Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bundan sonra biraz daha dikkat etmek lazım heralde kendi adıma söylüyorum zaten kilolu yakalandım hamileliğe :) Ama o nasıl olcak bilmiyorum. Başlarda almadım sonra birden aldım kiloları :)
Ben de başlarda çok yedim gebelik şekeri olacağını bildiğim için :KK43: öyle kesinlikle dikkat etmek gerekiyor artık
Bende suan 75-76 kilo boy 165 birde ben de ful göbek var başka yerlerim şilmedi ama göbek baya büyüdü

kızlar planlı sezeryan nasıl oluyor benim ikinci gebelik ilki 38+6 suyun ve nişan gelmişti açılmada vardı ama 5 cm de kaldı daha açılmadı ondan zorunlu sezeryan oldum. dün doktora sorduğumda 38.buçuk haftada planlı alırız dedi sizin durumlar nedir

ayy şuan saydığımda tam 12 hafta kalmış oluyor off bana heyecan bastı bugün doğurcam galibaa:emir_bebek:
Ayy gerçekten ya şuan 26. haftadayım ilk öğrendiğim zaman gebelik takvimine bakıp diyordum Allahım bu 20lerü görür müyüm diye çok şükür valla zaman su gibi. 30ları da böyle geçirip kucağıma alırım alırız inşallah 🙏🏻🤍 çok heyecanlıyım kızım nasıl bir tipitip olacak acaba diye 🥹

Ayy gerçekten ya şuan 26. haftadayım ilk öğrendiğim zaman gebelik takvimine bakıp diyordum Allahım bu 20lerü görür müyüm diye çok şükür valla zaman su gibi. 30ları da böyle geçirip kucağıma alırım alırız inşallah 🙏🏻🤍 çok heyecanlıyım kızım nasıl bir tipitip olacak acaba diye 🥹
yaa inşallah sağsağlim görücez o günleri bende nasıl diye düşünüp duruyorum bu sefer yüzünü göremedik bir kere gördüm 30 a geldikmi tmm inşallah

kız ben daha hiç hazırlık yapmadım bir sürü iş var çalışıyorum 3 yaşında bebem var nsl olsa ondan kalanlar var diye rahatım ama hepsi depodan çıkacak düzenlenecek fln filan birşey yapmadığım içinde panik oldum sanırım
Sorma bende taşınıyor gibiyim ve yeni ev 20 güne hazır olacakmış inşalalh doğurmadan taşınırım ☺️ bende sadece Kıyafet Aldım birde oda siparişi verdim . Gerçi baya halletmişim ha 😘

kızlar planlı sezeryan nasıl oluyor benim ikinci gebelik ilki 38+6 suyun ve nişan gelmişti açılmada vardı ama 5 cm de kaldı daha açılmadı ondan zorunlu sezeryan oldum. dün doktora sorduğumda 38.buçuk haftada planlı alırız dedi sizin durumlar nedir
Ben de geçen randevumuzda konuyu açmaya çalıştım ama doktorum 35 haftadan önce doğum şeklini konuşmuyoruz dedi. Meçhul oldukça daha çok tırsıyorum 😂 Bir hastası daha varmiş benimle aynı haftada aynı zamanda olacak doğumunuz o sezaryen olur büyük ihtimal ama sen normal doğurursun dedi neye istinaden böyle bir yorum yaptı bilmiyorum. Benim bebiş geçen ay doğum pozisyonundaydı baş aşağıda, çıkışa hazır diye mi öyle dedi bilmiyorum 😅 Ben bebekler anne karnında sürekli pozisyon değiştirir sanıyordum ama bebişkolar artık bayağı büyüdü sanırım o yüzden fazla dönmeye yerleri kalmıyor

Günü dr belirliyor şu gün gel yatış yapalım alalım diyor planlı sezeryan bu kuzum. Ben dr a sordum tekrar normal denemek istiyorum diye o da tamam dedi ama olmazsa da planlıya karşıyım ben 🥴 çocuk istediği zaman doğsun o işaret versin sonra sezeryan da olacaksam olayım içerde iki gün bile durması kâr sonuçta dışarıdan daha güzel gelişiyorlar anne karnında

