2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Balım sordum ama bu defa da bu haftalarda hiç dikiş atan duymadım 24 haftalık oluyorum pazartesi günü bide bu kadar sorunsa devlet neden hiç birşey demedi diye kuruyorum kafamda eşimde para tuzağı gibi mi acaba dedi başka bir doktordan randevu aldım pazartesi günü oda dikis derse dinleyeceğim mecbur 10 bin TL fiyat verdiler ve sadece dikis attıkları gün rapor yazacaklar e ben ise nasıl devam edeceğim ne olacak bilmiyorum
Valla ben devlete güvenemiyorum canım. Bende de mesela plesenta previa varmış, devlet hiçbir şey söylememişti. Kanamam olmasına rağmen bir şey yok diyip durdular. O yüzden açıkçası güvenim kalmadı. Başka bir doktora daha sorabilirsin tabiki.. ise ara vermen mümkün değil mi?

Valla ben devlete güvenemiyorum canım. Bende de mesela plesenta previa varmış, devlet hiçbir şey söylememişti. Kanamam olmasına rağmen bir şey yok diyip durdular. O yüzden açıkçası güvenim kalmadı. Başka bir doktora daha sorabilirsin tabiki.. ise ara vermen mümkün değil mi?
Rapor verirlerse ara verebilirim yoksa istifa etmem gerekecek malesef o durumda değilim şuan pazartesi günü tekrar başka bir hastaneye gideceğim üzülmemeye çalışıyorum ama dayanamıyorum belirsizliğe düştüm gibi hissediyorum şuan devlet yüzünden bu hale geldim zaten belki öncesinde magnezyum falan verselerdi böyle olmazdı

• Üzgünüm
Reactions: The
Kızlar size bir şey sorcam, ana kucaklarından hangisini aldınız ? Bende almayı düşünüyorum ama hangi marka ya da nasıl kararsız kaldım
Kuzum ben bundan aldım kendi kendine sallanıyor bebek hareket ettikce ilk resimdekinin mantığında ben titreşimi var ekstra diye bunu tercih ettim bide ben alırken indirimli 500 TL idi ne kadar zamlanmis herşey ya 🥴

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-09-16-19-38-264_com.solidict.ebebek-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-09-16-19-38-264_com.solidict.ebebek-edit.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 85
şe
Kızlar size bir şey sorcam, ana kucaklarından hangisini aldınız ? Bende almayı düşünüyorum ama hangi marka ya da nasıl kararsız kaldım
elektrikli olanı aldım kurdum falan gayet güzel kumaşı da ninnili falan inş oğlum da beğenir

Düşünce yetimi kaybetmiş gibi oluyorum konu bebeğim olunca aklım duruyor bu yazdıklarının ekran görüntüsünü alıyorum çok iyi geldi hepsini soracağım pazartesi günü başka bir doktora gideceğim inşallah o içimi rahatlattır bebeğim için en iyisi neyse onu yaparız olmadığı yerde patronla konuşacağım yapacak birşey yok en azından 30 a kadar dursun içimde
30 dan da fazla dursun inşallah canım kendini kötüye şartlama sen iyi düşün, bebişin için endişelenmek tabiki en doğal ve haklı hakkın senin kim olsa aynı düşüncede olur zaten🙏🏻

Kizlar merhaba 24+2 yim 2 gundur bebegim eskisi gibi haraket etmiyor. Hani haraketi var ama eskisi gibi çok degil. Sizinde boyle oldumu pzrts ultrasona giricem. Çok korkuyorum bisey olmustr diye
biraz tatlı ye sola yat bak nasıl coşarbi de büyüdükleri için alan azaldıkça haraketleri de azalıyor bir şey yoktur inş

Kuzum ben bundan aldım kendi kendine sallanıyor bebek hareket ettikce ilk resimdekinin mantığında ben titreşimi var ekstra diye bunu tercih ettim bide ben alırken indirimli 500 TL idi ne kadar zamlanmis herşey ya 🥴
Kuzum senin fikrin ne bu konuda, ben araştırdım ana kucağı sallanan alın moto gelişimi için bebek kendini sallasın falan diyorlar elektirklilerde bebek kendini sallayamıyor gibi bir kaç yorum okudum sence ?

