2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
tweeetyyy tweeetyyy canım ben de aynı şeyi düşünüyorum ben de kan akışı iyi olsun diye oksopar kullanıyorum kilosu normal doktor iğneye rağmen dedi kessek iğneyi kilo alımı yavaşlayabilir dedi muhakkak ordaki doktorlar da iyidir ama
Bilmiyorum kuzum ya. 2 doktor da bunu verdi. Yani gerçekten şaşırdım kaldım. Kan akışına bakıyor kontrollerde çok şükür sorun yok onda

Kızlar bugün kalça kemiklerim ağrıyor resmen nasıl anlatsam yerini bilmiyorum ama tam bel simidi altı kalça bağlantı yeri kuyruk sokumumun bir tık üstü ağrıyor yaşayan var mı? Eşim rahim ve göbek büyümesine bağlıyor
Benim bazen aynı dediğin gibi oluyor kuzum. Kalça bağlantı yeri. Ben de normal diye düşünüyorum genişleme de oluyormuş ya

Kızlar bugün kalça kemiklerim ağrıyor resmen nasıl anlatsam yerini bilmiyorum ama tam bel simidi altı kalça bağlantı yeri kuyruk sokumumun bir tık üstü ağrıyor yaşayan var mı? Eşim rahim ve göbek büyümesine bağlıyor
Bebekler büyüdükçe baskı da artıyor hâliyle, muhtemelen ondandır. İlk hamileliğimin son zamanlarında nerdeyse yürütmeyecek kadar ağrıyordu o tarif ettiğin yer. Doktor da normal demişti

Çok geçmiş olsun kızlar hepinize gerçekten çok üzüldüm ama az kaldı inşallah sağlıkla bebişlrrimizi kucağımıza alacağız ben de sizlere dua edeceğim bugün okuyamadım dışardaydım şimdi gördüm mesajlarınızı Allah yardımcınız olsun sonuçta hepiniz doktor kontrolü altındasınız bu süreci atlatacaksınız ben inanıyorum biliyorum zor ama her şeyin başı stres kendinizi rahatlatmaya çalışın iyi düşünün iyi olsun ❤️🤲
Çok sağol kuzum inşallah herşey güzel olacak 🙏❤️ sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz 🙏❤️

tweeetyyy tweeetyyy canım ben de aynı şeyi düşünüyorum ben de kan akışı iyi olsun diye oksopar kullanıyorum kilosu normal doktor iğneye rağmen dedi kessek iğneyi kilo alımı yavaşlayabilir dedi muhakkak ordaki doktorlar da iyidir ama
Bende aynı fikirdeyim oksapar hala kesmemiş doktorum demekki onun sayesinde besleniyor çocuk

KIZLar bnde yazmadım ama dün pek iyi değildım. Özellıkle bügun çok yoruldum. Dolap geldi onu yerleştir sil. Odadan odaya dolap değiştr, şifonyer taşı, eğil, doğrul. sil, getir götür, eşimle çok yorulduk.

Dün kasılmam çok oldu, sanki kndımı dinleyınce daha çok hissedıyorum, bugun mesela tüm gün iş yaptım hiç kasılma hissetmedım. Dün kalçam agrıdı, karnım taş gbi bı taraftan, doktor endol vermişti, bı tane koydum bakalım kasılmayı engellermi dıye. Dün halim yoktu hiç, ağarlaştım iyicene.

Çarsamba doktora gıdecegım. Nstye girmk istedgımı söylıcem. Çarsamba 23 gün olacak doktora gitmyeli. Bakalım onca yediklerım bebişe gidiyormu, eger çok kilo almadıysa diyete girecegım.

doğuma doğru hazırlık olarak oradaki kemikler yumuşuyor ve genişliyor. Ona bağlıdır diye düşünüyorum

Benim bazen aynı dediğin gibi oluyor kuzum. Kalça bağlantı yeri. Ben de normal diye düşünüyorum genişleme de oluyormuş ya

Aynen dediğiniz gibi kızlar sanırım internette de öyle diyor siyatik ağrı mı neymiş nereye dönsem o taraftan kalçama ağrı vuruyor artık yürürken de öne doğru yamuk yürüdüğümü fark ettim dimdik duramıyorum sanırım büyüme oldukça bu günlere de şükür sağolun 🙏🏻

Cnm bnım dün agrıdı bugun bişy yok.
Sol taraf yan, kaburga altı fena agrıdı, aynı anda kalçalarım.

KIZLar bnde yazmadım ama dün pek iyi değildım. Özellıkle bügun çok yoruldum. Dolap geldi onu yerleştir sil. Odadan odaya dolap değiştr, şifonyer taşı, eğil, doğrul. sil, getir götür, eşimle çok yorulduk.

Dün kasılmam çok oldu, sanki kndımı dinleyınce daha çok hissedıyorum, bugun mesela tüm gün iş yaptım hiç kasılma hissetmedım. Dün kalçam agrıdı, karnım taş gbi bı taraftan, doktor endol vermişti, bı tane koydum bakalım kasılmayı engellermi dıye. Dün halim yoktu hiç, ağarlaştım iyicene.

