2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Çok sevindim canım şükür

Gruplarda çok kilolu MaşAllah bebişler bende 1600 bekliyordum ama olsun yeterki sağlıklı olsun diyorum
Ordaki değerler de dogumda çok oynuyor kuzu bebek kilolu olacak diyorlar normal oluyor kilosu.dedigin gibi sağlıklı olsunlar biz tontiş yaparız onları

Ordaki değerler de dogumda çok oynuyor kuzu bebek kilolu olacak diyorlar normal oluyor kilosu.dedigin gibi sağlıklı olsunlar biz tontiş yaparız onları
Ben kendim 3200 olmuşum eşim 2500 genetik bence kilo çünkü iyi besleniyorum ben kilo sonradanda alınır onu takmamaya çalışıyorum kilolu bebişler sonradan zayıf oluyor mesela ve ya zayıf bebişler sonradan kilo alıyor her şey bizde bitiyor doğumdan sonra

Oyy maşallah kızlar, sağlıkla hayırla yiyin, benim malesef yardım edecek hiç kimsem yok, herşeyi tek başıma eşimle yapacağız, kıyafetleri yıkama, etiket çıkarma, ütüyü eşim yapar, buzluk işini de ben yapabildiğim kadar, çok da yapamıyorum aslında ne kadar gücüm yeterse artık
Bir de ben sat 26 haz dimi

Evet aynı gün doğuruyormuşuz bide seninki kız galiba balım maşallah
Kızlar bende 25 haz
Kaç kilo çıktı canım bebiş

Ayyy bugun internetenyazdim buzluga atilacak yemekler diye bunuda ekran goruntusu aldim

Kuzum teksen buzluk işini çok zorlama yapabildiğin kadar yap ben doğumdan sonra iki bebeyle kv yemek yapamam onun yaptıklarını ona yediricem aslında yoksa kendi annem elimde yemekle gelir zaten her hafta yemeğimi kendi annem yapar ben 7 aydır yemek yapmıyorum o yüzden yardım eden yoksa zorlama kendini sen ve bebiş daha önemli

Ayyy bugun internetenyazdim buzluga atilacak yemekler diye bunuda ekran goruntusu aldim
Eşimi kandırırsam ona da pizza yaptırıcam onun ruh haline bağlı biz hamile değilken de işe gidiyoruz diye hafta sonu pizza yapardık hamuru pişirirdik üstüne çiğden malzeme koyardık streçe sarıp buzluğa koyardık işten gelip çıkarırdık üstüne rende ya da dilim kaşar hooop fırına atardık mis gibi yerdik pizza da aklında bulunsun canım mis gibi oluyor

Öyle kuzum, bende çocuklar için hazırda bişeyler olsun istiyorum canım, yabildiğim kadar

1030 Gr yazıyor çok şükür iyi dedi doktor

Niqu cnm çok sevındım hrsey yolunda şukur ama kilosu bnce düşük değil çok iyi. Hatta bnce şuan grubun en kilolusu senın bebiş 1.400den yüksek soyleyen çıkmadı
Bnımde yarın kontrolum 3,5 haftadan sonra bakalım kaç kılo olmuş kızçem

A Asliyokfotokopisivar cnm çok kıyafet varmış onların hepsi 0-3 aymı?

Sen bndekıleri görsen karışık benim 1 yaşa kdr var ama toplasan çok az.
Yılbasında köye gdıyorum. Oğlumun bebeklıklerınden guzellerını ayırmıştım. Onlardan ayırıp bıkaç parca getrıcem, hepsibu

Gruplarda çok kilolu MaşAllah bebişler bende 1600 bekliyordum ama olsun yeterki sağlıklı olsun diyorum
Haftasına göre uygunsa hiçbir sıkıntı olmaz. Maşallah hiç sıkıntı etme gayet iyi bebeğinn benim görümcem hamile malesef 32. Haftada 1400 gr bebeği doktor demiş zayıf belki küveze alabiliriz

Haftasına göre sanki az geldi bana mesela şubat grupunda 32 haftada 1900 çıkıyor bebişler MaşAllahama sonra diyorum sonuçta doktor uyumlu dedi ondan takmıyorum kesinlikle
İn şa Allah iyi çıkar canım yeterki sağlıklı olsunlar

Haftasına göre uygunsa hiçbir sıkıntı olmaz. Maşallah hiç sıkıntı etme gayet iyi bebeğinn benim görümcem hamile malesef 32. Haftada 1400 gr bebeği doktor demiş zayıf belki küveze alabiliriz
Doktor uyumlu dedi çok şükürAllah yardım etsin görümceneben nst çekilerken yanımda bir kadında çekiliyordu 35 haftasıydı çocuk gelişmiyormuş yani hiç kilo almıyormuş Allah korusun belki küveze gire bilir dedi doktor ondan hep dua edek sona kadar güzel gelişsinler

Amin inşallah canım Allah kimseyi evladiyla sınamasın hemencik kucağımiza alıp evimize dönüp sağlıkla büyütelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…