Kizlar merhaba 24+2 yim 2 gundur bebegim eskisi gibi haraket etmiyor. Hani haraketi var ama eskisi gibi çok degil. Sizinde boyle oldumu pzrts ultrasona giricem. Çok korkuyorum bisey olmustr diye
tabi bazı günler şiddetli vurmuyor ama yine de hafif hafif içerden hissettiriyor o zaman da ya uyuyorlar diye düşünüyorum ya da sırtları dönük çok net hissedemiyoruz bence

Kuzum senin fikrin ne bu konuda, ben araştırdım ana kucağı sallanan alın moto gelişimi için bebek kendini sallasın falan diyorlar elektirklilerde bebek kendini sallayamıyor gibi bir kaç yorum okudum sence ?
Kuzum ana kucagini bence aktif olarak kullanmamak gerek ben sırf lavaboya gittiğimde yada mutfakta yemek yaparken oyalansin gözümün önünde olsun güvende olsun diye aldım bebeğin yerde debelenmesi lazım o yüzden çok pahalı biseye gerek yok zaten uzun süreli de kullanılmıyor ☺️

Kuzum ana kucagini bence aktif olarak kullanmamak gerek ben sırf lavaboya gittiğimde yada mutfakta yemek yaparken oyalansin gözümün önünde olsun güvende olsun diye aldım bebeğin yerde debelenmesi lazım o yüzden çok pahalı biseye gerek yok zaten uzun süreli de kullanılmıyor ☺️
Aa sürekli ana kucağında bekletmeyelim mi o zaman bak bilmiyordum onu kuzum genelde insanlar onun üstünde uyutuyor ya Instagram da falan görüyorum bende öyle yapmayalım mı

Aa sürekli ana kucağında bekletmeyelim mi o zaman bak bilmiyordum onu kuzum genelde insanlar onun üstünde uyutuyor ya Instagram da falan görüyorum bende öyle yapmayalım mı
Kuzum yeni doğan dönemi koyulur tabiki ama 2-3 Aylik gibi artik hareketleniyorlar ben yere kalın bir örtü koyucam debelensin yüz üstü falan da durması lazım boyun kasları için o yüzden yerde büyüyen bebek her zaman daha iyidir ben öyle düşünüyorum oğlumda da öyle tecrübe ettim kuzum

Aaaa neden bekletmiyoruz ana kucağında
Kuzum ana kucağına koyulur tabiki ama aktif olarak tüm gün onun içinde durmamalı gelişimi için ana kucağında sabit kalacak çünkü yerde debelenerek kasları guclenir dönmeyi emeklemeyi daha kolay öğrenir etrafına da oyuncak koyardım ben oğlumun ona doğru dönmeye çalışırdı bunlar hep kaslarını gelistiriyor bebişin (buarada yeni doğan döneminden bahsetmiyorum 2-3 aylık olduktan sonra)

Kuzum ana kucağına koyulur tabiki ama aktif olarak tüm gün onun içinde durmamalı gelişimi için ana kucağında sabit kalacak çünkü yerde debelenerek kasları guclenir dönmeyi emeklemeyi daha kolay öğrenir etrafına da oyuncak koyardım ben oğlumun ona doğru dönmeye çalışırdı bunlar hep kaslarını gelistiriyor bebişin (buarada yeni doğan döneminden bahsetmiyorum 2-3 aylık olduktan sonra)
Tamam kuzum öyle yaparız biz de o zaman 🥰

Kuzum yeni doğan dönemi koyulur tabiki ama 2-3 Aylik gibi artik hareketleniyorlar ben yere kalın bir örtü koyucam debelensin yüz üstü falan da durması lazım boyun kasları için o yüzden yerde büyüyen bebek her zaman daha iyidir ben öyle düşünüyorum oğlumda da öyle tecrübe ettim kuzum
tweeetyyy tweeetyyy mantıklı kuzum internetten okuduğum kadarıyla çok ana kucağında uzun süre iyi değilmiş omurga yapılarından dolayı dediğin gibi iyi oldu öğrendiğimiz valla

X