Çarsamba doktora gıdecegım. Nstye girmk istedgımı söylıcem. Çarsamba 23 gün olacak doktora gitmyeli. Bakalım onca yediklerım bebişe gidiyormu, eger çok kilo almadıysa diyete girecegım.
Bende kendimi dinleyince karnım taş gibi oluyor haftaya doktoruma söylicem bir tarafı sanki şişiyor

Ay canım ya çok yormuşsun kendini napcan bir yandan da halletmek gerek iyice ağırlaşmadan haklı olarak dikkat et valla bir kaç gün yat dinlen güzelce inşallah 🙏🏻🧿

Ağırlaştığını hissediyorsan ya da tekmelerin gücünden anlarsın canım 23 gün az bir süre değil belli eder farkı almıştır bebişin kilo 🙏🏻🤩

Dolabı tamamen aradan çıkardın o zaman halloldu odayla ilgili büyük eşyası

Cnm bnım dün agrıdı bugun bişy yok.
Sol taraf yan, kaburga altı fena agrıdı, aynı anda kalçalarım.
Aynen benimde sol kalça tarafım kaburga ağrım daha başlamadı bakalım o nasıl hissettirecek 🤷🏻‍♀️ sadece bebekleri artık daha çok mideme de aktif vurduklarını hissediyorum kaburga için de 1 haftaya başlar herhalde ağrısı 28. Hafta da

Bende kendimi dinleyince karnım taş gibi oluyor haftaya doktoruma söylicem bir tarafı sanki şişiyor
Cnm bnım taş gbı olan 2 yer var, aynı yerler bunlar biri sağ üst (kafası orda)
Öburude vajına üstü sol taraf (ayaklarının oldugu yer.)
Ayy blmıyorum wallahi dıger anne gruplarınada bakıyorum. Kasılması olanlar var yok değil. Öyle ilerlemişler bayaa..
Buarada 3 gundurde göğüslerim çok acıyor şiştiler balon gbi. 🫨

Aynen benimde sol kalça tarafım kaburga ağrım daha başlamadı bakalım o nasıl hissettirecek 🤷🏻‍♀️ sadece bebekleri artık daha çok mideme de aktif vurduklarını hissediyorum kaburga için de 1 haftaya başlar herhalde ağrısı 28. Hafta da
Walla kaburga altı dediğim gbi sol taraf acaba iç organ mı?
Dalak var solda. Bebiş sebepli oldugunu bilsem rahatlarımda iç organlardan sebep olması allah korusun böbrek falan onlardan korkuyorum.

Kabızlıgım devam edıyor, o kdar yemeğe daha cok wc gitmem grek aslında.

Magnezyumu 2ye cıkardım kendımce. Bakalım farkedecekmi🫣☺️

Walla kaburga altı dediğim gbi sol taraf acaba iç organ mı?
Dalak var solda. Bebiş sebepli oldugunu bilsem rahatlarımda iç organlardan sebep olması allah korusun böbrek falan onlardan korkuyorum.

Kabızlıgım devam edıyor, o kdar yemeğe daha cok wc gitmem grek aslında.

Magnezyumu 2ye cıkardım kendımce. Bakalım farkedecekmi🫣☺️
Benim sol arka ve sağ arka kaburga altım ağrıyor ama benim böbrekten kaynaklı canım doktor öyle demişti ordan biliyorum. Kabızlık içni magnezyum inşallah iyi gelir ya ben artık magnezyumu sabahları aç karnına alıyorum kabızlığa iyi geliyor diyorlar bakıcam inşallah öyledir 😄 bence 2 en azından kasılma varsa o konuda da rahatlatır seni

Stylo Doce Anne Bebek Bakım Sırt Çantası-siyah Baskı Fiyatı, Yorumları - Trendyol. Kızlar anne bebek çantası indirimde almak isteyen varsa diye link paylaşmak istedim çünkü aldım ben ve çok güzel ve kaliteli
Ya nasıl karar vereceğiz bu çanta olayına hala oturtamadım kafamda. Yağmurda şu geçirsin de istemiyorum. Sıcak kalması için ön ceplerinde bir maddeden yapılıyor ya unuttum öyle de olsun istiyorum çok cepli bölmeli de olsun böyle uygun fiyatlıda olsun sırt çantası olsun 🤣 bu güzelmiş aslında su geçirir mi ki yağmurda falan

Gittim kuzum canım sıkkındı yazamadım. Nabzım normal değilmiş zaten diyordum en düşük 120de atıyor diye ilaç başlayalım dedi doktorum ama kardiyoloji onaylamadı uyku esnasında düştüğü için. İlaç erken doğumu başlatırmış, rahatsız etmiyorsa ilaç vermeyeyim dedi ben de korktum neyse bu işin bir kısmı asıl problem suyu çok azalmış bu sefer daha da az, takip edilecek
Canım çok geçmiş olsun havuç suyu içiyor musun ? Günde bir su bardağı içtim ben hep ve şuan suyu çok iyi öneririm

Cnm bnım taş gbı olan 2 yer var, aynı yerler bunlar biri sağ üst (kafası orda)
Öburude vajına üstü sol taraf (ayaklarının oldugu yer.)
Ayy blmıyorum wallahi dıger anne gruplarınada bakıyorum. Kasılması olanlar var yok değil. Öyle ilerlemişler bayaa..
Buarada 3 gundurde göğüslerim çok acıyor şiştiler balon gbi. 🫨
Bende başka grupta okudum böyle kasılmalarla dediğin gibi ireli haftalara gelmişler bizde onlardan oluruz🙌🏻🙌🏻Yok ben sırt üstü uzanınca görüyorum bir tarafı üste çıkıyor..kızın biri yazmıştı doktoru demiş çok elleme karnını iyi bir şey diğilmiş ondan bende korkuyorum çokta elimle tokunmam.Göğüslerim hiç acımıyor bende

X