram dediydi ama daha erken doğum için karar vermeye diye konuştuk bakalım yarın kontrolüm var 30.hfatm doluyor merak ediyorum

Amin kuzum amin inşallah

Kızlar göğüslerimde sızlamalar başladı farkettimki uçlarda beyaz bazende sarı bişeyler birikip kurumuş oluyor sık olmaya başladı çok uyarmadan temizliyorum sütmü acaba?
Bende de öyle canım hatta bazen sarımsı şey alıp kuruduğu için kaşıntı bile oluyor uçlarında o kurumuşları koparınca su gibi hafif beyazımsı sıvı akıyor artık dokunmuyorum kaşımıyorum da kendi hallerine bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…