2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bugün 28 hafta oldum. Özel hastanedeki doktoruma kontrole geldim NST e aldı beni sekreteri. Bana biraz erken geldi ama anlamadım. Devlette 32 de başlıyor demişlerdi
Benim doktorum ben kasıklarımda ağrım var söylerken nst çektirdi bana o zaman 28 haftam bile yoktu

İnşallah kuzum inşallah 🙏 korktum baya dün gece ki kan değerlerim pek güzel değildi aralıklarla tekrar tekrar baktılar çok şükür iyi şimdi 🙏 biraz da hastaydım bence ondan da kötü olmuşum. İnşallah bir daha bu kadar korkutmaz bizi
İnşallah kuzum her şey yoluna girecek ❤️

Kuzum geçmiş olsun demek ki iyi degrlerin çıkardılar seni 🙏 gebelik zehirlenmesi eşimin akrabasi yaşadı yakın zamanda doğumu oldu 36. Haftada sezeryanla bebeği aldılar bebegin kilosu 2 kiloya gelsin diye kuveze aldılar bir haftada toparladı çıkardılar çok sağlıklı maşallah 🥰 kendi de hamileliği boyunca kilo almıyordu daha öncesinden böyle birşey olduğunu bilmiyordu bile kötü hissedip muayane oldu o zaman anlaşıldı gebelik zehirlenmesi yaşadığı.senin bu süreci bilerek geçirmen iyi olacak bunun bilinciyle önden hazırlıklı olacaksın inşallah sağlıkla alacaksın kucağına canım 🤲🏻
Amin kuzum amin inşallah 🙏 güzel haberler duymak iyi geliyor ❤️

Kızlar bugün 28 hafta oldum. Özel hastanedeki doktoruma kontrole geldim NST e aldı beni sekreteri. Bana biraz erken geldi ama anlamadım. Devlette 32 de başlıyor demişlerdi
Evet erken bende 28 de başladım ama riskli gebelik olduğu için tansiyonum var. Normalde 32 de başlaması lazımdı belirli aralıklarla çektir mi dedi tek seferlik mi çektirdi ? Belki de görmek istemiştir tek seferlik

Normal bence canım bende 37 den sonra doktorum düzenli önce nst ye gir öyle muayeneye gel artık bundan sonra dedi

Özel hastaneye muayne olan kızlaaar
Nst ye grmek ücretlimi??

X Xxudy cnm guzel haberlerle gel inşallah🙏
Canım ben ücret vermiyorum ama doktor muayene öncesinde doktor kağıt veriyor öyle nst ye alıyorlar ama özel sağlık sigortamdan geçiyorlardır muhakkak kayıt açtırıyorlar çünkü.

Bir de acilden girince de nst için özel aynı hastane kayıt açmadan da nst acilden girince çekiyor nst sonunda ilaç vereceklerse kayıt açıyorlar özel sağlık sigortamdan ama bilmiyorum ben hiç ücret ödemedim fiyatları nedir ne değildir🤷🏻‍♀️

Hoplama zıplama bendede oluyor açıp karnıma bakarken korkuyorum bazen bir yerini kaldırıyor ufaktan😄ben sanmıyorum bu kasılma çünkü arkadaşım hamileyken bir defa resim attı bana çok korktum karnı uzununa duruyordu ama kız hiç korkmuyordu😀
Kuzum zaten o gerdiği yer çok sert olmuyor yani belli içerden ittiriyor kendini kasılma böyle bende bir bölgenin uyuşması gibi oluyor 🤭

Hepimiz dua ediyoruz senin için. Çok bekledin minik sıpanı. Şimdi azıcık o da bekleyecek zamanı gelince sağlıkla doğacak inşallah 🙏 Yordu seni ama çoğu gitti azı kaldı inşallah. 💕 33-34. haftasında doğum yapanların bebişleri bile sağlıklıymış hiç bir sıkıntıları yokmuş. O yüzden kendini şartlama sakın 37-38. hafta diye. Allahım hayırlısıyla bebeğinin de senin de iyi olacağın hayırlı vakitte gelmesini nasip etsin inşallah 🙏💕
Amin amin kuzucum inşallah bebeğim güzelce zamanıyla sağlıkla gelsin ❤️🙏 beni çok üzdü gerçekten bu ara ama sonu güzel olsun önemli olan o 🙏

Kızlar çapadan aradılar. 2.sonuç çıkmış doktor bizi çağırmış acaba birsey mi var ? Niye sonucu söylemediler anlamadım yada böyle mi oluyor doktorla mı görüşüyorsun 2.sonucu bilemedim
Kuzum hadi güzel haberlerini bekliyoruz 🙏🙏 prosedür böylesine kuzum sonuçta özel hastane değil burası endişe etme lütfen

X