2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Cnm zten bu haftadan sonra bebişler daha hızlı kilo alıyolarmış
Senın 32. haftada 1900lere ulaşabılır

Ayy evet mini pizza yapim posetler koyarim o da guzel olur

Kızlar maşallah ne hamaratsınız ya bitmiş bile ben şimdiden yapsam çıkarır yeriz biz onları doğumdan önce canımız istedikçe
Benim kocamda sezeniste bulundu o kadar yaptın şimdi yemeyecekmiyiz dedi yokk onlar lohusalık günleri için dedim anii sen neler biliyyaaan dedi samsunlular şiveyi anladı tweeetyyy B Buddy x

Kuzum benim annemler yanımda elhamdülillah hatta bekle biz yaparız biseyler dedi de ben çok çok mecbur kalmadıkça insanlardan yardım almayı sevmiyorum tırnağın varsa başını kasiycaksin bugün yardım diye yapılanlar üç gün sonra başına kakılıyor en iyisi kendin ne yapabiliyorsan o kadarı gibi geliyor bana

Ah canım Allahım bin kez razı olsun, hazırlık bile yapamıyordum başladım yapmaya. Şükür olsun
Senden de razı olsun canım. seni anlıyorum bu günlere kolay gelmedik. Hiç bitmeyecek bu telaşlarımız. Rabbim evlatlarımızla beraber sağlıklı, huzurlu, mutlu yaşayabileceğimiz ömürler nasip etsin inşallah hepimize

Kuzum evet 0-3 ve 1-3 ay hepsi bunlar beyazlar birde pembisler var yarın yikiycam onlarda aynı beden ben ihtiyacım kadarını almıştım ki görümcem kızının küçüklerini verdi onlarla çoğaldı birazda büyükler var 6-9 ay onları daha sonra yikiycam yoksa anam ağlar sende yılbaşından sonra basliycaksin o zaman hazırlıklara bakarsın eksik gorduklerin olursa onları tamamlarsin kuzum

Biz HejaR12 falan yakınız sanırım benimde 1.5 hafta önce 25+2 Ken 1200 dedi tontis tosun kız dedi ama usg yanılıyor oğlumda öle kilolu demişler di 3150 doğmuştu
Canım ozaman senin bebisin en azından 2hafta önden gidiyor maşallah diyelim , Sona dogru belki yavaslamistir kilo alımı, evet net tam kilosu değil USG olcumleri bı Aralık veriyolar aslında, bana bugün Dr , kilo alımı bundan sonra olur şuana kadar haftasiyla uyumlu olmasi yeterli demişti, bebeğin ne ile kilo aldığı çok önemli,khidrat ve şeker ile cok kilo almasın sağlıklı beslen dedi. Protein balık ceviz sut urunleri saydı yine bisuru şey.

Biz HejaR12 falan yakınız sanırım benimde 1.5 hafta önce 25+2 Ken 1200 dedi tontis tosun kız dedi ama usg yanılıyor oğlumda öle kilolu demişler di 3150 doğmuştu
Cnm masallh tontişmiş kızın.
Oğluma günlük tutmuştum demin ona baktım. 3200 demişler enson, 3 kg dogdu.
35. Haftadan sonra kilo alımları azalıyor, az az alıyorlar

Kuzum dün bebek gelişimi ile ilgili yazı okudum 28-29 haftalardan sonra amniyon sıvısı doğuma kadar artış gostermezmis olan suyla doğuma kadar gidecekmisiz belki seninki de şimdiden sonra düzelir Allah'tan ümit kesilmez maşallah kız forumda en yüksek duyduğum kilo senin bebişin hiçte zayıf değil boyuda çok güzel maşallah sevindim sancı çıkmamasına da

Malesef öksürük salgını var kuzum benim kaynım çok kötü hastalandi eşim onu hastaneye götürdü hep temas halindeydi eşime gecti eşimden oğluma geçti elhamdülillah eşim atlatti oğlumda bir iki güne toparlar bana geçmedi çok şükür

Aynen cnm şu köye gdıp gelim baslıcam bnde. Bi arkadasta verdi patik, mevlüt kıyafeti, 2-3 yaş elbise, ufak tefek seyler.. Bikaç parca yeter bnce bukdar.

Kızlar benim tespitim şu 1 hafta USG önde çıkan bebekler Max. 3400 e yakın doğuyor ama genel olarak duyduğum hep 3 ve 3100 arası çevremde buara çok doğum yapan oldu hep 1 hafta önde cikiyorlarmis benim oğlumda keza 1 hafta önde çıkardı 3360 doğdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…