2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar muayeneden çıktım doktorumda diyor niye erken geldin 😂😂 dayanamıyorum hocam napayım dedim 😂😂 alya beni çok şaşırttı yediklerim ilk defa etki etti 😂 normalde ultrasonda aynı gün çıkardı 28+1 bugün 29+2 çıktı 🧿🧿 1330 Gr 38 cm olmuş minik kuşum 🧿🧿 yanakları dolmuş teyzelerrr tontis yanaklı köfte dudaklı hiç yerinde durmadı saçları da cikmiss 😂 kedi gibi dört ayak üzerinde yan duruyor bende baş aşağı sanıyordum 😂😂 rahim ağzı 4.8 çıktı ben şoook ne istiyorsan yapabilirsin dedi 😂😂muayeneden önce kasılmam oluyor özellikle yürürken demiştim ultrasonla bakarken çok aktif rahmin var kasilman oluyor dedi çok güzel geçti elhamdülillah muayenem çok mutlu oldum 😍😍❤️❤️❤️
Çok sevindim kuzum ne yedin ne içtin maşallah 1100 olsa yeter diyordun 😂😍
Ne istiyorsan yapabilirsin derken orayı çok seyapamadim cinselliği mi kasdediyor ahshdhd

Saçları da görünüyor mu ultrasonda yaa 😍 maşallah maşallah. İnşallah benim kızım da kel olmaz 😂

Kızlar muayeneden çıktım doktorumda diyor niye erken geldin 😂😂 dayanamıyorum hocam napayım dedim 😂😂 alya beni çok şaşırttı yediklerim ilk defa etki etti 😂 normalde ultrasonda aynı gün çıkardı 28+1 bugün 29+2 çıktı 🧿🧿 1330 Gr 38 cm olmuş minik kuşum 🧿🧿 yanakları dolmuş teyzelerrr tontis yanaklı köfte dudaklı hiç yerinde durmadı saçları da cikmiss 😂 kedi gibi dört ayak üzerinde yan duruyor bende baş aşağı sanıyordum 😂😂 rahim ağzı 4.8 çıktı ben şoook ne istiyorsan yapabilirsin dedi 😂😂muayeneden önce kasılmam oluyor özellikle yürürken demiştim ultrasonla bakarken çok aktif rahmin var kasilman oluyor dedi çok güzel geçti elhamdülillah muayenem çok mutlu oldum 😍😍❤️❤️❤️
MaşAllah canım😍😍Ayy sen öyle deyince oğluşumu özledim acaba nasıl biri olmuş🥹2 gün daha sabr edeyim☺️

Değerlerınız nasıl çıktı?
B Buddy x cnm bnde dun akşam trendyoldan baktım bi ıslak mendil stoklamadgım kaldı kurur dıye ama sanırım alacagım. Sleepy naturel yeşil paket. Ama fıyatlar cok dengesiz anlayamadım trendyolda,
3 tanesi 190 tl 60lık,
3 tanesi 90lık 150 tl🤔
Satıcılara dikkat et kuzum bir de soru cevap kısmından sor ya da yazılanlara bak son kullanma tarihleri kaçmış diye yakın tarih olan satıcıyı alma. Ben şimdi trendyoldan molfix 12 li paket izotonik sulu yenidoğan aldım baya övülüyordu bir de sleepy sensitive 12 li paket aldım zaten sleepy evde kendim de kullanıyordum stoklu ev için molfixi de merak ettim aldım

Oy oy maşallah 🧿🧿🥰

Maşallah canım ,🧿🧿 hepimiz böyle mutlu çıkalım doktor odasından 😍😍🙏🙏

Kızlar bebişleriniz günde kaç kere hıçkırıyor 🤔😁 benim oğlan bu ara sıklaştırdı bide garibim çok sinirleniyo hıçkırınca hıncını benden çıkarıyor 😂😂
Benimki de çok hıçkırıyor ve uzun sürüyor ama benimki hıçkırınca tepinmiyor arada kaburgama çok sert bir tekme yiyorum o yetiyor zaten 😂

Süpperr cnm🤩 büyümüş bebişin
Ayy bnde persembe gdıcem çok merak edıyorum kılosunu bakalım okdar yemeye nolmuş.
Kasılma için kötü bısey demedi dımı
Elhamdülillah kuzum 🤲🏻❤️ hadi bakalim senin minnosta güzel büyümüş olsun inşallah 🤗 yok kuzum rahmin çok güzel aktif dedi rahim ağzı iyi çıkınca sanırım endişelenecek bişey olmuyor

