2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar çapadan aradılar. 2.sonuç çıkmış doktor bizi çağırmış acaba birsey mi var ? Niye sonucu söylemediler anlamadım yada böyle mi oluyor doktorla mı görüşüyorsun 2.sonucu bilemedim
Canım inşallah güzel sonuçlarla gelirsinallah senin de bebeğinin de yardımcısı olsun stres yapma lütfen sakin kalmaya çalış

Kızlar bugün 28 hafta oldum. Özel hastanedeki doktoruma kontrole geldim NST e aldı beni sekreteri. Bana biraz erken geldi ama anlamadım. Devlette 32 de başlıyor demişlerdi
Kuzum benimde 28+1 bugün muayene bekliyorum özelde ama benim doktorum 35. Haftada başlıyor nst çekmeye kapıda öyle yazıyor seni erken almışlar sanki

Ya bence düşünen gelmez zaten . Onlar sen yorulma iş yapma diyor da insan kendini rahatsız hissediyor. Benim de bikaç günlüğüne görümcemler gelebilirmiş yakında uzaktan gelecekleri için. Belli de olmaz ama keşke gelmeseler diyorum . Evim bile tam temiz değil şu an her yer tertemiz olmadan misafir almak istemiyorum. Çünkü yapamıyorum biraz yorulunca ağrılar sancılar başlıyor bende . İnşallah gelen olmaz ya napıcam yoksa bilmiyorum

Yahu yardım etmeyecek kimse gelmesin zaten bir de ortalık hastalık kaynıyor elbet gelirler kaçmıyorsunuz ya bir de iş güç yemek yapma diyenler o zaman ne diye geliyorsunuz sohbetse telefonda da ederiz sohbet gelmeyin

tweeetyyy yaaa alet mi yanıltmış canım okudumda geriye dönük yazdıklarını çok şaşırdım, hastanede ölçmeymişler miydi , ilaç falan aldın kestiler mi ilaçları son durumun nasıl kuzum

Bana da eşim ne çabuk geldi muayene sen yeni olmamismiydin dedi aslında 3 hafta oldu ama yok hayatim 4 hafta oldu çabuk geçiyor falan dedim
Ay ben de doktorun bana çok uzak olmasına durup durup üzülüyorum. Hastaneye gidebilmek için otobüsle 1 saate yakın yol gitmem lazım onu da gözüm yemiyor. Eşim de muayene günlerini kendine uygun tarihe göre ayarlıyor . Keşke diyorum bana çok yakın hastane olsaydı zırt pırt giderdim

Kızlar bunlar neee annemler almış hediye hoşuna gitmiş karanlıkta parlıyor diyor dedim başka alma belki çocuklar istemeyecek emzik doğumdan sonra da alınır böyle şeyler neyse kv olsa saçma sapan model alırdı annem güzel seçmiş en azından

Eklentiler

• IMG_2981.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_2982.jpeg
    155,4 KB · Görüntüleme: 47
Bana da dedi eşim işte sen sadece çorba, salata yap vs. Yorulmazsin diye ama ee yoruldum çünkü asla o kadarla bitmiyor ki derlemesi toplaması evi tekrar bir gözden geçirmesi, gittikten sonra toplaması, bulaşığı. Eşim istediği kadar yardım etsin ben zaten takıntılıyım, istediğim gibi olmazsa arkasından kendim yine yapıyorum. Valla gelmesinler bence de. Çarşamba da annesigil gelecekmiş bir gece yatılı. Sanki her hafta görmüyormuş gibi

Bende bundan aldım ama karanlıkta hiç bakmadımki ben şok

Benimki de bundan gece parlıyor yatakta kolay buluyorsun

Bende bundan aldım ama karanlıkta hiç bakmadımki ben şok
Ya kız ahahahah Allah seni karanlıkta bak bir de üstünde yazıyor biraz gün ışında tutun parlaması için şarj olsun değişik bir şey ben direk karanlık yaptım odayı parladı ışığa tutma olayını anlayamadım emzik yani bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…