Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Arkadaşlar Migros’ta 1 alana 1 bedavaydı. Sleepy 1 numara yenidoğan tam oluyor beden olarak molfix biraz büyük kalıyor. Sleepy kalıpları küçük. 1 numaraları sleepy gerisini molfix almayı düşünüyorum.
Sleepy güzel mi acaba ya memnun olmayanlar da var 😕🤔

Bende bi tek alt açma örtüsü (kullan at olandan) ve bez almadım sleepy almayı düşünüyorum en azından onunla başlarım diye düşünüyorum. Son haftalarda almayı düşünüyorum kilosuna göre ama bellide olmaz her an aladabilirim 😄

Şu eylül annelerine bende sardım ama hiç korkutmadı beni nedense hatta dahada heveslendim ya zamanında gelsin oğlum ama hem bir an önce kavuşmak istiyorum hemde hiç bedenimden ayırmak istemiyorum. Tatlı tatlı tekmeleri gerneşmeleri hıçkırıklarına çok alıştım ama kucağıma alıp öpüp koklayıp onu izlemekte isityorum

Sleepy güzel mi acaba ya memnun olmayanlar da var 😕🤔
Çevremde herkes bunu kullanıyor canım o yüzden aldım herkes çok tavsiye etti ama dediğim gibi yenidoğan için diğer bedenlerde kalıp dar olduğu söylendi aynı şekilde. Minyon bebekse sorun olmaz belki ama normal şartlarda küçük kalıyormuş. Ben aldım kendimde ped olarak hep sleepy kullanıyordum zaten aldım valla.

Şu eylül annelerine bende sardım ama hiç korkutmadı beni nedense hatta dahada heveslendim ya zamanında gelsin oğlum ama hem bir an önce kavuşmak istiyorum hemde hiç bedenimden ayırmak istemiyorum. Tatlı tatlı tekmeleri gerneşmeleri hıçkırıklarına çok alıştım ama kucağıma alıp öpüp koklayıp onu izlemekte isityorum
Ay bende biran önce doğsa da öpsem koklasam oynaşsak diyorum ama gece hiç uyumadı şu bu gibi şeyler okuyunca vazgeçiyorum karnımda daha iyi sanki 😂 uyumadı derdim yok sütüm gelmedi derdim yok oh ne güzel diyorum 😂 bir de karnımda hareketlerini hissedip gördükçede hiç ayrılasım gelmiyor 🥹

Ben molfix almiştim ama büyük mü diyosunuz şuan afalladim bi
Canım şuan 2 bebek var apartmanımda. 2si de yenidoğan olarak sleepy kullandı dediğim gibi beden olarak tam oluyormuş çocuklardan birisi 2600 kilo diğeri 3400 olarak doğdu. Başta sleepy kullandılar memnundu anneleri. 2 numaraya geçtiklerinde molfix aldılar. İkiside molfix beden olarak yenidoğana bi tık büyük geldiğini söyledi bu onların deneyimi bende o yüzden sleepy aldım 1 numara yenidoğan için 2 numaraya geçtiğimde molfix ile devam edeceğim. Sleepyde sızdırma falanda görmedim ben aynı katta olduğumuz için her gün beraberiz. Onlardan görerek bende öyle karar verdim bakalım

Renklileri yıkarken bi mavilik vardı suda mavi herşeyi ayırmıştık kenara asıcaz diye üst üste koyunca suyu geçmiş demekki... Bir dahakine hepsini dediğin gibi tek tek suya koyup denerim bu da bana ders olsun😅 yanarım yanarım ne heveslerle aldığımız hastane çıkışı takıma yanarım
Kuzu çok kötü olmadıysa kullanılır ya sonuçta renkleri alacalı olsa ne olacak evde giydirirsin ya 🥰

Kuzu çok kötü olmadıysa kullanılır ya sonuçta renkleri alacalı olsa ne olacak evde giydirirsin ya 🥰
Diğerleri zaten o yüzden boşverdim evde giyer zaten diye ama annemin çok hevesle aldığı hastane çıkışının sırtı komple mor mavi lekeler dolu ve rengi beyazdı... 😔 Kendimi anca öyle teselli ediyorum 50 giysi varsa 10 u lekeli kaldı 😅

