2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yok kuzum giydirebilirsin 😂 içine çıtçıtlı zıbın giydirdin diyelim üzerine de tulum giydirirsin ilk resimdeki gibi ☺️ ikinci resimdeki gibi giydireceksen icine bir tane çıtçıtlı body yeterli ama içine çıtçıtlı body üzerine çıtçıtlı uzun kollu uzerinede bu takımın üstü olmaz dedim iki tane çıtçıtlı sonuçta rahatsız eder ☺️

Bu konu sonsuza dek kapansın dememiş miydim ben 😛😂

Kızlar size bir şey sorcam, ana kucaklarından hangisini aldınız ? Bende almayı düşünüyorum ama hangi marka ya da nasıl kararsız kaldım

Canım ilkinden al bence. Onlarda bebiş kendi hareket ettikten kasları da gelişiyormuş. Ama diğeri elektrikli

Kizlar merhaba 24+2 yim 2 gundur bebegim eskisi gibi haraket etmiyor. Hani haraketi var ama eskisi gibi çok degil. Sizinde boyle oldumu pzrts ultrasona giricem. Çok korkuyorum bisey olmustr diye
benim oldu birkaç gün psikolojim bozuldu resmen fakat doktora da gittim gayet hareketliydi sağlıklıydı bebeğim, zaten doktor da sen çok ayakta kaldıysan yada yorulduysan farketmeyebilirsin dedi canım kendini sakın stres etme gayet iyidir bebişin inşaAllah❤️

İnşallah dönmüştür canım benim ayrıntılı ultrasondan beri fazla. Ekimde doğum yapan arkadaşımın da bir ay suyu fazla olmuştu o ay mesela çok karbonhidrat tüketmiş doktor iki üç hafta dikkat etmesini istemişti beslenmesine sonra bir daha da su fazlalığı olmadı. Onunki beslenmeye bagliymis demek ki. Belki seninki de öyledir ama öyle değilse de takılma bence buyusunler de sağlıkla en onemlisi o ☺️
Amin canım🙌🏻Bende çok fazla tükettim karbohidrat kendim zayıf biriyim çok fazla başladım kilo almaya ordanda havuç suyu içtim sanırım çok abartdım😏Bende detaylıda öğrendim suyunun fazla olduğunu.Aynen öyle yeterki zamanında sağ salim kucağımıza alak zaten çok nadiren dört dörtlük hamilelik oluyor☺️🙌🏻🙌🏻

Amin canım🙌🏻Bende çok fazla tükettim karbohidrat kendim zayıf biriyim çok fazla başladım kilo almaya ordanda havuç suyu içtim sanırım çok abartdım😏Bende detaylıda öğrendim suyunun fazla olduğunu.Aynen öyle yeterki zamanında sağ salim kucağımıza alak zaten çok nadiren dört dörtlük hamilelik oluyor☺️🙌🏻🙌🏻
Bende çok kilo aldım. Şu iki haftadır yavaşladı kilo almam. Biz baya benzer gidiyoruz ☺️ sağlıcakla kavuşalım inşallah yavrularımıza 🥰

Aa dikiş oluyor muymus bu haftada. Devleti dinlemeyip doktoruna sorduğun çok iyi oldu canım, erkenden önlem almış oldun
Balım sordum ama bu defa da bu haftalarda hiç dikiş atan duymadım 24 haftalık oluyorum pazartesi günü bide bu kadar sorunsa devlet neden hiç birşey demedi diye kuruyorum kafamda eşimde para tuzağı gibi mi acaba dedi başka bir doktordan randevu aldım pazartesi günü oda dikis derse dinleyeceğim mecbur 10 bin TL fiyat verdiler ve sadece dikis attıkları gün rapor yazacaklar e ben ise nasıl devam edeceğim ne olacak bilmiyorum