Günü dr belirliyor şu gün gel yatış yapalım alalım diyor planlı sezeryan bu kuzum. Ben dr a sordum tekrar normal denemek istiyorum diye o da tamam dedi ama olmazsa da planlıya karşıyım ben 🥴 çocuk istediği zaman doğsun o işaret versin sonra sezeryan da olacaksam olayım içerde iki gün bile durması kâr sonuçta dışarıdan daha güzel gelişiyorlar anne karnında
Benim dayımın eşi 3 sene önce doğum yaptı medical park hastanesinde. Düzenli gittiği doktorla planlı sezaryen oldu. 36. haftada çatı muayenesi yaptı doktoru çatın dar bebeğin kafası da büyük normal olmaz gel 4 gün sonra alalım demiş. Kız resmen doktorla pazarlık yaptı 1 2 hafta daha kalsın içerde diye verdiği günü istemedi tarihi revize ettiler. Kilo ve boyunu yeterli gördü herhalde doktor ama bilmiyorum bana içerde kuzu kuzu yatan çocuğu o haftalarda çekip çıkarmak vicdansızlık gibi geliyor.

Ben bi de travmatik olduğunu düşünüyorum açıkçası kolik alerjik bilmem ne o kadar çok arttı ki artık var bi sebebi yani
Benim dayımın eşi 3 sene önce doğum yaptı medical park hastanesinde. Düzenli gittiği doktorla planlı sezaryen oldu. 36. haftada çatı muayenesi yaptı doktoru çatın dar bebeğin kafası da büyük normal olmaz gel 4 gün sonra alalım demiş. Kız resmen doktorla pazarlık yaptı 1 2 hafta daha kalsın içerde diye verdiği günü istemedi tarihi revize ettiler. Kilo ve boyunu yeterli gördü herhalde doktor ama bilmiyorum bana içerde kuzu kuzu yatan çocuğu o haftalarda çekip çıkarmak vicdansızlık gibi geliyor.

Maalesef bu durumdan ben en çok muzdarip olanım sırf bu isim koyulmasın diye çok dua ettim kız olsun diye ama nasipmiş erkek ama ağız tadıyla ne sevindirdiler ne bi keyfini çıkarabildim kayınpederimi de severim adı da benim için sıkıntı değil ama ilk günden beri kayınvalidem erkek olacak diye gitti zıbınlar battaniyeler aldı beni delirtti erkek oldu şimdi de el altından eşimi bi baskı koymazsan baban küser darılır üzülür yok kadın kendini tatmin etme derdinde etrafa hava atacak babasının. Adı koyuldu soyumuz devam etti o kadın sevinmesin diye istemiyorum ama eşimi de kırmak istemiyorum daha dün kadınla beraberiz kadın bana koltuğa da sığmıyorsunuz çok şişmişsin dedi insan hamile birisine bunu söyler mi kadın beni sinir hastası edecek sonunda ve ben o kadının istediğini yapacağım o ismi koyarak bilmiyorum kararsızım
Yaa ne kadar ayıp bir sey cok kızdım kayınvaldene baya baya kıskanç ve kötü niyetli bir kadın belli ki. Benim kv de de ogullarını cok sever ama saolsun iyi niyetlidir uzak bir sehirdeler gecen görüntülü konuuşuyorlardı beni de görmek istedi ayy dedim anne gemi gibi oldum cok kilo aldım. Yok yok cok yakışmış sana dedi saolsun yani agzına mı yapışacak sanki 2 güzel kelime etse

Bana da 75lik yapıldı canım. Sonuçlar 75-211-135 çıktı . Pazar sabahı yaptırdım cumartesi gecesi acildeydim gıda zehirlenmesinden . 2 serum yedim . Acaba o etkileşimi sonuçları. Doktoruma mesaj olarak attım diyetisyenle görüşebilirsin hafif diyet yazar dedi cuma gidicem ama zaten abartı beslenmiyorum . 26.hafta da 3 kilo aldım . Gözümde büyüdü süreç
Yani kilo alımın iyi aslında diyet ve yürüyüş şeklinde gidebilirsin doktorun baba dediği bu şekilde bide ben özel Prof a gidiyorum bende toplam 6 kg aldım bu zamana kadar bugün 27. Haftaya girdim 🤲🏻

Ben aslında adı güzel kendi güzel peygamber efendimizin ismini koymak isterdim ama yetiştirememek beni korkutuyor ama kayınpederimin ismini koyarsam yanına zeyd Talha yada ede düşünüyorum arkasına yada önüne koycam uyumlu bir şey olsun
Evet bende peygamber efendimizin ismini koymayı çok isterim ama dediğin gibi yetistirememek ve o ismin agirligi zor oluyor ama oldun ismin anlamı güzel olsun dinimizde de öyle değil mi zaten
Seçtikleri de çok güzel isimler kp isminin yanına güzel olur içine ne siniyorsa canım onu yap o bebiş senin bebeğin sonuçta

X