2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar böyle kısa kollulari kaçıncı ay alayimart sonu Nisan başı doğum gösteriyor

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-27-19-54-29-501_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2023-12-27-19-54-29-501_com.solidict.ebebek.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 44
Eki Görüntüle 3359333 kizlar selam bebem Karadeniz bebeklerine benziyo galiba 😂 siz ne düşünüyorsunuz sağlıkla gelsinde çok şükür herşey yolunda rahim ağzı 33mm aşağıdan ölçtü 32 haftaya kadar progestan al iki haftada bir kontrol rahim ağzı leep geçmişi olmayan gebelerde bile bir anda kısalabilen birşey o yüzden sıkı kontrol edelim dedi doğuma kadar asker arkadaşı gibi olun eşle riske girmeyelim dedi çok şükür suyu kilosu herşeyi güzel
Maşallah canımm kaçıncı haftandasınn 😊😊

Buzluğa börek yapıldı, içli köfte, normal köfte, yaprak sarması, kurabiye , pohaça . ( eşim de ağustos sonu biber donates yapıp buzluğa atmıştı . Artık bakalım başka ihtiyaç olursa atacağım çok kolaylık oluyormuş.

Yok kuzum kurabiye hamuru olarak strece sarıp atıyorum ☺️ hahaha benim de aklımdan geçmedi değil ama soylicem kendimize yaptığımı 😂
Kızlar maşallah ne hamaratsınız ya bitmiş bile 🤣 ben şimdiden yapsam çıkarır yeriz biz onları doğumdan önce canımız istedikçe 🤣

Eki Görüntüle 3359333 kizlar selam bebem Karadeniz bebeklerine benziyo galiba 😂 siz ne düşünüyorsunuz sağlıkla gelsinde çok şükür herşey yolunda rahim ağzı 33mm aşağıdan ölçtü 32 haftaya kadar progestan al iki haftada bir kontrol rahim ağzı leep geçmişi olmayan gebelerde bile bir anda kısalabilen birşey o yüzden sıkı kontrol edelim dedi doğuma kadar asker arkadaşı gibi olun eşle riske girmeyelim dedi çok şükür suyu kilosu herşeyi güzel
Yaa maşallah bizim seninle aynıydı haftamız sağlıkla gelsin minişler 🫠

Kızlar nihayet vakit buldum yazmaya.Suyu aynı normale dönmemiş malesef😏bundan sonra zaten hiç beklemiyorum bile yeterki olduğundan fazla olmasın buna şükür ediyorum..doktor dedi nasıl besleniyorsan öylede devam et.30 hafta 1461 gr. Boyu 39 ben nedense çok bekliyordum kilosunu fazla almamış sanırım zayıf olucak oğlum yeterki sağlıklı olsun ama doktora sordum iyi dedi kilosu burda her keste fazla görünce bende öyle bekliyordum☺️Arada uzanarken bir tarafımda yükselme oluyor dedim ve giderken gelerkende zaten çok fazla kasık ağrım vardı nst istedi sancı çıkmadı şükür🙌🏻İğneler fitil devam..30 dakika yürüyüş yap dedi günde 1 defa..doğumla alakalı şubatda konuşucaz dedi🙌🏻

Şuan hepsi aynı anda yıkandığı için çok ama bebe doğunca az az da olsa yıkarız ütünün kendisi kadar zaten kiyafetler buhar tutsak yeter 😂😂
Ütüyü eşim yapacağı için oda öyle dedi zaten minicikler tutsam ütülenmiş olur basit iş dedi umarım söverek yapmaz 🤣

Kızlar nihayet vakit buldum yazmaya.Suyu aynı normale dönmemiş malesef😏bundan sonra zaten hiç beklemiyorum bile yeterki olduğundan fazla olmasın buna şükür ediyorum..doktor dedi nasıl besleniyorsan öylede devam et.30 hafta 1461 gr. Boyu 39 ben nedense çok bekliyordum kilosunu fazla almamış sanırım zayıf olucak oğlum yeterki sağlıklı olsun ama doktora sordum iyi dedi kilosu burda her keste fazla görünce bende öyle bekliyordum☺️Arada uzanarken bir tarafımda yükselme oluyor dedim ve giderken gelerkende zaten çok fazla kasık ağrım vardı nst istedi sancı çıkmadı şükür🙌🏻İğneler fitil devam..30 dakika yürüyüş yap dedi günde 1 defa..doğumla alakalı şubatda konuşucaz dedi🙌🏻
Kuzum maşallah herşey yolunda kilosu da güzel ki kafana takma 🥰

Kızlar maşallah ne hamaratsınız ya bitmiş bile 🤣 ben şimdiden yapsam çıkarır yeriz biz onları doğumdan önce canımız istedikçe 🤣
Hahaha ben kv ye bi posta yaptırmıştım sigara böreği, ıspanaklı börek , tuzlu kurabiye ve köfte 10 günde bitti hahahahah yedik 🤣 o yüzden doğuma yakın istedim bu sefer

Amin inşallah ya valla çok sevindim böyle görünce doktora dedim hocam hiç göremedim oğlumu ben hep telaşla girdim rahim agzindan korkuyorum hep dedim şak renkli ultrason açtı ek ücret almadan 😍
Yaaa ne kadar güzel çok sevindim 🩷 benim ki hiç göstermedi yüzünü kapattı elleriyle hep fotoğraf çekilmeyi pek sevmeyecek bu kız dedi doktorum 🤣
Bir de ben 🤗 sat 26 haz dimi 🥰
Benimde 26hz 😄

X