Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Acildekiler ne dedi bu duruma ?
Genelde yeterli sıvı aldınmı diye soruyorlar.
Bende geçenlerde bi baş dönmesi yaşadım çok kötü oldum,
Avmdeydik hemen gidip tansiyonumu ölçtürdüm normal çıktı,
Neden oldu anlamadım.
bir şey demedi kendi doktoruna git bi
gün dedi. devletti aşşırı kalabalıktı cok ilgilenilmedi acıkcası

Yaa nohuta yazdığım çikolataları 3-4 kere yedim çok a ölçtüm her seferinde de yükselmedi deniyebilrsinz
Benim de canım ekmek arası hatta şöyle bol turşulu patso istiyor üzerine de bol ketçap mayonez üstüne
Birde kahvaltılık 1 paket helva istiyorum doğumdan sonra yiyeceğim asla helva yemeyen ben 3 aydır resmen helva aşeriyorum öyle bmyle değil
Kız yazık sana azıcık yesen nolur ki 1 paket yeme de 2 lokma yesen nolur 😕

Bende bugün kontrole gittim 34+0
45cm 2670 biraz iri bi bebiş dedi durumu iyi çok şükür
Nts ye de girdim ilk defa heyecanlandım ☺️☺️ sancım 0 😄😄 ama hareket ettiğinde vurduğunda kasılma çıkıyor 20 25 lere çıktığı oldu vurduğunda
Kafası 90mlim 100 olursa normal hayal dedi eğer sezeryan olursa 25 ekimde alırım dedi bakalım
Yavaş yavaş sona geldiğimi hissettim bugün 2 hafta sonra netleşecek gün ve çatı muayenesi olcam

Bende bugün kontrole gittim 34+0
45cm 2670 biraz iri bi bebiş dedi durumu iyi çok şükür
Nts ye de girdim ilk defa heyecanlandım ☺️☺️ sancım 0 😄😄 ama hareket ettiğinde vurduğunda kasılma çıkıyor 20 25 lere çıktığı oldu vurduğunda
Kafası 90mlim 100 olursa normal hayal dedi eğer sezeryan olursa 25 ekimde alırım dedi bakalım
Yavaş yavaş sona geldiğimi hissettim bugün 2 hafta sonra netleşecek gün ve çatı muayenesi olcam
Ayyy gün bile verilmişşş bende yarın gidicem 33+6 34 diyelim işte bakalım bana ne diyecek ben sezeryan istiyorum belki bana da söyler tahmini günü 😍

Ayyy gün bile verilmişşş bende yarın gidicem 33+6 34 diyelim işte bakalım bana ne diyecek ben sezeryan istiyorum belki bana da söyler tahmini günü 😍
Aynı günlerimiz ben de yarın gidiyorum doktora 🫣 merak ediyorum ne durumdayız diye bana en son 39. Haftada alırız demişti ama bu 38+ mı oluyor 39+ mı onu anlamadım 🫣 ama bence net tarihi 36. Haftada veriyorlar genelde

Aynı günlerimiz ben de yarın gidiyorum doktora 🫣 merak ediyorum ne durumdayız diye bana en son 39. Haftada alırız demişti ama bu 38+ mı oluyor 39+ mı onu anlamadım 🫣 ama bence net tarihi 36. Haftada veriyorlar genelde
Ayyy hadi bakalım gerçekten şaka maka burda 8 ay geçirdik şimdi yavaş yavaş doğumlar olacak hepimiz için çok heyecanlanıyorum inşallah bebişlerimiz sağlıcakla ve tam vaktinde gelir

Ay evet ilk gün alan ben mi oldum şimdi 😄😄
Normal normal dedim durdum bebişim Tombiş diye sezeryan olabilirim
Ayy Allah korusun kuzu 😁😁 yaa bilmiyorum ki korkuyorum çok yemeye
Ye ye can boğazdan gelir 1 kereden bişe olmaz ( annem gibi konuştum🤣🤣)

Ay evet ilk gün alan ben mi oldum şimdi 😄😄
Normal normal dedim durdum bebişim Tombiş diye sezeryan olabilirim

Ben normale cesaret edemedim çok düşündüm kendimi alıştırmaya her çalıştığımda çevremdekiler sağolsun vazgeçmeme vesile oldu daha yeni bir arkadaşım normal doğum yaptı şıp diye doğurdum kesinlikle normal doğur dedi ama ben en son sezeryana karar verdim 😒

Bebeğin makat gelişli mi suan evet arada acıtıyor benim oğlan da ama hiç uyutmayacak gibi de değil
Vallahi bilmiyorum yarın randevumuz ama sağ kaburgamda ayaklarını hissediyorum karnım bı sağa bı sola toplaniyo totosuda orda heralde 😁
Benimde en kuvvetli tekmeleri hep sağ kaburgamda 😂 geçen akşam sahile gittik eşimle balık tutmaya oturuyodum sakin sakin göbeğimin sağ tarafı yırtıldı sandım ilk defa o kadar kuvvetli tekmeledi çığlık attım bi anda olunca 😂 yoldan geçen doğuruyorum sandı 😂 2 gündür hareketleri çok kuvvetli ne zaman hareket etmeye başlasa bi kaç dk sonra kasılma oluyo
En kötüsüde ayaklarıyla kendini ittiriyo hem kaburgam acıyor hem başıyla baskı yapınca mesanem patlıyo gibi acıyo bide hıçkırık tutuyo 3-4 gündür çok net hissediyorum
Evetmesaneme baskı bazı pozisyonlarında oluyor öyle oldummu dakika başı tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum gerçekten 😁 o tekmeleri gece boyu yaşadım işte hiç durmadı hiç kivrandim yahu😁
Benim kızımda çok hareketli çok korkuyorum içerde duramayıp erkenden gelecek diye inşallah 38i görürüm. İlk gebeliğim 3. 4. gebeliğim olsa kesin lak diye aşağıya düşerdi 😂 geceleri daha çok hareketlendi tamam çok güzel bir his manevi olarak bambaşka hissettiriyor da gündüz yapsın gece uyuyalım beraber 😂

Haha dimi kesinlikle gece sıkıntıhayatimda ilk defa kaburga ağrısı yaşıyorum dayak yemiş gibiyim 😁

X