• Şaşırdım
Reactions: The
Çook geçmiş olsun canım iyiki gitmişsin Allahın izniyle dikiş iyi gelir ama bol bol yat dinlen. Rapor için ne dedi artık versin bir zahmet
Sadece bir günlük verecekmiş sekreter öyle dedi ve 10 bin fiyat verdiler bilmiyorum içime sinmedi başka bir doktora randevu aldım pazartesi günü onada gideceğim ya hiç birşey yok gibi bebeğim kıpır kıpır neden böyle oldu aklım almıyor

canım çok geçmiş olsun ❤️💐
Çok sağol kuzum 🥰
Sadece bir günlük verecekmiş sekreter öyle dedi ve 10 bin fiyat verdiler bilmiyorum içime sinmedi başka bir doktora randevu aldım pazartesi günü onada gideceğim ya hiç birşey yok gibi bebeğim kıpır kıpır neden böyle oldu aklım almıyor
Ay kuzum valla senin yerine ben bile sinirlendim. Para tuzağını değil mi orasını bilemem tabi sonuçta içindeki bir can artık Allahım onu korusun eğer öyle zihniyette bir ticarethaneyse orası. Başka doktora da görün bakalım leep op. Söyle mutlaka sizden önce bir Dr gördü dikiş dedi bu hafta da dikiş tutar mı? Rahimde açılma var mı? Dikişten sonra 1 günlük rapor istemiyorum de açık açık. Bunun enfeksiyonu var yani rahat olman kazım dikişten sonra ben diyorum ya bi ara olacağım diye baya okumuştum ben bu serklajı. Tabi yatmadan da süreci geçirenler var ama sen artık 24 haftalık oldun bu bebek büyüdü kilo almaya başladı ağırlaşmaya başladı yani dinlenmeden be kadar sağlıklı olacak o dikiş sor bunları hiç çekinme

• Beğen
Reactions: The
Kızlar bu suyunun fazla olması mevzusu ne ben bilmiyorum 🥹 Ben hala suyu eksik olmasın diye havuç suyu falan içiyorum bol bol. Bu ay muayene oldum ama doktor bir şey demedi, suyunun gittikçe azalması mı gerekiyor

Çok sağol kuzum 🥰

Ay kuzum valla senin yerine ben bile sinirlendim. Para tuzağını değil mi orasını bilemem tabi sonuçta içindeki bir can artık Allahım onu korusun eğer öyle zihniyette bir ticarethaneyse orası. Başka doktora da görün bakalım leep op. Söyle mutlaka sizden önce bir Dr gördü dikiş dedi bu hafta da dikiş tutar mı? Rahimde açılma var mı? Dikişten sonra 1 günlük rapor istemiyorum de açık açık. Bunun enfeksiyonu var yani rahat olman kazım dikişten sonra ben diyorum ya bi ara olacağım diye baya okumuştum ben bu serklajı. Tabi yatmadan da süreci geçirenler var ama sen artık 24 haftalık oldun bu bebek büyüdü kilo almaya başladı ağırlaşmaya başladı yani dinlenmeden be kadar sağlıklı olacak o dikiş sor bunları hiç çekinme
Düşünce yetimi kaybetmiş gibi oluyorum konu bebeğim olunca aklım duruyor bu yazdıklarının ekran görüntüsünü alıyorum çok iyi geldi hepsini soracağım pazartesi günü başka bir doktora gideceğim inşallah o içimi rahatlattır bebeğim için en iyisi neyse onu yaparız olmadığı yerde patronla konuşacağım yapacak birşey yok en azından 30 a kadar dursun içimde

Kızlar bu suyunun fazla olması mevzusu ne ben bilmiyorum 🥹 Ben hala suyu eksik olmasın diye havuç suyu falan içiyorum bol bol. Bu ay muayene oldum ama doktor bir şey demedi, suyunun gittikçe azalması mı gerekiyor
Ya kuzum neden içiyorsunki ben 5 gün içtim suyum fazla çıktı gerçi ondanmı fazla çıktı bilmiyorum ama yani sen neden içiyorsunki

benim oldu birkaç gün psikolojim bozuldu resmen fakat doktora da gittim gayet hareketliydi sağlıklıydı bebeğim, zaten doktor da sen çok ayakta kaldıysan yada yorulduysan farketmeyebilirsin dedi canım kendini sakın stres etme gayet iyidir bebişin inşaAllah❤️
Evet hani hiç haraket etmiyor degil ama 1 2 hafta once daha çok hareket ediyordu guclu guclu tekmeleri oluyordu. Daha kuvvetli olucagina az haraket ediyor. Insallah iyidr

X