2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Erken kalkan yol alir kesinlikle son dakkaya bırakmayı severim her şeyi tekrar yıkama yapilmayacaksa erkenden hallemtmek en iyisi sanırım
Kesinlikle öyle en azından hastane çantası hazırlanması gerekiyor diğerleri sonra da yıkansa olur canım biz yıkamışken her şeyi yıkadık ama yerleştirmedik dolabının cekmecesine muslin battaniye serip üzerine hepsini katlayıp koyduk onun üzerini de tekrar battaniyeyle kapattık. Doğuma yakın yerleştireceğiz inşallah

Kuzum kurabiyeleri pişirip mi atiyorsun buzluğa.
Kendime kolaylık olsun diye istiyorum da gelip giden olursa kv kendi hazirlamayip onlardan çıkarırsa diye de aklımdan senaryolar geçiriyorum

Kuzum kurabiyeleri pişirip mi atiyorsun buzluğa.
Kendime kolaylık olsun diye istiyorum da gelip giden olursa kv kendi hazirlamayip onlardan çıkarırsa diye de aklımdan senaryolar geçiriyorum
Yok kuzum kurabiye hamuru olarak strece sarıp atıyorum hahaha benim de aklımdan geçmedi değil ama soylicem kendimize yaptığımı

Saglikla kullanin ins Bizim dolabimiz yok alamayabiliriz belki daha sonraya kalırsa kendi dolabimda yer açacağım kuzum kıyafetleri tamamlayinca inşallah ben de halledeyim bu işi

Yok kuzum kurabiye hamuru olarak strece sarıp atıyorum hahaha benim de aklımdan geçmedi değil ama soylicem kendimize yaptığımı
Yumurtalı hamurlar durur mu acaba uzun süre ben de hamur seklinde atmisligim var hamurdan artani ama kısa sürede pişirdim mesela

Bende daha paketlerinden çıkarıp iç etiketlerini falan çıkaracağım işim çok , evet yıkamak kolay da ütülemek zor minicik minicik
Kışın yikamakta zor yaa kurutma da yok böyle koltuğa serdim şimdi yaz olsa yarım saatte yıka kurut utule evin her yeri çamaşır şuan sinirimi bozuyor

Şuan hepsi aynı anda yıkandığı için çok ama bebe doğunca az az da olsa yıkarız ütünün kendisi kadar zaten kiyafetler buhar tutsak yeter
En iyisi ütüyle aramı ısıtmaya başlıyim ben ya da eşime bir şekilde kakalamam lazım

Saglikla kullanin ins Bizim dolabimiz yok alamayabiliriz belki daha sonraya kalırsa kendi dolabimda yer açacağım kuzum kıyafetleri tamamlayinca inşallah ben de halledeyim bu işi
Benim kardeşim de ilk aşamada öyle yaptı canım zaten çok az kıyafetleri sonra sonra artacak şu an için dolabında açtığın yer yeterli olur bence

Kışın yikamakta zor yaa kurutma da yok böyle koltuğa serdim şimdi yaz olsa yarım saatte yıka kurut utule evin her yeri çamaşır şuan sinirimi bozuyor
Bende bugün renkli çamaşırların etiketini sökebildim sadece bunları bugün yıkarım ardına da battaniyelerle müslin örtüleri atarim yarın ütülerim beyazlarda artık cumartesi eşime ait 50 cmlik cüce için ne hallere girdik ne zormuş anamm

Eklentiler

• IMG_20231227_193158.jpg
    188,9 KB · Görüntüleme: 69
Hahah sorma yaa dua etsinler minicikler çok tatlılar diye sesimiz çıkmıyor

Oh ne güzel ne güzel. Afiyet şifa olsun canım. Tabiki çok iyi olur sonrası için

kizlar selam bebem Karadeniz bebeklerine benziyo galiba siz ne düşünüyorsunuz sağlıkla gelsinde çok şükür herşey yolunda rahim ağzı 33mm aşağıdan ölçtü 32 haftaya kadar progestan al iki haftada bir kontrol rahim ağzı leep geçmişi olmayan gebelerde bile bir anda kısalabilen birşey o yüzden sıkı kontrol edelim dedi doğuma kadar asker arkadaşı gibi olun eşle riske girmeyelim dedi çok şükür suyu kilosu herşeyi güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…