Benimki de çok hıçkırıyor ve uzun sürüyor ama benimki hıçkırınca tepinmiyor arada kaburgama çok sert bir tekme yiyorum o yetiyor zaten 😂
5 dk falan suruyo bizimde 😁 ooof tepinmek ki ne tepinmek sagdan soldan vuruyo masallah idrar torbama dogru bide 😂

Elhamdülillah kuzum 🤲🏻❤️ hadi bakalim senin minnosta güzel büyümüş olsun inşallah 🤗 yok kuzum rahmin çok güzel aktif dedi rahim ağzı iyi çıkınca sanırım endişelenecek bişey olmuyor
Hım ozmn ben nst ye hiç girmiyim
2 gündür kasılmam da azaldı. O endolu kullandgım günden sonra gunde 1-2 kez oldu

Çok sevindim kuzum ne yedin ne içtin maşallah 1100 olsa yeter diyordun 😂😍
Ne istiyorsan yapabilirsin derken orayı çok seyapamadim cinselliği mi kasdediyor ahshdhd

Saçları da görünüyor mu ultrasonda yaa 😍 maşallah maşallah. İnşallah benim kızım da kel olmaz 😂
Kız sorma bende çok şaşırdım 😂😂 aslında yine aynı beslendim ekstra olarak hergun protein olsun diye tavuklu rokalı salata yedim geri kalan standart muz ceviz yumurta kaşar ama onlara rağmen hep aynı gün çıkıyordu tavuğu sevdi galiba kızım 😂😂 hahaha bence onuda kastedmistir ama egzersiz yürüyüş olarak dedi spor yapabilirsin dedi 😂😂 ben bakınca anlayamadım ama o gördü ultrasonda saçlı doğacak iki kutu hindistan cevizi yağıyla gel doğuma dedi 😂😂 vajinaya sürüyormuş yumusasin diye saçlı olunca çok gidiyormuş 😂

Kız sorma bende çok şaşırdım 😂😂 aslında yine aynı beslendim ekstra olarak hergun protein olsun diye tavuklu rokalı salata yedim geri kalan standart muz ceviz yumurta kaşar ama onlara rağmen hep aynı gün çıkıyordu tavuğu sevdi galiba kızım 😂😂 hahaha bence onuda kastedmistir ama egzersiz yürüyüş olarak dedi spor yapabilirsin dedi 😂😂 ben bakınca anlayamadım ama o gördü ultrasonda saçlı doğacak iki kutu hindistan cevizi yağıyla gel doğuma dedi 😂😂 vajinaya sürüyormuş yumusasin diye saçlı olunca çok gidiyormuş 😂
Demek tavuk yedin heee. Benimki de cuma , 4 gün boyunca tavuk yemeliyim ajsjsj
Yaa doktorun perine masajı mi yapacak süper 😍 inşallah kesisiz yirtiksiz bir doğumun olur canım. Ben de doğumdan önce başlayacagim kendim yapmaya.

Demek tavuk yedin heee. Benimki de cuma , 4 gün boyunca tavuk yemeliyim ajsjsj
Yaa doktorun perine masajı mi yapacak süper 😍 inşallah kesisiz yirtiksiz bir doğumun olur canım. Ben de doğumdan önce başlayacagim kendim yapmaya.
Hahaha ye ye inşallah senin kızda sever 😂😂 evet kuzum öncesinde de evde sana başlatıyor benim doktorumun çok değişik yöntemleri var kız bu bişey mi 😂😂

• Muhteşem
Reactions: The
Değerlerınız nasıl çıktı?
B Buddy x cnm bnde dun akşam trendyoldan baktım bi ıslak mendil stoklamadgım kaldı kurur dıye ama sanırım alacagım. Sleepy naturel yeşil paket. Ama fıyatlar cok dengesiz anlayamadım trendyolda,
3 tanesi 190 tl 60lık,
3 tanesi 90lık 150 tl🤔
Alacağım şeyi Google yazıp en ucuz yazmca Akakçe veya cimride aratiyorum en ucuzlar çıkıyor ordan karşılaştırma yaparak alıyorum tavsiye ederim 🌹

Kızlar bir aksilik çıkmazsa 37ye kadar çalışır raporu alacağım. İki haftasi sömestr tatiline gidecek kalan 36 ve 37de de idare ederim inşallah diye düşünüyorum doğum sonrası daha çok ihtiyacım olacağını düşünerek. Ama tam 32+0 da mi almak gerekiyor. Daha 29+4 um ama hastane randevumu ona ayarlayacagim
Canım benim çalıştığım şirkette insan kaynakları 32+0 kabul edilmiyor en geç 31+6 da alınması lazım dedi

X