2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Amin amin kuzum. Oh ne güzel senin sabitlenmiş. Darısı başıma. Gerçekten dünyadan bağımsız yaşıyorum düşünmemeye çabalıyorum ama olmuyor düşmüyor anlamadım ben bu işi 😢 ben de 26+6 kuzum bugün
Canım insan ister istemez kafasına takıyor ve sen de çok hassassın sanırım o yüzden tansiyonun değişir. Rahat olabilsek keşke çok haklısın ama şöyle düşün birçok çocuk bu kadar yakın takip olmadan belki de ne tansiyonlar be şekerlerle dünyaya sağlıkla geldi. Kritik zamanı da aşarsakk rahatlayacağız inşallah.🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧡🧡🧡

Olsun kuzum. Sen sakin ol bak bebişin ne güzel büyümüş de ❤️ keşke ben de o kadar ileride olsaydım diyorum. Doktorum da öyle diyor tabi. İnşallah büyüyecek benimki de 🙏❤️
İnşallah sen de bebeğinde çok iyi olacaksınız canım kontrol altında ilerliyorsun her şey yoluna girecek sen bol bol yemene bak 🙏🏻

Kuzum Coraspin verdi. Ben de sormuştum Tikabasa Tikabasa da söylemişti ama doktor müsade etmedi başka ilaca bana
Oksapara neden müsade etmıyor acaba. Kan sulandırmaktan baska bi işe yaramıyor. Acaba tansıyondan ötürümü ama olamaz. Çunku annem ameliyat oldugunda tansıyonu yuksek seyretti bıdaha aynı anda 2 tane kan sulandırıcı kullanıyordu.

Canım insan ister istemez kafasına takıyor ve sen de çok hassassın sanırım o yüzden tansiyonun değişir. Rahat olabilsek keşke çok haklısın ama şöyle düşün birçok çocuk bu kadar yakın takip olmadan belki de ne tansiyonlar be şekerlerle dünyaya sağlıkla geldi. Kritik zamanı da aşarsakk rahatlayacağız inşallah.🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧡🧡🧡
Vallahi ben de bunu düşünüyorum. Hiç kontrole gitmeden hiçbir şey bilmeden nasıl yapmışlar diye. Ben mesela ölçülmese anlamayacaktım bile. Bana etkisi yok çünkü belirtisi yok. İnşallah herşey güzel olacak 🙏

Oksapara neden müsade etmıyor acaba. Kan sulandırmaktan baska bi işe yaramıyor. Acaba tansıyondan ötürümü ama olamaz. Çunku annem ameliyat oldugunda tansıyonu yuksek seyretti bıdaha aynı anda 2 tane kan sulandırıcı kullanıyordu.
Yani bilmiyorum ki kuzum Coraspin kullanıyorum sadece. Günde 1 tane. Onu da arttırmak istemedi

Çok geçmiş olsun kızlar hepinize gerçekten çok üzüldüm ama az kaldı inşallah sağlıkla bebişlrrimizi kucağımıza alacağız ben de sizlere dua edeceğim bugün okuyamadım dışardaydım şimdi gördüm mesajlarınızı Allah yardımcınız olsun sonuçta hepiniz doktor kontrolü altındasınız bu süreci atlatacaksınız ben inanıyorum biliyorum zor ama her şeyin başı stres kendinizi rahatlatmaya çalışın iyi düşünün iyi olsun ❤️🤲

Kızlar bugün kalça kemiklerim ağrıyor resmen nasıl anlatsam yerini bilmiyorum ama tam bel simidi altı kalça bağlantı yeri kuyruk sokumumun bir tık üstü ağrıyor yaşayan var mı? Eşim rahim ve göbek büyümesine bağlıyor

Canım benim bende tansiyon olduğu için doktor oksapar iğne kullandırıyo kan akışı iyi olsun ve bebek beslensin diye ve çok güzel kilo aldırıyo kan sıvı olunca . Doktoruna bi sorsan ya da başka bir dr görüşü alsan mı . Ben yazmıyorum çok ama aklım sizde. Plesanta kan akışını kan sulandırıcılat artırır.
tweeetyyy tweeetyyy canım ben de aynı şeyi düşünüyorum ben de kan akışı iyi olsun diye oksopar kullanıyorum kilosu normal doktor iğneye rağmen dedi kessek iğneyi kilo alımı yavaşlayabilir dedi muhakkak ordaki doktorlar da iyidir ama

Kızlar bugün kalça kemiklerim ağrıyor resmen nasıl anlatsam yerini bilmiyorum ama tam bel simidi altı kalça bağlantı yeri kuyruk sokumumun bir tık üstü ağrıyor yaşayan var mı? Eşim rahim ve göbek büyümesine bağlıyor
doğuma doğru hazırlık olarak oradaki kemikler yumuşuyor ve genişliyor. Ona bağlıdır diye düşünüyorum

X