Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    153
Ben anneme babama eşime akrabalarıma çok bağlı biriyim annem babam bana hep dua ederdi inşallah kendin gibi kızın olur diye üç yiğenim anneme babama ölür biterler çok cana yakınlar bende hep kız olsun dddim ama her duamda hayırlısı ne ise o olsun Allahım ben bilmem sen bilirsin dedim hayırlısı böyle imiş boşver takılma canım 🥰
Öyle tabi canım ikiside çok güzel Rabbim hayırla kavuşmamızı nasip etsin 🥰

Hah birde geçmişini bilenler öyle mi.. yazık vala yazık ya . Hepimiz belirli süreçten geçmişiz ha geçmeyenlerde var ne şanslılar hep öyle şanslı kalsınlar . Allah nasip ederse kasımda hepimiz patır patır doğurup kavuşacağız meleklere kız erkek .. ay bak heyecan yaptım durduk yere sanki çok az kaldı gibi hissediyorum 😜😘😘
Ay evet canım ya hayırla bi kasım gelseydi bebişlerimize kavuşsaydık. Yarıdan fazlasını geçirdik 😍🥰

Şükür kız en büyük şansım doktor. Bana normal doğum istiyorsan şimdiden başlayalım vücudu hazırlayalım dedi. Nefes egzersizi pilates bel kuvvetlendirici hareketler verdi . Ne bilim bende o enerji yok ama yapacağız mecbur 😋
Çok iyi ya. Peki bel kuvvetlendiren hareketler nelermiş canım

Kızlar ben grip oldum sanırım. Boğazım ağrıyor vücudum da çok bitkin. İlaç kullanmak istemiyorum doğal yoldan en azından boğaz ağrısıni veya yorgunluğumu nasıl giderebilirim?

Lohusa kemeri nasl oluyor kız:)
Oyy maşallah baya baya bitmiş senin
Lohusa korsesi demişim kız 😄 bebek içim gaz kemeri aldım onu mu demek istedin acaba çünkü bende ilk defa gördüm arkadaşımda 😄 şu hatta çok mantıklı geldi umarım gaz problemi yaşamaz oğluşum

Eklentiler

• Screenshot_20240726_150600_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20240726_150600_trendyol.com.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20240726_150557_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20240726_150557_trendyol.com.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 30
Kızlarr kıyafet almaya başladınız mı, ben malum her şeyden üçer beşer almak zorunda olduğum için iyi seçmeye çalışıyorum 😅😅 Kış bebeği olcaklar ya ne giydiricez biz? Uzun kollu zıbın mı kısa kollu mu? Hastane çıkışı kaç parçalı alacaksınız? Çorap eldiven alacak mıyız ilk etapta? İç giyim dış giyim falan siz neler düşündünüz aldınız

Bugün detaylıdan çıktık bebişimin boy 27 cm kilo 536 gr bir hafta önden gidiyoruz
%90 normal doğum olur dedi doktorumuz inşallah. Bir sorun yok her şeyimiz gayet iyi çok şükür bin şükür 🧿. Sıvısı gayet normal 22. Haftaya kadar 12 kilo aldığım için şeker çıkar sıvı fazla olur diyodum ama doktorum sıvı normal dedi 3 hafta sonra şeker yüklemesi yaptıracağız. İlk 2 ayda 6 7 kilo aldım şimdiye kadar ayda 1 kilo almıştım ama son 3 haftada birden 5 kilo aldım yediğime dikkat etmedim pilatese ve yürüyüşe başlicam yarından itibaren günde en az 15 bin adım hedefliyorum umarım yapabilirim 😄

Özel hastaneye gidiyorum daha önce çalıştığım hastane indirim yapılmadığı halde normal doğum ücreti 17 bin, sezaryen ücreti 27 bin tl sizde fiyatlar nasıl merak ettim. Birde ayrıntılı usg fiyatı 950 tl idi

Kızlarr kıyafet almaya başladınız mı, ben malum her şeyden üçer beşer almak zorunda olduğum için iyi seçmeye çalışıyorum 😅😅 Kış bebeği olcaklar ya ne giydiricez biz? Uzun kollu zıbın mı kısa kollu mu? Hastane çıkışı kaç parçalı alacaksınız? Çorap eldiven alacak mıyız ilk etapta? İç giyim dış giyim falan siz neler düşündünüz aldınız
Ayy kız herşeyden 3 tane alsan bile dünya oluyor vala senin iş zor ha ☺️ ben hep uzun kollu aldım kış olacak daha haziranda 6 aylık olcak diye . O hastahane çıkışlarında eldiven var pek eldiven almadım ama çorap aldım . Bazı zıbınlarım çorapsız diye. Ama dış giyim almadım zaten çok evden çıkmam çıkarsamda peluş birşey aldım onu giyer diye

Ayy kız herşeyden 3 tane alsan bile dünya oluyor vala senin iş zor ha ☺️ ben hep uzun kollu aldım kış olacak daha haziranda 6 aylık olcak diye . O hastahane çıkışlarında eldiven var pek eldiven almadım ama çorap aldım . Bazı zıbınlarım çorapsız diye. Ama dış giyim almadım zaten çok evden çıkmam çıkarsamda peluş birşey aldım onu giyer diye
Sorma 50-60 tane falan alacağım heralde zıbındır bodydir 😅😅 zıbın o zaman ben de hiç kısa kollu kolsuz vs bakmayayım ilk üç ay için. Hastane çıkışlarında penye battaniyesi var diye birer 4 katlı müslin birer de tek katlı müslin aldım battaniye defterini kapattım ama daha bir tane donları yok bebelerimin o işi çözmek istiyorum 😂

Özel hastaneye gidiyorum daha önce çalıştığım hastane indirim yapılmadığı halde normal doğum ücreti 17 bin, sezaryen ücreti 27 bin tl sizde fiyatlar nasıl merak ettim. Birde ayrıntılı usg fiyatı 950 tl idi
Cok iyi fiyatlar bn 22-25 arasi fiyat aldim ayrıntili 1400 dü

X