2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bir aksilik çıkmazsa 37ye kadar çalışır raporu alacağım. İki haftasi sömestr tatiline gidecek kalan 36 ve 37de de idare ederim inşallah diye düşünüyorum doğum sonrası daha çok ihtiyacım olacağını düşünerek. Ama tam 32+0 da mi almak gerekiyor. Daha 29+4 um ama hastane randevumu ona ayarlayacagim
Evet 32+0da almıştım ben. :) bence de doğumdan sonra daha ihtiyaç duyuluyor izne.

Kızlar bebişleriniz günde kaç kere hıçkırıyor 🤔😁 benim oğlan bu ara sıklaştırdı bide garibim çok sinirleniyo hıçkırınca hıncını benden çıkarıyor 😂😂

Kızlar bebişleriniz günde kaç kere hıçkırıyor 🤔😁 benim oğlan bu ara sıklaştırdı bide garibim çok sinirleniyo hıçkırınca hıncını benden çıkarıyor 😂😂
Hiçç 🥲😂 hickiriyorsa da bana gelmiyor valla ama hickirsa gelirdi oğlumda çok hissederdim 😂 ama onda da 30lu haftalarda başlamıştı.☺️

Benimki de sıklaştırdı ama öyle çok güçlü karnımı indirip kaldırmıyor. Sanki kalp atışı gibi tık tık yapıyor ritmik şekilde. Karnımı oynatmıyor.içeriden hissediyorum. Ben onları hıçkırık diye düşünüyorum😊

Benimki de sıklaştırdı ama öyle çok güçlü karnımı indirip kaldırmıyor. Sanki kalp atışı gibi tık tık yapıyor ritmik şekilde. Karnımı oynatmıyor.içeriden hissediyorum. Ben onları hıçkırık diye düşünüyorum😊
2 haftaya ziplar 😁 benimde ilk öyleydi simdi ritmik şekilde atıyor karnım 😂

Kuzum zypyadan aldığım 3 lü çift katlı müslinler geldi. 2 si desenli ,birisi beyaz. 120 ye 120 boyutu. Çok güzel büyük bayağı ben çok beğendim. 😊

Kuzum zypyadan aldığım 3 lü çift katlı müslinler geldi. 2 si desenli ,birisi beyaz. 120 ye 120 boyutu. Çok güzel büyük bayağı ben çok beğendim.
Ay dur bende alayim o zaman boylari da iyi tam kundaklık ben kundak yaparim yazinda pusetin falan ustune orterim diyodum 😁

Kızlar sizde ses kısıklığı oluyor mu? Benim sık sık her gün sesim kısılıyor artık. Ama boğazımda ağrı,soğuk algınlığı gibi bir durumum yok. Durduk yere kısılıyor hep

tweeetyyy tweeetyyy kuzum dün anneme geldim kv tarafı yemege falan geldiler yazamadim bi turlu ama okudum Allahım daha güzel günler görmenizi nasip etsin insallaaaahh şafi ismiyle şifa versin sanada güzel kızınada dualarimdasiniz hepiniz😍🤲🏼 @gizempera kuzum hadi sende guzel haberlerle gel de bugun neşelensin buralar 😍😍
Sağol kuzum çok teşekkür ederim 🙏 umarım herşey hepimiz için güzel olsun ❤️

Ya aslında bir sıkıntı yoksa sürekli ultrason da matah bir şey değil. Arkadaşım Hollanda'da yaşıyor tüm gebeliği boyunca birkaç defa anca gitti doktora. Ama işte biz merak ediyoruz doğal olarak 🥲
Ben 2 hafta da 1 gidiyorum, önceki kayıplarım dan ve risklerimden dolayı, her ikimizin de içi rahat olsun diyor
Oğlumda da 36. Haftada başlamıştım kuzum nstye girmeye normal sanırım 🤷🏻 yada bana rahat doktorlar denk geliyor 😂😂
Bende 34.hafta diye hatırlıyorum, bir sorun olmazsa genelde 30 lu haftalarda nstye giriliyor
Göründün mü doktora ne yaptın canım, benimde yarın randevum🥰

• Beğen
Reactions: The
Kızlar muayeneden çıktım doktorumda diyor niye erken geldin 😂😂 dayanamıyorum hocam napayım dedim 😂😂 alya beni çok şaşırttı yediklerim ilk defa etki etti 😂 normalde ultrasonda aynı gün çıkardı 28+1 bugün 29+2 çıktı 🧿🧿 1330 Gr 38 cm olmuş minik kuşum 🧿🧿 yanakları dolmuş teyzelerrr tontis yanaklı köfte dudaklı hiç yerinde durmadı saçları da cikmiss 😂 kedi gibi dört ayak üzerinde yan duruyor bende baş aşağı sanıyordum 😂😂 rahim ağzı 4.8 çıktı ben şoook ne istiyorsan yapabilirsin dedi 😂😂muayeneden önce kasılmam oluyor özellikle yürürken demiştim ultrasonla bakarken çok aktif rahmin var kasilman oluyor dedi çok güzel geçti elhamdülillah muayenem çok mutlu oldum 😍😍❤️❤️❤️

gebeliğimin bilmem kaçıncı idrar yolu enfeksiyonu hayırlı uğurlu olsun
Değerlerınız nasıl çıktı?
B Buddy x cnm bnde dun akşam trendyoldan baktım bi ıslak mendil stoklamadgım kaldı kurur dıye ama sanırım alacagım. Sleepy naturel yeşil paket. Ama fıyatlar cok dengesiz anlayamadım trendyolda,
3 tanesi 190 tl 60lık,
3 tanesi 90lık 150 tl🤔

Kızlar muayeneden çıktım doktorumda diyor niye erken geldin 😂😂 dayanamıyorum hocam napayım dedim 😂😂 alya beni çok şaşırttı yediklerim ilk defa etki etti 😂 normalde ultrasonda aynı gün çıkardı 28+1 bugün 29+2 çıktı 🧿🧿 1330 Gr 38 cm olmuş minik kuşum 🧿🧿 yanakları dolmuş teyzelerrr tontis yanaklı köfte dudaklı hiç yerinde durmadı saçları da cikmiss 😂 kedi gibi dört ayak üzerinde yan duruyor bende baş aşağı sanıyordum 😂😂 rahim ağzı 4.8 çıktı ben şoook ne istiyorsan yapabilirsin dedi 😂😂muayeneden önce kasılmam oluyor özellikle yürürken demiştim ultrasonla bakarken çok aktif rahmin var kasilman oluyor dedi çok güzel geçti elhamdülillah muayenem çok mutlu oldum 😍😍❤️❤️❤️
Süpperr cnm🤩 büyümüş bebişin
Ayy bnde persembe gdıcem çok merak edıyorum kılosunu bakalım okdar yemeye nolmuş.
Kasılma için kötü bısey demedi dımı

Kızlar bir aksilik çıkmazsa 37ye kadar çalışır raporu alacağım. İki haftasi sömestr tatiline gidecek kalan 36 ve 37de de idare ederim inşallah diye düşünüyorum doğum sonrası daha çok ihtiyacım olacağını düşünerek. Ama tam 32+0 da mi almak gerekiyor. Daha 29+4 um ama hastane randevumu ona ayarlayacagim
Benim doktorum rapora çıksan da çıkmasan da tam gününde gelmelisin çalışır raporu almak veya çalışmaz raporu almak için dedi canım yani 32+0 da gitmen gerek

X