2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yahu yardım etmeyecek kimse gelmesin zaten bir de ortalık hastalık kaynıyor elbet gelirler kaçmıyorsunuz ya 🙄 bir de iş güç yemek yapma diyenler o zaman ne diye geliyorsunuz sohbetse telefonda da ederiz sohbet gelmeyin 🙄
Aynen öyle. İyiyiz haberleşiyoruz işte. Görsek nolcak birbirimizi anlamadım ki 🥺 gelmeyin de denmiyor. Gelen olduktan sonra mecbur iş yapılıyor🥺 valla dua ediyorum gelen olmasın diye . Bi bunun için dua etmediğim kalmıştı.😔 Hadi yorulmak mesele değil de bebek için çok endişeleniyorum. Yorulunca sanki aşağı doğru inmiş gibi bir his oluşuyor. Erken doğar diye korkuyorum 🥺

Kızlar bunlar neee 🥰🧿 annemler almış hediye hoşuna gitmiş karanlıkta parlıyor diyor 🤣 dedim başka alma belki çocuklar istemeyecek emzik doğumdan sonra da alınır böyle şeyler neyse kv olsa saçma sapan model alırdı annem güzel seçmiş en azından 🤭🤣
Ay çok tatlı bayıldım annen çok zevkli 🥰🥰

Tecrübeli anne olarak sende bundan memnunsan ben okeyim canım mantıklı aslında gece nerde bu diye aramak biraz zor olur mu bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ ama kolaylık yani 🥰
Benim oğlum emzik emmedigi için gece aramakla falan uğraşmadım canım ama kullananlar vardi çevremde. Bebek gece ağzından çıkarıyor ağlıyor vs karanlıkta bulması zor yani bu ne güzel parlıyor 😂 hem emzik konusunda avent bence üst segment yani çoğu bebek tutuyor

Aynen öyle. İyiyiz haberleşiyoruz işte. Görsek nolcak birbirimizi anlamadım ki 🥺 gelmeyin de denmiyor. Gelen olduktan sonra mecbur iş yapılıyor🥺 valla dua ediyorum gelen olmasın diye . Bi bunun için dua etmediğim kalmıştı.😔 Hadi yorulmak mesele değil de bebek için çok endişeleniyorum. Yorulunca sanki aşağı doğru inmiş gibi bir his oluşuyor. Erken doğar diye korkuyorum 🥺
Evet bende gelmeyin diyemeyenlerdenim 🙁 tabi canım gelenlere mecbur çay çayın yanına bir şey ya da kahve elbet yapılıyor ee gelmeden ev temiz toplu olsun istiyoruz gidince de arkalarından evi toplamasak ayrı dert 🙄 bir de benim evimde koltuklarımda örtü var misafir gelince onları kaldır gidince yine ser beni yoruyor kaldırmasam biz pişmeyiz diye bir bakış atıyorlar ne alaka ben kendim örtülü kullanıyorum açık renk koltuk yani herkes bir değişik misafire ayak uydurmak beni yoruyor 😄

Benim oğlum emzik emmedigi için gece aramakla falan uğraşmadım canım ama kullananlar vardi çevremde. Bebek gece ağzından çıkarıyor ağlıyor vs karanlıkta bulması zor yani bu ne güzel parlıyor 😂 hem emzik konusunda avent bence üst segment yani çoğu bebek tutuyor
Aynen şimdi tutmazsa ben şok 😄 o yüzden alma daha alacaksan dedim şimdi boşa da vermesin para 😄

• Beğen
Reactions: The
🤣🤣 Ay ben de doktorun bana çok uzak olmasına durup durup üzülüyorum. Hastaneye gidebilmek için otobüsle 1 saate yakın yol gitmem lazım onu da gözüm yemiyor. Eşim de muayene günlerini kendine uygun tarihe göre ayarlıyor . Keşke diyorum bana çok yakın hastane olsaydı zırt pırt giderdim 🥺
Benim öyle işte kuzum evime 10 dk. Her dışarı çıktığımda hastanenin tabelasiyla bakışıyorum 😂😂 sonra dayanamıyorum bı bakmışım sıra bekliyorum 😂😂 senin de çok uzakmis kuzum ya 😔

