Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Selam güzel annelerim, ben ağırlaştığımı hissediyorum artık 32. Haftadayım ve gözümü en çok korkutan temizlikti. Halıları yıkamaya vermiştim onlar geldi iki günde de temizliği bitirdik annemle daha sonrası için yapamayacağımı düşündüğüm için erken yapmak istedim

Bende 32 nin sonundaym canm evet insn ağırlaşıyor vlla
Ben daha halıları vermedim vercem inşallah temizliği de kuzenler yapacak o yüzden ekim gibi düşünüyorum

Bende 32 nin sonundaym canm evet insn ağırlaşıyor vlla
Ben daha halıları vermedim vercem inşallah temizliği de kuzenler yapacak o yüzden ekim gibi düşünüyorum
Annemden baska yardım eden olmadığı için ilerleyen zamanlarda kadına yük olmasın diye aradan çıkardık valla, kayınvalidem ve görümcem 5 dklık mesafedeler ama hiç faydaları yok maalesef kendi işimi kendim görüyorum

Allahım kendi annelerimizi başımızdan eksik etmesin inşallah dünya durdukça dursunlar annem bir haftadır benle eşya topluyor temizliyor yerleştiriyor kayınvalidem görümcem de tatile gittiler onlar geldikten sonra omlara tavrımı koymak istiyorum ama eşim üzülecek diye seslenmiyorum

sağlıkla doğsun inşallah zor bir süreç yaşamışsın

Valla bu halde beni üzüyorlarsa yanımda olmuyorlarsa bende herkesi üzerim tavrımı çok net koydum 2 haftadır gelip gitmiyorum aramıyorumda aradıklarımda lafımıda esirgemiyorum eşime de söyledim ailesinden destek görmediğimi oda farkında herşeyin

Benim eşim de farkında ama maalesef dengeyi sağlayamıyor onlara dile getiriyor musun benim kırıldığımı diyorum eeee koskoca insanlar anlamıyor mu diyor anlamıyorlar ki devamlı aynı şeyleri yapıyorlar işte normal da ben de asla lafını esirgemeyen bi insanım ama kadın çok değişik bir şey ben bir kere laf söyledim kalp krizi geçirmediği halde anlık kriz geçirdim ben diye 10 tane kardeşini başına toplayıp hepsini aynı anda eşimin üstüne salıp beni delirtmeye çalıştılar daha da demem eşimde bir kere dedi onda da aynı şekilde hasta oldu o yüzden tavrımı koycam çocuğumun doğduğu gün eminim benle beraber hastane de yatacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…