2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım söylemesi kolay ama sıkma canını. Gerçekten imtihan oldu sana bu gebelik. İnşallah bebisini hayırlısıyla kucağına aldığında hepsini unutacaksın, şimdi sabretme zamanı 🙁 tweeetyyy tweeetyyy
İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım da ben unuturum kuzum herşeyi 🙏❤️ sağlıkla doğsun inşallah 🙏❤️

• Beğen
Reactions: The
tweeetyyy tweeetyyy cnm üzülme dicem ama üzüldüğünü biliyorum😔 kilo çok onemli faktör değil. Plesenta, bebeğin suyu diğer faktörler daha önemli. Zayıf doğsada, sağlıklı oldugu sürece doğunca kilo alıyorlar bebişler, yanlız neden fazla kılo almadgını anlayamadım, sen yemedgın içinmi, tansiyondan dolayımı, yoksa kan akışındanmı?

tweeetyyy tweeetyyy cnm üzülme dicem ama üzüldüğünü biliyorum😔 kilo çok onemli faktör değil. Plesenta, bebeğin suyu diğer faktörler daha önemli. Zayıf doğsada, sağlıklı oldugu sürece doğunca kilo alıyorlar bebişler, yanlız neden fazla kılo almadgını anlayamadım, sen yemedgın içinmi, tansiyondan dolayımı, yoksa kan akışındanmı?
Tansiyondan dolayı kuzum 😞 tansiyon engelliyormuş 😞😞 sürekli ne yapmam lazım diye soruyorum çünkü

Yok yok çıkmayacak de kuzum. Kuzum senin tansiyonun benden iyi. O yüzden daha iyisin endişe etme. Bana hafif preaklamsisin dedi 😢
İnşallah diyim ozaman. Üzme kendini nolur böyle böyle ilerleyecek bebeğin doğacak kucağına alacaksın sağ salim Allahın izniyle bak günler haftalar geçiyor 🤲🏻

İnşallah diyim ozaman. Üzme kendini nolur böyle böyle ilerleyecek bebeğin doğacak kucağına alacaksın sağ salim Allahın izniyle bak günler haftalar geçiyor 🤲🏻
Amin amin kuzum. Haftalar günler geçiyor da biraz daha fazla kilo alsa. Bakalım bu hafta diyetisyenin dediği gibi besleneceğim. Ama doktor dedi sebep tansiyon diye. Sen ne kadar yersen ye dedi

Beni de perşembe çağırdı. Şeker aletini alabilirsem perşembe alamazsam cuma giderim diye düşündüm. Burada merkezde bir nöbetçi eczane var sadece o da şuan bize uzak
Benim randevumda çarşamba..ödüm kopuyor ne söylicek diye artık normale dönse şaşırırım yeterki fazla çıkmasın diyorum🙌🏻Sen takip et kuzum ben inanıyorum senin şekerin normal olucak çünkü Şubat grupunda çok yüksek şekerle olanlar var ama onlar senin gibi diğil yemek konusunda.

Benim randevumda çarşamba..ödüm kopuyor ne söylicek diye artık normale dönse şaşırırım yeterki fazla çıkmasın diyorum🙌🏻Sen takip et kuzum ben inanıyorum senin şekerin normal olucak çünkü Şubat grupunda çok yüksek şekerle olanlar var ama onlar senin gibi diğil yemek konusunda.
canım instagramda da bu konuyla açılmış çok başlığa rastladım senin için de bakıyorum genelde bence senin de genetik bir sürü insanın genetik nedenli suyu fazla oluyormuş

Biliyorum kuzum ben de okumuştum. Gayet yiyorlar birşeyler sonra çıkıyor. Ben ekmek bile yemiyorum.ekmek de midemi bulandırıyor. Tek şekerli meyve tüketiyorum ve dün biraz abarttım meyveyi ben. Bence de çıkmayacak öyle inanıyorum 🙏

canım instagramda da bu konuyla açılmış çok başlığa rastladım senin için de bakıyorum genelde bence senin de genetik bir sürü insanın genetik nedenli suyu fazla oluyormuş
Sağol canım tek duam bu yani oğlumla alakalı olmasın Allah yüzümüzü güldürsün🙌🏻

Biliyorum kuzum ben de okumuştum. Gayet yiyorlar birşeyler sonra çıkıyor. Ben ekmek bile yemiyorum.ekmek de midemi bulandırıyor. Tek şekerli meyve tüketiyorum ve dün biraz abarttım meyveyi ben. Bence de çıkmayacak öyle inanıyorum 🙏
Bazen biz ne yaparsak onunla alakalı olmuyormuş demekki onu kesin anladım ben

Ay kızlar ben bugün nst ye girdim. Dün kendimi çok yordum iki buçuk yaşında bi bebeği kaldırıp durdum kucağıma aldım falan. Bugün de karnım aşırı sertti ve hareket hissetmedim böyle içime doğru tekmeler var gibi ama anlamlandıramadım. Acile gittim, ebe nst çekti doktoru arayıp bi şeyler sordu sonra ultrasona da soktu bebek hareketsizdi, bi salladı falan beyefendi keyfini bozmuyordu ellerini bi kere falan oynattı. Sonra tekrar doktoru aradı ve dönünce gidebilirsiniz dedi kendinizi çok yormayın bebeği hareket ettirin falan dedi ama ben hala hissetmedim 🥹 İnşallah bir şey yoktur değil mi

X