Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
oyy maşallah hadi hayırlısı canım 36ya az kalmış senin bende normal diye gitmiştim ama açılma 5 cmde kaldı 12 saat sonra sezeryan oldum
Senin baya beklemişler hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar da. Benim oğlumun kalbi çok yavaşlamıştı suni sancıya streslenmişti 6 saat durdu durmadı acil sezeryane aldılar

analık parası dediği birkereye mahsus veriliyor onu diyordur.doğum parası ise raporunun parası raporun bittikten sonra doğum yaptıktan sonra başvuru yapıp alacağın para

Senin baya beklemişler hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar da. Benim oğlumun kalbi çok yavaşlamıştı suni sancıya streslenmişti 6 saat durdu durmadı acil sezeryane aldılar
aynen bebişim çünkü bayram tatiliydi ve doktorum yoktu onun gelmesini beklettiler sabah gelince öğlene aldılar beni hemen

Korkma canım vakti zamanında gelsinler tek benim sezeryan ilk oğlumda sezeryan idi oğlum 30 Ocak tarihi bunu da nasipse 30 ekimde alın diyeceğim ama tabi geleceği tarih yazılı nasip bakalım
Bugün 33+3 üm. On gün önden gidiyor normalde Kasım ilk haftası idi 38. Haftamız
Daha bende ev temizliği duruyor halılarımı vereceğim bebegin ufak tefek işleri kaldı
Şu ara bide uykum geliyor

ay evet yaa 3 5 haftaya pıtır pıtır doğurcaz Allah'ın izniyle çok heycanlı
bende 32 de kontrol olmuştum 33+5 çıkmıştı perşembe 34 oluyorum kontrolüm var bakalım ne çıkacak
kalp atışıydı cinsiyeti neydi derken doğum tarihi konuşmaya başladık ne çabuk geçti yaa aylar hala şaşırıyorum kısacık gibi

Kanala girdiğini nasıl anlarsın biliyo musun rahat nefes almaya başladığında ve elini göğüs altından midene bastırdığında baya boşluk hissedersin her hareket altına kaçırtıcak gibi olur kanala girmesi hemen doğum olucak demek değil ama korkma pozisyon alıyodur sadece

Ayy benim 36 olsa 3 haftam kalmış oluyor
Ama benim ilki 40+3 o yüzden geç gelir belki diye düşünüyorum
Benim sezeryan olacak o yüzden 38 den fazla beklemez doktor diye düşünüyorum bir de bebeğim kilolu 38 de bile 4 kiloya çıkabilirken fazlasını beklemezler

Benim sezeryan olacak o yüzden 38 den fazla beklemez doktor diye düşünüyorum bir de bebeğim kilolu 38 de bile 4 kiloya çıkabilirken fazlasını beklemezler
Ayy sezeryanın en güzel tarafı o tarihin saatin belli ol maşallah benim kızım o kadar bekleyip 2700 lerdeydi 3 hafta geriden geliyordu kilosu ve karın çevresi şimdi de önden gidiyor oğlum bakalım kaç doğacak
Ama gerçek zayıf doğan bebek çok çabuk toparlıyor bebeğine zayıf diyenler için söyleyim

Kızlar kıyafetleri yıkamada hangi deterjanı kullandınız birde bu deterjanlarin yeni doğan olanlarida var onlarla mi yikadiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…