2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
kızlar hastanede giyinmek için hangi takımı aldınız yada almayı düşünüyorsunuz 😻
Ben şöyle takımlar düşünüyorum foto çekimi olmayacak benim hastanede böyle şeyler tercih edeceğim 🥰

Kv dışarda yemek yedik bebeklere hastane çıkışı ne giydiricez alalım diyor dedim ben aldım çoktan heves ettiğim takım var onları giydircem dedim sustu🤭 ateş ölçer konusu açtı eşim kv dedi bende var eskiden kalma onu veririm saklamıştım diyor yok yok biz braun marka alacağız yeni dedim

Allahım kullanmaya nasip etsin güzel günlerde🙌🏻🙌🏻

Eklentiler

• IMG20231209171103.jpg
    IMG20231209171103.jpg
    130,6 KB · Görüntüleme: 98
Bir oğlandan sonra kızım demek bile değişik geliyor bana , sana de öyle oluyor mu 🥲
Benim iki oğlandan sonra oldu o yüzden evet gerçekten değişik geliyor dolapta pembe görmek mağazada kız bölümüne girmek... 🥹🥹 Mesela nasıl sevicem çok merak ediyorum oglanda çok rahatım haldır huldur vura vura seviyorum 😂😂 kıza dokunmaya kıyamam heralde 😂😂

Ben şöyle takımlar düşünüyorum foto çekimi olmayacak benim hastanede böyle şeyler tercih edeceğim 🥰

bende çekim yapmayacağım bu tarzlarda bir şey almayı düşünüyorumm 😊

Kızlar bebek arabasını gitdim bu gün aldım ebebekten😍 aslında başka araba için gitmiştim iyikide internetten sipariş etmedim kalitesi iyi diğildi bu arabanı aldım beğendim çok kahve rengi olmasa bile tutacak kahve renginde çantamla uyumlu😅birde giyimler aldım☺️
Resim isteriiizzzz 😀😀 güle güle kullansın bebisin kuzumm ❤️❤️

Benim iki oğlandan sonra oldu o yüzden evet gerçekten değişik geliyor dolapta pembe görmek mağazada kız bölümüne girmek... 🥹🥹 Mesela nasıl sevicem çok merak ediyorum oglanda çok rahatım haldır huldur vura vura seviyorum 😂😂 kıza dokunmaya kıyamam heralde 😂😂
Ay bana da öyle oluyor yaa. Ben de pata kute büyüttüm oğlanı 😂 kızın böyle nazlı nazlı olma ihtimali bile heyecanlandırıyor 🥲

Hadi canım bildigin gri duruyor resimde 😂😂 ben herşeyi gri alıyorum yaa zaafım var griye belki ondan ben öyle gördüm 😂😂 oyy Cicişlerde çok güzeller 😍😍
Sen yazdıktan sonra baktım resime aynen gri gibi duruyor🤭 yok gri ben hiç sevmiyorum ya yeşili çok beğendim farklı duruyordu bayıldım🥰ev giyimleri sanırım bitirmek üzreyim hepsi annemlerin hediyesi bunlar☺️

Ayy bnde çok garip hissedıyorum, kızım demek bile garip gelıyor, hep oğlum, tosunum derım cunku, çok garip gercekten, ama alışıcaz🤩 evet kıza dokunmaya kıyamıcaz orasına burasına 😁daha nazik olmalıyız

Ayy bnde çok garip hissedıyorum, kızım demek bile garip gelıyor, hep oğlum, tosunum derım cunku, çok garip gercekten, ama alışıcaz🤩 evet kıza dokunmaya kıyamıcaz orasına burasına 😁daha nazik olmalıyız
Eşim bile hala aslan parçası nasıl diye soruyor 😂😂😂 o bir premsess alış diyorum ama yok 😂😂 evet yaa kibar kibar sevmeyi ogrenmek lazım 😂😂

X