Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Bende biran önce gelsin palaZlanıp büyüsün karnımın içi rahatlasın istiyorum
İlk oğlumda hamile değilmişim dedirtti canı sagolasıca,kusma halsizlik gece afakanlar basması nefes darlığı son iki ay ağırlaşma hantal olma yaşadım son 50-60 günüm sayıyorum valla günleri

Bence de vucudum normale dönsün bende öyle tam rahatlarım ve ilgileneyim istiyorum uykusuzluk bir şekilde başa çıkıcaz artık ama bu ağrılar ve kilo beter

Selam insülin kullananlar şekeri kac çıkıyordu da insülin başlandı acaba?

Ay kıyamam ya kuzu çamaşır suyuyla çıkmaz mı ama üstünde desem varsa tabi oda kötü olabilir yani bazen ben beyaz bişey renkli olunca o bölgeye sürüyorum çamaşır suyu ama bebek ürününe olur mu bilemedim

Bnce bebek ürününe çamaşır suyu kullanmamalıyız canm camaşır detarjanını bile ozel aldk kız :)

İyi rahatladım o zaman:))

P Pcosveanneadayi canım nasıl oldun iyi misin?
İyiyim canım elhamdülillah dün taşındım evime ama bittim yorgunluktan ayaklarım şişti sırtım belim zaten çok ağrıyordu temelli kötü oldu ama burda bi arkadaş demişti eğil kalk sıkıntı diye bugün bebeğe bakmaya gittim doktor dönmemiş ama ağır kaldırma eğilip kalkma çünkü ayakları iyice aşağıya inmiş dedi yorgunluk hastalığı var üstümde ev dandini ama yapacak bir şey yok

Benim ebem yeni doğan dönemi için hiçbir şeye ihtiyacın yok dedi. Şampuan falan da önermedi ilk dönemler için. Banyo suyuna anne sütünden ekleyip yıkayacağız hiçbir şeye gerek yok dedi
Aaa ilk defa duydum. Anne sütü mü ekleniyormuş banyo suyuna

Aaa ilk defa duydum. Anne sütü mü ekleniyormuş banyo suyuna
Valla bende ilk kez duydum ama merak edip biraz araştırınca kullanıldığını gördüm. Bebek aknelerine ve egzamaya iyi geliyormuş. Nemlendirici ve antienflamatuar özelliği de varmış. Valla zaten ebemiz bebek bakımı konusunda da yanımızda olacak bebek doğduktan sonra ben dener size sonuçları söylerim

kızlar yaa bebek yağı ya da losyon kullanalım mı doğduktan sonra banyo sonrası falan
Bebek yağını pek önermiyolar ben belki yağı hiç kullanmicam belki ayaklarına kullanabilirim masaj yapmak için ama losyonuda 40 ı çıktıktan sonra kullanırım diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…