Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    153
Sorma haftada 2 ne aktif ☺️ tek yaptığım bu kız oda saati öğlene çektiler ay dedim gidemem ☺️ doktor mecburi tuttu bana bel kaslarını kuvvetlendir diye ihtiyaç gördü herhalde bende 🤪
Senin doktor cok ilgili canm maşallah
Benim ki kiloma bile takılmadı:)
Evet öğlen bu sıcaklar da gidilmez haklsn yavrum

Ç
Oyun halımız var ama o da 3 aydan sonra anlıyor bakıyor yaaa benim klasik ana kucağı vardı kızım hiç binmedi dedim şimdi sallanan alsam belki sever çocuk
Ben kızıma almıştım pregonun elektrikli salıncagını benim kızım sevmedi durmadı içinde ama bnmkisi zaten benim kucagım dışında hiç durmayan huzursuz bir bebekti. Kızkardeşime verdim onun kızı uyuyordu içinde, sonra görümcem kullandı sonra erkek kardeşimin oğlu kullandı hepsi de memnun kaldılar. Cocuk içinde uyuyorsa büyük rahatlık ama işte cocuguna göre değişiyor belli olmuyor simdi geri alıcam bir de bu bebişte denicez bakalım☺️

Senin doktor cok ilgili canm maşallah
Benim ki kiloma bile takılmadı:)
Evet öğlen bu sıcaklar da gidilmez haklsn yavrum
Şükür kız en büyük şansım doktor. Bana normal doğum istiyorsan şimdiden başlayalım vücudu hazırlayalım dedi. Nefes egzersizi pilates bel kuvvetlendirici hareketler verdi . Ne bilim bende o enerji yok ama yapacağız mecbur 😋

Kızlar ben bugün 22+5 im ve zaman zaman sıvı akıntım oluyor azar azar ve bazen hafif kremsi. Sizde akıntı durumu nedir, tamamen kuru musunuz? Bu durum beni biraz endişelendiriyor, enfeksiyon belirtim yok, zaten tahlillerin falan normal ama bu akıntı neden oluyor acaba devamlı? Amniyon sıvısı olabilir mi diye biraz korkuyorum, bir defa acile gittim ama değil demişlerdi yine de emin olamıyorum sürekli olunca. Turnusol kağıdı sipariş verdim bakalım inşallah amniyon sıvısı değildir.
Turnusol kağıdı pedi nereden sipariş verdiniz acaba bulamadım ben benim de çok akıntım oluyor korkuyorum

Bana 75 cm Lik al dedi delta diye bir marka aldım artık . Aklında olsun pilates hocasına sordum . Evet ya bel kası için çok yararlıymış evdeyim bari topla birşeyler yapayım ☺️
Tamam bende onu alayım 65 lik le 75 lik arasında kalmıştım ama gebe okulunda ebe diyor ağrıları yarı yarıya indiriyor çok rahat edeceksiniz diyor normal düşünenler mutlaka edinsin kendine dedi bende almaya karar verdim

Tamam bende onu alayım 65 lik le 75 lik arasında kalmıştım ama gebe okulunda ebe diyor ağrıları yarı yarıya indiriyor çok rahat edeceksiniz diyor normal düşünenler mutlaka edinsin kendine dedi bende almaya karar verdim
Ben 1.67 boyum senin benden uzundu galiba boy sen 75 Lik al aslında benim 65 almam lazımmış ama ben onda rahat edemedim diye 75 aldım . Sen ebe okulunda hangisinde rahatsan ona göre seç boy etkiliyor çünkü

Merhaba kızlar. Ben daha hiç hazırlık yapamadım ikinci benim de ilkten kalanlar var ama artık bir bakmak lazım diyorum keşke kıyafetlerin falan hepsini saklamasaydım ne kadar güzel şeyler çıktı yeni 🤣 ben sling bir de hamile korsesi soracaktım sizlere alan daha önce kullanan var mı ne tavsiye edilir burada acaba?

Ben 1.67 boyum senin benden uzundu galiba boy sen 75 Lik al aslında benim 65 almam lazımmış ama ben onda rahat edemedim diye 75 aldım . Sen ebe okulunda hangisinde rahatsan ona göre seç boy etkiliyor çünkü
170 benim boyda canım aslında 65 ideal dedi ama bende rahat edemedim üstünden sürekli düştüm durdum 😀o yüzden 75lik daha rahat geldi bana

Turnusol kağıdı pedi nereden sipariş verdiniz acaba bulamadım ben benim de çok akıntım oluyor korkuyorum
Trendyoldan sipariş verdim, mavi turnusol kağıdı olarak sipariş verdim geldi denedim kırmızıya dönüştü, demek amniyon sıvısı değilmiş, bir de kırmızı sipariş verdim şimdi, bakalım o da tamamen kirmizi kalacak mı, garanti olsun istedim doğuma kadar kullanırım içim rahat olur inşallah. Benim suyum detaylı ultrasonda normaldi ama su azlığı oluşması açısından takipi önerilir yazmış Dr ve bu beni korkuttu, zaten suyun normal sinirlarda ama alt sınıra yakın diye uyarmıştı Dr beni.

Merhaba kızlar. Ben daha hiç hazırlık yapamadım ikinci benim de ilkten kalanlar var ama artık bir bakmak lazım diyorum keşke kıyafetlerin falan hepsini saklamasaydım ne kadar güzel şeyler çıktı yeni 🤣 ben sling bir de hamile korsesi soracaktım sizlere alan daha önce kullanan var mı ne tavsiye edilir burada acaba?
Bende kanguru var e bebeğin kendi Markasının çok kullanışlıydı ağırlasıncaya kullandım ben 8 aya kadar sling kullanmadım medicaldrn de göbek ve bel korsesi alıp 2 ay kullanmıştım ama biraz da genetik göbek işi birde benim iç karnım çok küçük sanırım benim direk göbek çıkıyor ve çok büyüyor o yüzden ister istemez kaldı ama fayda eder bence göbeği çok olmayana

Şükür kız en büyük şansım doktor. Bana normal doğum istiyorsan şimdiden başlayalım vücudu hazırlayalım dedi. Nefes egzersizi pilates bel kuvvetlendirici hareketler verdi . Ne bilim bende o enerji yok ama yapacağız mecbur 😋
Aa süper valla canm ne güzel adına cok sevindim:)
Aynen yapmaya calış:))

X