Ben 2 tane dışında hiç yenidoğan almadımgeneli 3-6 yada 6-9. İlk çocuktan öğrendiğim bir şey varsa o da 0-3 ay giysi almanın mantıksız olduğu. Hele hele nispeten iri veya uzun bir bebekse. O yüzden küçük beden giysilerin boyutlarından tam olarak emin değilim. Yenidoğan giysileri genelde 50 cm olarak geliyor.
Neeee:KK43: full 0-3 aldım ve bir servet verdim. Aggdhsgsh h&m hepsi

Neeee:KK43: full 0-3 aldım ve bir servet verdim. Aggdhsgsh h&m hepsi
Üzücü olmuş eğer minyon bir bebek beklemiyorsan 3 ay giyebileceğini sanmıyorum 😅 benim oğlum ne iri ne minyondu ama giyemedi bende hevesle birsürü almıştım 😂 şimdiki şuanda bile iri olduğundan 2 tane heves ettiğim dışında hepsini 3 ay üstü aldım 3-6 ve 6-9 aldım genelde. Küçük geleceğine büyük gelsin de katla daha iyi oluyor çünkü. Gerçi bazı anneler üstüne herşey tam otursun herşey düzenli hoş dursun isteyebiliyor dert etmiyorsan böyle bir şeyi bir sonrakileri doğduktan sonraki boyutuna göre biraz daha büyük olarak alabilirsin😅 ama şöyle iyi kötü bir haber vereyim çok kusacaklar çok bezleri taşacak günde belki 7 kere üst değiştireceksin belki 2 kere her bebekte değişir yani zaten hepsini giydirirsin 😂

Arkadaşım dışına çıkarıyor dedi bende molfix aldım alerji falan yapmazsa nunla devam ederim
Molfix te iyi diyorlar canm ama iyi yapmşssn:)

Bende senin gibi o ikilemde kalıyorum canm gelsin de seveyim koklaym kucaklaym diyorum
Ama snra da sanki içimdeyken daha rahatm:))
Nyse sonuçta zamanı geldiğin de gelecekler bitanem sonsuza kadar içimizde kalmayacaklar😃😃😃
Çevremde herkes bunu kullanıyor canım o yüzden aldım herkes çok tavsiye etti ama dediğim gibi yenidoğan için diğer bedenlerde kalıp dar olduğu söylendi aynı şekilde. Minyon bebekse sorun olmaz belki ama normal şartlarda küçük kalıyormuş. Ben aldım kendimde ped olarak hep sleepy kullanıyordum zaten aldım valla.
Benim kuzenim de geceleri prima gündüz sleepy kullanıyor canm
İşte bebege göre hareket edeceğiz biraz da:)
Prima dan bile memnun olmayanlar mesela

Ben de stok yapmadim Allahtan ya bi paket aldım hiç belli olmuyor çnki 🥰 iyiki de öyle yapmişim
Aynen yavrum iyi yapmşssn😉😉

kızlar yaa bebek yağı ya da losyon kullanalım mı doğduktan sonra banyo sonrası falan
Canım onların hepsi sentetik mis gibi pamuk bir cildi olacak hiç ihtiyacı olmayacak. Sadece pişik kremi canım ihtiyaç olan. Şampuanı da güvenli bir marka seçtik mi tamamdır. Onu da her banyoda 2-3 şampuan yapmayacak şekilde kullanacağız

Bu da erkek ben evrene erkek anası olmaya gelmişim 😂 benim için daha iyi bi büyüsünler neler neler yaparız hayali bile çok tatlı erkekler için biraz kafa dengi bir anneyim diyebiliriz şuanda bile oğluma evde tehlikeli hsreketler öğreten taklalar attıran tutup sağa sola atan benim 😂
Bende iki oğlan anası olacağım büyüğüm 10 yaşında tekte kalırım diye dağıtmıştım tüm kıyafetleri şimdi ise Trendyoldan aldım giyebileceği şeyler fazla almadım
Bende dünyaya erkek anası olmaya gelmişim 😂anneyle sanki daha iyi anlaşıyor oğlanlar
Gerçi bnm üç yıl olacak üç tane kalp durması yaşamıştım sonuncu kızdı genetikte şükür sıkıntı çıkmadı ve sebeb folik asit yetersiz gelmiş şimdi 33 e gireceğim folbiol 5 mg ile yola devam ediyorum

X