Evet bende gelmeyin diyemeyenlerdenim 🙁 tabi canım gelenlere mecbur çay çayın yanına bir şey ya da kahve elbet yapılıyor ee gelmeden ev temiz toplu olsun istiyoruz gidince de arkalarından evi toplamasak ayrı dert 🙄 bir de benim evimde koltuklarımda örtü var misafir gelince onları kaldır gidince yine ser beni yoruyor kaldırmasam biz pişmeyiz diye bir bakış atıyorlar ne alaka ben kendim örtülü kullanıyorum açık renk koltuk yani herkes bir değişik misafire ayak uydurmak beni yoruyor 😄
Benim eşim diyemeyenlerden. Yani dün görümceler gelmek istemiş, sağolsun kabul etmiş 🤷 affetme bahanesi de şu, sen hiçbir şey yapma her şeyi ben yaparım yemeği de dışardan alırım pide vs yaptırırım vs vs vs. Yav bu çaba niye? Çok görüşmek istiyorlarsa onlar çağırsinlar iki oturur geliriz işte. Gittikten sonra iş yapmadığım tek misafir canım anam 😂 iş yapar da gider ama işte herkes öyle değil.

Onu da sorucam şimdi ama benim doktorum çok rahat 36 dan sonra sanırım 2 haftada bir cagiriyor 🥴😂
Ya aslında bir sıkıntı yoksa sürekli ultrason da matah bir şey değil. Arkadaşım Hollanda'da yaşıyor tüm gebeliği boyunca birkaç defa anca gitti doktora. Ama işte biz merak ediyoruz doğal olarak 🥲

Benim öyle işte kuzum evime 10 dk. Her dışarı çıktığımda hastanenin tabelasiyla bakışıyorum 😂😂 sonra dayanamıyorum bı bakmışım sıra bekliyorum 😂😂 senin de çok uzakmis kuzum ya 😔
Kuzum şanslıymışsın valla 😊ben eşime muhtaç kaldım bu işte o da keyfi buluyor bazı hastane ataklarını🤣🤣

• Komik
Kızlar bir de ıslak mendil stoklayan var mı alsam mı ki 1 koli ıslaklığı kaybolur mu ?

Kızlar bir de ıslak mendil stoklayan var mı alsam mı ki 1 koli ıslaklığı kaybolur mu ?
Ben😬 sürekli stoklarım. Kasım indiriminden de almıştım bir ton var evde bir sene yetebilir 😂 hiç kuruma yaşamadım. Evdeki en son kullandığım bir seneyi aşkın duruyordu hiçbir şey olmadı.

Ay bazıları bayılıyor misafir ağırlamaya sürekli bi misafir daveti. Ben de hiç öyle değilim. Ben kendimi çok sorunlu buluyordum bu konuda 🤣

Bana da dedi eşim işte sen sadece çorba, salata yap vs. Yorulmazsin diye ama ee yoruldum 🤷 çünkü asla o kadarla bitmiyor ki derlemesi toplaması evi tekrar bir gözden geçirmesi, gittikten sonra toplaması, bulaşığı. Eşim istediği kadar yardım etsin ben zaten takıntılıyım, istediğim gibi olmazsa arkasından kendim yine yapıyorum. Valla gelmesinler bence de. Çarşamba da annesigil gelecekmiş bir gece yatılı. Sanki her hafta görmüyormuş gibi 😑
Kız o yatılı gelmelerde nevresim yastık yorgan çıkarması sonra geri yıkayıp toplaması bile bi dert 🥲

• Beğen
Ben aldım kuzum sleepy birsey olacagini sanmiyorum marketlerde de bekliyor sonucta 😁🤷🏻‍♀️ sadece kullanmadan önce ters bekletmek gerekiyomus ustlerin suyu alta toplandigi icin 12 paket aldım 2 3 ay yeter heralde 🤔

X