Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Şu eylül annelerine bende sardım ama hiç korkutmadı beni nedense hatta dahada heveslendim ya zamanında gelsin oğlum ama hem bir an önce kavuşmak istiyorum hemde hiç bedenimden ayırmak istemiyorum. Tatlı tatlı tekmeleri gerneşmeleri hıçkırıklarına çok alıştım ama kucağıma alıp öpüp koklayıp onu izlemekte isityorum
Bende biran önce gelsin palaZlanıp büyüsün karnımın içi rahatlasın istiyorum 😂
İlk oğlumda hamile değilmişim dedirtti canı sagolasıca,kusma halsizlik gece afakanlar basması nefes darlığı son iki ay ağırlaşma hantal olma yaşadım son 50-60 günüm sayıyorum valla günleri 😊

Bende biran önce gelsin palaZlanıp büyüsün karnımın içi rahatlasın istiyorum 😂
İlk oğlumda hamile değilmişim dedirtti canı sagolasıca,kusma halsizlik gece afakanlar basması nefes darlığı son iki ay ağırlaşma hantal olma yaşadım son 50-60 günüm sayıyorum valla günleri 😊
Bence de vucudum normale dönsün bende öyle tam rahatlarım ve ilgileneyim istiyorum uykusuzluk bir şekilde başa çıkıcaz artık ama bu ağrılar ve kilo beter

Diğerleri zaten o yüzden boşverdim evde giyer zaten diye ama annemin çok hevesle aldığı hastane çıkışının sırtı komple mor mavi lekeler dolu ve rengi beyazdı... 😔 Kendimi anca öyle teselli ediyorum 50 giysi varsa 10 u lekeli kaldı 😅
Ay kıyamam ya 😔 kuzu çamaşır suyuyla çıkmaz mı ama üstünde desem varsa tabi oda kötü olabilir yani bazen ben beyaz bişey renkli olunca o bölgeye sürüyorum çamaşır suyu ama bebek ürününe olur mu bilemedim 🤔

Ay kıyamam ya 😔 kuzu çamaşır suyuyla çıkmaz mı ama üstünde desem varsa tabi oda kötü olabilir yani bazen ben beyaz bişey renkli olunca o bölgeye sürüyorum çamaşır suyu ama bebek ürününe olur mu bilemedim 🤔
Bnce bebek ürününe çamaşır suyu kullanmamalıyız canm camaşır detarjanını bile ozel aldk kız :)

Üzücü olmuş eğer minyon bir bebek beklemiyorsan 3 ay giyebileceğini sanmıyorum 😅 benim oğlum ne iri ne minyondu ama giyemedi bende hevesle birsürü almıştım 😂 şimdiki şuanda bile iri olduğundan 2 tane heves ettiğim dışında hepsini 3 ay üstü aldım 3-6 ve 6-9 aldım genelde. Küçük geleceğine büyük gelsin de katla daha iyi oluyor çünkü. Gerçi bazı anneler üstüne herşey tam otursun herşey düzenli hoş dursun isteyebiliyor dert etmiyorsan böyle bir şeyi bir sonrakileri doğduktan sonraki boyutuna göre biraz daha büyük olarak alabilirsin😅 ama şöyle iyi kötü bir haber vereyim çok kusacaklar çok bezleri taşacak günde belki 7 kere üst değiştireceksin belki 2 kere her bebekte değişir yani zaten hepsini giydirirsin 😂
İyi rahatladım o zaman:))

P Pcosveanneadayi canım nasıl oldun iyi misin?
İyiyim canım elhamdülillah dün taşındım evime ama bittim yorgunluktan ayaklarım şişti sırtım belim zaten çok ağrıyordu temelli kötü oldu ama burda bi arkadaş demişti eğil kalk sıkıntı diye bugün bebeğe bakmaya gittim doktor dönmemiş ama ağır kaldırma eğilip kalkma çünkü ayakları iyice aşağıya inmiş dedi yorgunluk hastalığı var üstümde ev dandini ama yapacak bir şey yok

Benim ebem yeni doğan dönemi için hiçbir şeye ihtiyacın yok dedi. Şampuan falan da önermedi ilk dönemler için. Banyo suyuna anne sütünden ekleyip yıkayacağız hiçbir şeye gerek yok dedi🫠
Aaa ilk defa duydum. Anne sütü mü ekleniyormuş banyo suyuna 🫣

Aaa ilk defa duydum. Anne sütü mü ekleniyormuş banyo suyuna 🫣
Valla bende ilk kez duydum 😂 ama merak edip biraz araştırınca kullanıldığını gördüm. Bebek aknelerine ve egzamaya iyi geliyormuş. Nemlendirici ve antienflamatuar özelliği de varmış. Valla zaten ebemiz bebek bakımı konusunda da yanımızda olacak bebek doğduktan sonra ben dener size sonuçları söylerim😂

X